فلوریدا رسمی اخراج رجیستری را نشان می دهد عمیق اثرات COVID-19 در SWFL

لورا اشپزخانه ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:27 PM EDT Jul 1, 2020فلوریدا رسمی اخراج رجیستری رنگ یک مشکل اقتصادی

توسط ABTINNEWS در 11 تیر 1399

فلوریدا رسمی اخراج رجیستری رنگ یک مشکل اقتصادی تصویر در جنوب غربی فلوریدا, بازتاب هزاران ناگهانی کار ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت رفتن به وب سایت خود را برای اطلاعات در کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاعیه یا اعلامیه هشدار — نشان می دهد COVID-19 و در نتیجه بیش از 3,600 دائم یا موقت کاهش شغل در لی و ذغال سنگ شهرستان توسط بزرگتر کارفرمایان پس از همه گیر آمار در ماه مارس است.

خبر خوب است ؟

برخی از این مشاغل را به عقب آمده و یا خواهد آمد به زودی پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' تصمیم به سهولت در ایالت محدودیت هایی که توقیف بسیاری از کسب و کار تلقی می شود "غیر ضروری" — و یا به شدت محدود عملیات خود را اجازه می دهد آنها را به تنها به ارائه و تحویل و حمل کردن یا منظقه خدمات. هنوز نامعلوم است که آیا یک سنبله اخیر در COVID-19 مورد در فلوریدا می تواند منجر به بیشتر به طور موقت یا دائم از دست دادن شغل.

کسب و کار گزارش اخراج و furloughs در جنوب غربی فلوریدا با توجه به اثرات COVID-19 شامل مغازه های خرده فروشی و رستوران و استراحتگاه و کرایه اتومبیل و آژانس مانند استروئ بر اساس هرتز است که برای ورشکستگی زمینه حفاظت با امید زنده ماندن بحران پیش بینی نشده است که کاهش درآمد خود را به "نزدیک به صفر است."

تفریحی و هتل ها شده اند ضربه سخت به خصوص با توجه به محدودیت های مسافرتی و ترس است که منعکس شده در صدها نفر از اخراج و furloughs گزارش هشدار می دهند استفاده نمي نماييد.

"ما را دیده اند و نه بزرگ سربازان ارتش در هشدار می دهند استفاده نمي نماييد. بدیهی است که آن را به شدت وزن نسبت به اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی گفت:" جیم دیوار ارتباطات مدیر CareerSource جنوب غربی فلوریدا که ماموریت است که برای مطابقت با جویندگان کار با کارفرمایان در پنج شهرستان منطقه است.

قبل از همه گیر آن بود که نادر برای دیدن چنین اطلاع واصل در جنوب غربی فلوریدا که بالا سوار شد در طول تاریخ کم نرخ بیکاری که در یک نقطه ثبت شده زیر 3 درصد است.

فدرال کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی عمل نیاز اکثر شرکت های بزرگتر — با 100 یا بیشتر کارکنان — گزارش کار-بسته شدن سایت و یا اخراج های دسته جمعی به کارکنان خود جوامع و دولت حداقل 60 روز در پیش است. توجه به دولت باعث بحرانی کمک به کارگران آسیب دیده با مدعیان بیکاری و reemployment.

بسیاری از کسب و کار است توسط coronavirus در اینجا و جاهای دیگر در فلوریدا ثبت اعلامیه خود را مدت ها پس از ساخت عظیم کاهش شغل.

اذعان ناگهانی این بیماری همه گیر را شروع دولت مصمم است که آن را خوب برای کارفرمایان به ارائه اطلاع "را به عنوان به زودی به عنوان عملی" در این نوع از وضعیت حتی اگر آن را پس از این واقعیت با توجه به پیج dani w را فشار دهید وزیر برای وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی که نظارت دولت بیکاری سیستم.

با توجه به قانون فدرال کارفرمایان ملزم به گزارش بسته شدن اخراج کردند یا با ماندگاری کمتر از شش ماه.

یک کردند متفاوت از یک اخراج به دلیل آن را به معنای موقت توقف کارگران پرداخت بدون اجازه آنها بروید و به طور معمول حفظ منافع خود معمولا برای چند ماه.

حق شکایت

هیچ ایالتی یا فدرال اجرای هشدار می دهند عمل می کنند. با این حال کارگران می تواند شکایت کارفرمایان به صورت جداگانه و یا به ارمغان بیاورد کلاس اکشن پرونده های حقوقی علیه آنها در دادگاه فدرال برای نقض قوانین است. اگر موفق کارکنان می گردیم پرداخت و مزایا برای هر روز از نقض — تا 60 روز است.

این بیماری همه گیر است که موجب چند کارگر دعاوی بیش از اتهام نقض هشدار می دهند در عمل با توجه به بلومبرگ قانون تجزیه و تحلیل. حداقل سه مورد آورده شده است توسط کارگران در فلوریدا — در برابر هرتز و اجاره اتومبیل رقیب سازمانی و همچنین رستوران های زنجیره ای مزاحم.

مزاحم گذاشته شدن صدها نفر از کارگران در فلوریدا بدون اطلاع هنگامی که آن را به طور موقت متوقف شد و عملیات در اواخر ماه مارس, اما این شرکت در بیانیه ای گفت: پس از این واقعیت است که این برنامه ریزی برای استخدام همه آنها را به عنوان رستوران آن بازگشایی شد.

در مه 15, مزاحم اعلام کرد که تا به حال بازگشایی بیش از 150 رستوران ها در سراسر کشور برای ناهار خوردن در سرویس, در حالی که در ادامه به ارائه گزینه های برای takeout, منظقه انتخاب کنید و تحویل. این تعداد از سال رشد کرده است با یک موقعیت در فورت مایرز ساحل باز ژوئن 29.

هشدار اعلامیه های ارائه تنها یک تکه از بیکاری تصویر به عنوان کسب و کارهای کوچک استخدام مقدار از نیروی کار محلی و آنها را تحت پوشش فدرال عمل می کنند.

از روز جمعه بیش از 28,000 کارگران تا به حال در زمینه نرخ بیکاری در ذغال سنگ شهرستان با حدود 60000 در آینده از Lee County, با توجه به وضعیت داشبورد. در هر شهرستان تعداد کسانی که حساب برای بیش از 15 درصد از کل نیروی کار است.

منطقه ای و نرخ بیکاری در ایستاده بود 13.6% در ماه گذشته. که 10.5 درصد بالاتر از یک سال پیش.

بسیاری از کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا در حال آوردن کارگران به آرامی مطمئن نیستید از چه مدت بهبود اقتصادی ممکن است بسیاری از کارکنان تحت تاثیر هشدار اعلامیه هنوز بیکار دیوار گفت.

"ما هنوز هم تقریبا در یک صبر کنید و ببینید حالت," او گفت:. "وجود خواهد داشت یک جهش?"

با شماره

در اینجا نگاهی به برخی از کارفرمایان در جنوب غربی فلوریدا که در زمینه هشدار می دهند اعلامیه از مارس — و تعدادی از کارگران اقدامات خود را تحت تاثیر قرار:

 • بیسلی Media Group, LLC — شش دائم اخراج و furloughs در استروئ همراه با 70 در سنت پترزبورگ. این شرکت یک شرکت تابعه از ناپل مبتنی بر Beasley Broadcast Group که صاحب و عمل ایستگاه های رادیویی در سراسر کشور است.
 • Hyatt Regency نارگیل نقطه توچال و اسپا — 227 تمدید اخراج و furloughs در بونیتا اسپرینگز. اموال متعلق به میزبان Hotels & Resorts, که آن را خریداری در سال 2018 است.
 • ریتز-کارلتون ناپل — 939 موقت furloughs, اخراج و یا کاهش در ساعت در جنوب ناپل. اسکله رفت و آمد مکرر است عمل ریتز-کارلتون هتل. Co., یک شرکت تابعه از ماریوت بین المللی است.
 • ریتز-کارلتون گلف رفت و آمد مکرر — اضافی 305 موقت furloughs, اخراج و کاهش در ساعت است. آن را یک خواهر ملک به ساحلی ریتز کمتر از 5 مایل دور.
 • Nordstrom — 158 دائمی کاهش شغل در شمال ناپل. این فروشگاه در کنار دریا یکی از 16 مجلل فروشگاه های زنجیره ای اعلام کرد که شاتر.
 • دریاهای جنوب جزیره توچال — 254 موقت اخراج در Captiva. 330 هکتار تاریخی جزیره رفت و آمد مکرر یک بار کلید آهک کشت و زرع.

چندین منطقه کارفرمایان گزارش اخراج های دسته جمعی و یا furloughs در جنوب غربی فلوریدا و در سراسر دولت است. آنها عبارتند از شرکت رستوران برگزاری شرکت Bloomin' مارک های مراقبت از چشم و خرده فروش عینک Visionworks و هرتز.

از بد به بدتر

هرتز در زمینه های متعدد هشدار اعلامیه با دولت اعلام اخراج در فرودگاه مکان در Tampa, Fl, Fort Lauderdale, میامی و فورت مایرز. این شرکت ساخته شده حداقل دو دور از اخراج به عنوان آن وضعیت مالی بدتر شده است.

جنوب غربی فلوریدا در زمان فشار از هرتز را کاهش شغل در فلوریدا. این شرکت گزارش داد نزدیک به 270 اخراج در آن دفاتر شرکت های بزرگ در استروئ به تنهایی.

در سراسر کشور هرتز گذاشته یا furloughed 20,000 کارکنان نیمی از ایالات متحده خود را مبتنی بر نیروی کار است.

A&M دولت LLC پدر و مادر جوان, زنان, لباس, خرده فروش, Charlotte Russe, گزارش 24 موقت اخراج پس از بسته شدن همه از آن فلوریدا فروشگاه در ماه مارس از جمله یکی در Coastland مرکز بازار در ناپل است که پس از بازگشایی همراه با مکان های دیگر.

مستقر در کالیفرنیا رفتن اجاره نخبگان خدمات اجاره ماشین, گزارش اخراج در سراسر کشور از جمله 30 در نه مکان در فلوریدا. این کاهش شامل یک کارمند در ناپل فرودگاه اما محل است و در حال اجرا دوباره.

Bloomin' علامت های تجاری که دارای جای دور افتاده Carrabba را Bonefish کوره و فلمینگ را به شدت کاهش بیشتر کارکنان ساعت در سراسر کشور مؤثر بیش از 15,600 کارگران در بیش از 200 مکان در فلوریدا از جمله ناپل.

کتی کخ سخنگوی Bloomin' مارک گفت: هدف از آن هشدار می دهند متوجه شد "یک ماده قانونی به دلیل کاهش ساعت در اتاق ناهار خوری."

"هیچ کس furloughed یا گذاشته," او گفت: از طریق ایمیل. "ما ارائه امداد پرداخت به همه ما نهفته کارکنان برای کمک به آنها را از طریق این زمان از نظر مالی."

Visionworks اعلام کرد furloughs و اخراج در محل در سراسر فلوریدا از جمله آنهایی که در فورت مایرز و ناپل پس از بسته شدن فروشگاه خود را در سراسر کشور در 21 مارس سرزنش "کسب و کار پیش بینی نشده شرایط ناشی از جهانی همه گیر." اقدامات خود را در فلوریدا تحت تاثیر قرار 287 کارکنان ایالتی اما بسیاری رفته اند به کار با بازگشایی فروشگاه های آن آغاز شد که در اوایل ماه آوریل.

بازگشت به کار

Visionworks نیست تنها شرکت به ارمغان آورده است که کارگران را به عقب.

ویلیام Dandridge یک مدیر کل برای Alsco در ناپل گفت: عملیات در حال بازگشت به حالت عادی با بازگشایی منطقه رستوران است که تکیه بر آن کتانی و اجاره و تمیز کردن خدمات. این شرکت در گزارش 24 موقت اخراج در ناپل شعبه السا در خیابان.

"ما شده اند قادر به بازگرداندن بخش زیادی از کارکنان" Dandridge گفت.

با بخش زیادی از او یعنی در حدود نیمی از کارکنان خود را.

"ما هرگز کاملا تعطیل," او گفت:. "ما فقط بسیار آهسته هرگز به طور کامل پایین ،

کسب و کار مواجه نگردند تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک های ضد عفونی کننده دست و دستکش و پس از آن می توانید با ارائه آن به مشتریان و کارکنان.

کارکنان باید مشتاقانه بازگشت به کار هنگامی که با توجه به فرصت Dandridge گفت.

پرسید که چگونه آن را ممکن است برای همه کارکنان خود را به شغل خود را پشت او گفت: این امر می تواند سخت به حدس می زنم در این زمان نامشخص است.

"اگر شما یک سحر و جادو 8-توپ من خیلی دوست دارم به قرض گرفتن آن را," او گفت:. "من فقط نمی دانم."

همه گیر آمار برخی از Alsco مکان های سخت تر از دیگران Dandridge گفت: از جمله آنهایی که در جنوب فلوریدا یک coronavirus نقطه داغ.

در هایت ریجنسی نارگیل نقطه بسیاری از کارکنان بازگشته اند به عنوان کسب و کار بهبود یافته است اما بیش از 100 هنوز به نام برگشت گفت: Brian کرامر مدیر کل در یک ایمیل.

"ما هنوز ساخته نشده است هر یک از ما اخراج دائم در این نقطه که ما هنوز امیدوار است که با سرعت از کسب و کار ادامه خواهد داد را انتخاب کنید تا و ما قادر خواهد بود برای به دست آوردن بیشتر همکاران بازگشت به کار" او گفت:. "ما شاهد افزایش در کسب و کار, اما ما هنوز راه طولانی برای رفتن به عقب بر گردیم به قبل از COVID سطح است."

کرامر گفت که او نمی تواند صبر کنید تا زمانی که این بحران یک حافظه دور.

"ما باقی می ماند فوق العاده سپاسگزار برای کسانی که در حال حمایت از ما در طول این زمان دشوار است," او گفت:. "من امیدوارم که آنها می دانند که آنها در حال ساخت یک اثر با نگه داشتن افراد شاغل در جامعه ما است."

هیچ عجله

با کمال تعجب با تمام اخراج و furloughs در منطقه CareerSource جنوب غربی فلوریدا دیده نشده و موج عظیمی از کارگران بیکار در آینده از طریق درهای خود را و یا تماس با دفاتر خود را برای کمک به پیدا کردن شغل جدید دیوار گفت.

وجود دارد می تواند دلایل متعددی برای بی میلی در رسیدن کمک از جمله این واقعیت است که برخی از کارگران آواره در حال جمع آوری بیشتر در دولت فدرال و مزایای بیکاری از آنها در ورود به سطح شغل در هتل ها و رستوران ها, او گفت:.

عوامل دیگری که ممکن است دلسرد گذاشته و کارگران از رفتن به محل کار ؟ ترس از ابتلا به این ویروس و انتقال آن به همراه دوستان و خانواده و نگرانی در مورد موج دوم COVID-19 ضربه در سقوط دیوار گفت.

برخی از کارگران بیکار ممکن است هنوز هم امید به شغل قدیمی خود را پشت او گفت: به جای داشتن به بیش از شروع با یک کارفرمای جدید — و یا حرفه ای.

برای کسانی که در جستجوی کار CareerSource برنامه های مجازی نمایشگاه به زودی با برنامه ریزی هنوز هم در جریان است.

دیگر اخراج اعلامیه

در اینجا برخی دیگر از کارفرمایان بزرگ که گذاشته یا furloughed کارگران در جنوب غربی فلوریدا:

 • MetaCoastal LLC — 10 موقت furloughs در جزیره مارکو. مریلند-بر اساس شرکت ارائه متمرکز خدمات به کسب و کارهای دیگر از حسابداری به بازاریابی تنها با یک دفتر در فلوریدا.
 • میلر Ale House — 99 موقت furloughs در سواحل خلیج فارس مرکز شهر در جنوب فورت مایرز. رستوران بخشی از فلوریدا مستقر در آمریکا رستوران و نوار های ورزشی زنجیره ای که برش کارکنان در سطح ایالت.
 • مقاله منبع — 10 موقت furloughs در ناپل. این شرکت به فروش می رساند تزئینی, کاغذ, تهیه لوازم و دمدمی, هدیه, همراه با سفارشی لوازم التحریر.
 • کامرون میچل رستوران 90 موقت اخراج در اقیانوس نخست در ناپل. این 8000 فوت مربع رستوران واقع در خیابان پنجم جنوبی در نزدیکی کاروانسرا در پنجم.
 • JW Marriott — 1,038 موقت furloughs, اخراج و کاهش در ساعت در رفت و آمد مکرر در جزیره مارکو. چند سال پیش رفت و آمد مکرر قرار گرفتند $320 میلیون نوسازی و تبدیل به یک JW, تسهیل مالکیت آن گروه انبوه متقابل است.
 • سرمایه گذاری منابع — 181 موقت اخراج در مکان های مختلف در فورت مایرز. این شرکت که مقر آن در ایالت میسوری است که پدر و مادر Enterprise Rent-A-Car, National Car Rental, آلامو اجاره خودرو و شرکت CarShare.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن