رئیس جمهور تهمت 'انعطاف پذیر" در جکسون نامزد کنوانسیون به عنوان COVID-19 تعداد افزایش

نویسنده کارکنان فلوریدا تایمز اتحادیهمنتشر شده 1:48 PM EDT Jul 8, 2020تالاهاسی — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن

توسط ABTINNEWS در 18 تیر 1399

تالاهاسی — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره سهشنبه بودن "بسیار انعطاف پذیر" وقتی پرسید که آیا افزایش coronavirus موارد می تواند بر تمایل خود را برای نامزدی کنوانسیون ماه آینده در جکسون ویل.

رهبران جمهوری خواه در ماه گذشته تصمیم به حرکت قطعات کلیدی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از شارلوت, N. C., به جکسون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز نارضایتی که در کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر یک دموکرات بود "قادر به تضمین" که coronavirus اجتماعی-فاصله مورد نیاز خواهد بود برداشته قبل از این رویداد برنامه ریزی شده برای Aug. 24 Aug. 27.

"ما همیشه به دنبال چیزهای مختلف" مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: در حالی که ظاهر می شود در "دادگاه مطبوعات با Greta Van Susteren."

بیشتر: چند سناتور جمهوریخواه می گویند که آنها نمی خواهد در جمهوریخواه به عنوان COVID-19 مورد در فلوریدا سنبله

"هنگامی که ما در امضا جکسون و دوباره ما می خواستیم در کارولینای شمالی که تقریبا کار می کرد" مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. "اما فرماندار نمی خواهید به استفاده از مردم در این عرصه اساسا. من گفت: "بیش از حد بد برای, North Carolina.' و سپس ما به فلوریدا رفت."

اما فلوریدا دیده است یک افزایش در coronavirus موارد در هفته های اخیر. Van Susteren خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او را در نظر بگیرید نه برگزاری یک قرارداد بزرگ اگر اعداد به ادامه بروید.

"هنگامی که ما امضا چند هفته پیش آن را نگاه خوب" مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. "و در حال حاضر همه از ناگهانی آن را در خونتان تا کمی. و این است که رفتن به پایین. این واقعا بستگی دارد در زمان. نگاه ما بسیار انعطاف پذیر است. ما می توانم در یک مقدار زیادی از همه چیز. اما ما بسیار انعطاف پذیر است."

بیشتر: Jacksonville, سایت جدید برای رئیس جمهور تهمت کنوانسیون سخنرانی خواهد نیاز به ماسک در مکان های عمومی, داخل خانه

فلوریدا تعداد کل coronavirus موارد آمار 213,794 در روز سه شنبه افزایش بیش از 61,000 موارد بیش از یک هفته. جکسون در هفته گذشته پیوست یک لیست در حال رشد از فلوریدا شهرها و استان ها است که مورد نیاز مردم را به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها قادر به اجتماعی فاصله در داخل خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در هفته گذشته گفت که "ما هیجان زده در مورد آمدن به جکسون است."

"من در یک جلسه چندی پیش هنگامی که من شنیده ام در مورد برخی از برنامه های پیچیده را به مطمئن شوید که آن است که یک محیط امن و سالم," پنس گفت: در حالی که ساخت ظاهر در تمپا با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

سه شنبه DeSantis صادر 60 روز تمدید وضعیت اضطراری به دلیل coronavirus بحران است. منظور در ابتدا صادر مارس 9 و تمدید در ماه مه اجازه طیف گسترده ای از اقدامات و هدایت بخش مدیریت اضطراری برای هماهنگ کردن امور خارجه در پاسخ, در حالی که اجازه می دهد فرماندار مستقیم پول لازم است و منابع.

DeSantis کشیده شده سنگین انتقاد از دموکرات ها برای کاهش صدور ایالت صورت-ماسک قیمومیت.

بالونی را مورد تعداد باید افزایش نگرانی ها در مورد میزبانی ایران با کنوانسیون در 15,000 ظرفیت VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل.

پنس سر از کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی ستایش DeSantis برای "گام های محتاطانه که شما در حال گرفتن به سرعت گسترش در اینجا در فلوریدا" و از مردم خواست تا به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها برای کمک به جلوگیری از این بیماری است.

"ما را چه در دیگر نقاط کشور انجام داده اند. ما صاف و منحنی ما آهسته گسترش خواهیم صرفه جویی در زندگی می کند در طول راه و ما آن را ممکن است برای حوادث بزرگ اتفاق می افتد در اینجا در فلوریدا نه فقط RNC اما آن را ممکن است برای فلوریدا یک بار دیگر می شود که مقصد بزرگ برای بسیاری از آمریکایی ها که عشق می آیند و لذت بردن از آفتاب دولت" پنس گفت.

ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel هفته گذشته گفت که این حزب "رعایت چه شهردار و فرماندار می گویند."

در این هفته وزیر بهداشت ، لامار الکساندر R دنیاست. و وزیر بهداشت ، چاک Grassley R-آیووا اعلام کرد که آنها نمی خواهد حضور در این کنوانسیون.

Des Moines Register گزارش داد که Grassley, 86 به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه او بود که "از آنجا که از virus وضعیت است."

ثبت نام گفت: وزیر بهداشت ، جونی ارنست جمهوریخواه آیوا ممکن است تنها حضور در یک روز.

"اما ممکن است تغییر" او گفت:, با توجه به ثبت نام. "ما قطعا نیاز به نظارت بر آنچه در روی زمین است."

الکساندر دفتر با صدور بیانیه ای گفت: "نماینده لکه باید محفوظ است برای کسانی که تا به حال که امتیاز به عنوان قبل از او بوده است."

الکساندر و 80 و افتخاری صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن, تنسی, کمپین نه به دنبال انتخاب مجدد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب