وزوز: مارس 28 Costco نشست خواهد بود مجازی. در اینجا چگونه برای شرکت

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT Apr 18, 2020کاستکو نقل مکان برنامه خود را در فروشگاه ردینگ

توسط ABTINNEWS در 30 فروردین 1399

کاستکو نقل مکان برنامه خود را در فروشگاه ردینگ در حال حرکت رو به جلو پس از بیماری همه گیر کوروناویروس بازیگران قطعیت در پروژه آینده نزدیک در ماه گذشته.

این ردینگ کمیسیون برنامه ریزی دیدار خواهد کرد, مارس 28 به توصیه گواهینامه نهایی زیست محیطی گزارش و تایید از رودخانه عبور, بازار, پیشنهاد مرکز خرید در گوشه شمال شرقی جنوب Bonnyview جاده و Bechelli خط جدید Costco خواهد لنگر.

تاریخ جدید می آید پس از این شهر — در بحبوحه بحران بهداشت و درمان — به تعویق افتاد مارس 24 جلسه کمیسیون برنامه ریزی.

عمومی و Costco شرکت و پروژه به نمایندگان اجازه داده نخواهد شد در جلسه مجلس به علت بیماری همه گیر کوروناویروس تا 4 بعد از ظهر جلسه خواهد بود و مجازی.

این بدان معنا نیست که مردم قادر نخواهد بود به صدای سنج ایجاد کردن. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای تماشا و شرکت در دسترس است https://www.cityofredding.org/departments/development-services/planning.

"وجود خواهد داشت حداقل کمیسیون صندلی و کارکنان در شورای chambers" ردینگ مدیر برنامه ریزی لیلی اسباب بازی گفت.

تمام ایمیل های دریافت شده توسط بخش برنامه ریزی قبل از ظهر روز ملاقات فرستاده خواهد شد به کمیسیون. نظرات عمومی از طریق ایمیل می توانید در ادامه به آن ارسال شود و پس از آن زمان و در طول جلسه. کمیسیون صندلی برت مایر پس از آن اعلام خواهد کرد که زمان برای ارسال ایمیل بسته شده است و کمیسیون خواهد زنگ تفریح به خواندن نظرات قبل از reconvening.

جلسه عملا لازم شد پس از ردینگ شورای شهر در اوایل این ماه بسته آن اتاق به دلیل coronavirus.

"بنابراین به جای شهر را برنامه ریزی گروه برنامه نگه دارید و برای چه کسی می داند که چه زمانی این تصمیم گرفته شده است بهتر است برای به دست آوردن برنامه های کاربردی در حال حرکت و گرفتن پاسخ به نیاز متقاضیان نیست فقط Costco گفت:" کنت مانوئل شهرستان ویژه مدیر پروژه.

در علاوه بر این به Costco و با وجود آزمایشی زیربخش نقشه پسوند در مارس 28 دستور کار است.

کاستکو برنامه ریزی برای نقل مکان از دانا درایو و بزرگتر ساخت فروشگاه با پمپ گاز در آزادراه ملک نمای ساختمان در جنوب ردینگ شده است و در آثار پس از سال 2016 زمانی که آن را به دور از واحه جاده در شمال ردینگ پس از سالها برنامه ریزی برای نقل مکان وجود دارد.

پیشنهاد جنوبی Bonnyview-Bechelli سایت رو سفت چالش از Bonnyview Bechelli ائتلاف یک گروه از همسایه ها که از طریق وکیل خود موفق به نگه دارید تا پروژه به این نقطه است.

Costco آگاه است از آنچه در خطر است.

بزرگ-جعبه انبار در اوایل سال جاری به ایمیل مشتریان و تشویق آنها را به صدای حمایت خود را به این شهر است.

روز جمعه در یک جدول تنظیم شده در داخل دانا درایو ذخیره نشان دادن یک عکس از جدید فروشگاه Costco. وجود دارد و نیز نظر کارت است که مشتریان می تواند با پر کردن.

پس از مارس 28 جلسه کمیسیون برنامه ریزی پروژه را به شورای شهر برای تصویب نهایی در مارس 19.

در ارتباط باشید.

محدود خدمات هوایی در ردینگ همچنان ادامه دارد

هواپیمایی متحده ادامه خواهد داد به ارائه فقط یک پرواز در روز از ردینگ به سان فرانسیسکو حداقل طریق ممکن است.

و هنگامی که خدمات به لس آنجلس دوباره شروع خواهد شد حدس و گمان است.

خدمات هوایی در ردینگ مانند هر جامعه در شهرستان شده است به طور چشمگیری تحت تاثیر coronavirus. ایران اعلام کرد در اواخر ماه مارس آن را ارائه یک پرواز در روز به SFO از سه و تعلیق پروازها به سهل انگاری. برنامه های منظم آن را به سان فرانسیسکو قرار بود به رزومه آوریل 15.

و شروع آوریل 4 پرواز به SFO را ترک خواهد کرد ردینگ در 8:05 صبح و بازگشت پرواز خواهد رسید در 6:54 بعد از ظهر ردینگ فرودگاه مدیر جیم Wadleigh گفت. در حال حاضر پرواز حرکت در 6:15 صبح و بازگشت به ردینگ در 11:47 بعد از ظهر

SkyWest Airlines عامل به عنوان ایالات بیان ادامه خواهد داد و به پرواز 70-صندلی جت های منطقه ای شده اند که پرواز با مقدار زیادی از صندلی های خالی. چهار پرواز به سان فرانسیسکو تا به حال 17 مسافران است. وجود دارد پنج نفر در هواپیما در آینده Wadleigh گفت.

در همین حال ایالات متحده امروز گزارش داد که رئیس جمهور ایالات اسکات کربی "گذاشته عذاب و دل تنگی سناریو در ارائه به سرمایه گذاران در روز سه شنبه" در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"در یادداشتی به کارکنان اواخر یکشنبه کربی و ایالات مدیر عامل اسکار Munoz گفت: این شرکت هواپیمایی به قطع پروازهای 50 درصد در آوریل و مه و گسترش کاهش به اوج تابستان فصل مسافرت" داستان گفت.

صرفه جویی مارت افتتاح به تعویق افتاد

برنامه ریزی برای باز کردن در ماه آینده, جدید ذخیره مارت فروشگاه مواد غذایی افتتاح در ردینگ شده است تحت فشار قرار دادند تا اواسط تابستان با توجه به coronavirus شرکت به من گفت که در اوایل این هفته.

"ما متعهد به ارائه به مشتریان ما امن و قابل توجه تجربه خرید. در شرایط فعلی ما را ساخته اند این تصمیم به حرکت ما افتتاح بزرگ تاریخ تا اواسط تابستان به خدمت بهتر به ردینگ جامعه" Save Mart شرکت های سخنگوی ویکتوریا کاسترو گفت: در یک ایمیل.

Save Mart خواهد لنگر بوسیله اسباب گردنده نهر بازار شرق بزرگراه میان ایالتی 5 خاموش جنوبی Bonnyview جاده ها است. کار نیز آغاز شده است در این Ross Dress For Less, خواهد شد که در کنار صرفه جویی مارت.

بوسیله اسباب گردنده نهر بازار نیز خواهد شد از ویژگی های کمتر شواب تایر مرکز در انتهای شمالی مرکز خرید.

در حال حاضر باز در این مرکز در حال In-N-Out Burger, Panda Express و یک آرکو ایستگاه.

ادامه مطلب وزوز:

  • سابق Costco سایت به طور پیش فرض; مسکن می گوید معامله برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی در آثار
  • Riverfront Playhouse مرحله اول بازی در تئاتر این تابستان
  • Stillwater اراضی دوم خریدار

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن