TCPalm سوپر 11: Vero Beach, پایان دفاعی کیانو محل آماده است برای نشان دادن خود را کامل بازی

جان Santucci Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 26, 2020TCPalm اعلام کرد سالانه خ

توسط ABTINNEWS در 5 مرداد 1399

TCPalm اعلام کرد سالانه خود را فوق العاده 11 لیست بالا استخدام ارشد, بازیکنان فوتبال در ساحل گنجینه. TCPalm شروع به شمارش پایین از شماره 11 به شماره 1 در ژوئن 23, با دو بازیکن اعلام کرد در هر هفته است. امروز شماره 1.

ورو بیچ — کیانو محل استخدام تمام مجموعه.

ورو بیچ چهار ستاره دفاعی پایان شماره 1 بازیکن در TCPalm سوپر 11 متعهد به LSU در جولای 4 و تنظیم شده است برای ثبت نام در مدرسه در ماه ژانویه است.

محل رتبه شماره 18 weakside پایان دفاعی در کشور و از شماره 34 به طور کلی استخدام در دولت 247Sports.com.

کیانو محل این بازیکن فوتبال به طور مداوم در حال بهبود است و مشتاق به جهان نشان می دهد آنچه که او می تواند انجام دهد.

"کالج می دانم که من یک پاس حمله کننده اما نه بیش از حد بسیاری از مردم می دانند که من واقعا هستم" محل گفت. "آنها نمی دانند آنچه که من می توانید انجام دهید. آنها نمی دانند که من همه کاره است. شما می توانید پرتاب من در هر نقطه در دفاع و من می توانید آن را – به جز D-مقابله با. من می توانید تقریبا هر چیزی و من امیدوار هستم که این سال است."

بیشتر: ساحل Vero د کیانو محل بازی در سال 2021 همه آمریکایی کاسه

در سال 2019 اول خود را کامل تیم اول دانشگاه یا دانشکده فصل 6-پا-4, 220 پوند محل تا به حال 42 پردازد و هشت کیسه به دست آورده و لوح در این منطقه تیم.

محل دارای مناظر خود را در مجموعه یک هیولا 2020 فصل و فهرست خود را از اهداف شامل 20, کیسه و کیسه و حداقل دو برابر خود 14.5 پردازد برای از دست دادن کل از پاییز گذشته.

"سال گذشته من بیش از حد بسیاری از فرصت های به کیسه زیرا ما برای اجرای سه مرد (جلو) و با سه مرد اگر من خوب عجله ترین quarterbacks ما بازی را فقط اجرا کردن وجود دارد," محل گفت. "این سال ما با مجموعه ای از مهارت های من فکر می کنم من باید بسیاری از فرصت ها با Travonte (اونیل) در طرف دیگر.

"ما در حال تعریف درست از یک weakside و strongside پایان. هر کارفرمایی در حال رفتن به احساس ما است."

با وجود رفیع وضعیت به عنوان یک ملی استخدام و نقش کلیدی در مبارزه با سرخپوستان دفاع که منجر به گنج ساحل در نمره دفاع در 2019, ساحل Vero مربی لنی Jankowski معتقد است محل به سختی نشان داده شده است آنچه که او می تواند انجام دهد.

"او باور نکردنی مجموعه مهارت" Jankowski گفت. "او او را ورزشی او جسمی او موقعیت تطبیق پذیری است. او می تواند انجام بسیاری از چیزهایی است. او می شود آنچه که شما شاهد در استخدام. همه آن چیزهایی اضافه کردن به یک مرد که برای رفتن به یک ملی استخدام.

"چه هیجان انگیز برای من به عنوان دبیرستان مربی است که او بسیار سخت است و ما فقط شاهد یک smidge از آنچه که او قادر به انجام در سال گذشته است. شما ترکیب که 'P' کلمه که بالقوه است که تولید ما در حال حاضر انتظار آن را بسیار هیجان انگیز به بحث در مورد. او نوع بازیکنی که باید بر آن سمت توپ و بازی با یک طرز فکر غالب. تاثیر نقش او را مسئول باید یک دسته."

فوق العاده تر از 11

شماره 2: جنسن بیچ ات دا'Quan گونزالس

شماره 3: Centennial LB Deshauwn Alleyne

شماره 4: ساحل Vero د Travonte اونیل

شماره 5: Vero Beach, LB Davon هیکس

محل از دست رفته تقریبا از سال دوم به دلیل مصدومیت اما که نمی جلوگیری از کالج ها از توجه به آشکار است. محل بسیار طولانی است و ورزشی است. خود را به عنوان استخدام برداشت در پایان بهار و در offseason قبل از 2019 فصل Jankowski گفت: محل بود "خیلی قشنگ" برای کالج ها به او ارائه دهد.

نام اصلی قدرت 5 برنامه و یک فرصت خوب وجود دارد آن را ارائه محل. آلاباما, Clemson, اوکلاهما, اورگان, تگزاس شدند و در لیست اما در نهایت از آن آمد به LSU و فلوریدا.

"من که قرار بود به ارتکاب به LSU پشت در حالی که شاید دو ماه پیش" محل گفت. "من می دانستم که من می خواستم برای رفتن به LSU. فلوریدا شد و در دولت و خانواده می تواند به بازی اما من فقط احساس LSU در آن بود.

"این 4-3 طرح با (دفاعی هماهنگ کننده بو) Pelini. این حمله آن را تهاجمی است. آن را به من آزادی بیشتری به دلیل آن را نه به عنوان مقدار مسئولیت. در 3-4 من رو به نگه دارید تا بلوک برای linebackers آمده است هر چند. در 4-3 من فقط حمله. من احساس مانند آن را به من می دهد یک فرصت واقعا نشان می دهد آنچه که من می توانید انجام دهید."

کیانو محل

ورو بیچ د

TCPalm سوپر 11 رتبه: 1

وزن و قد: 6 فوت 4, 220 پوند

2019 آمار/افتخارات: 42 پردازد 14.5 پردازد برای از دست دادن 8 کیسه TCPalm همه-منطقه ذکر شریف

کلامی تعهد: LSU

بقیه سوپر 11

شماره 6: گنج ساحل TE/FB کیگان Davis

شماره 7: John Carroll کاتولیک QB جی آلن

شماره 8: گنج ساحل OL مارکز Bargman

شماره 9: فورت پیرس وست وود د/LCC جیمز گاردنر جونیور

شماره 10: Centennial CB هنری Pickens

شماره 11: گنج ساحل QB/ات Turk Watkinstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن