بونیتا اسپرینگز استروئ اجازه می دهد تا بیشتر هوای صندلی برای رستوران

تادئوس ماست ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:35 PM EDT آوریل 8 سال 2020بونیتا اسپرینگز و استروئ رستوران می تواند ب

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

بونیتا اسپرینگز و استروئ رستوران می تواند به گسترش صندلی در فضای باز و بدون اجازه به استفاده از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' مرحله به مرحله طرح به بازگشایی دولت پس از COVID-19 مستند.

تحت فاز 1 رستوران ها می تواند در خدمت هر حامی در خارج اگر جدول فاصله پایبند به اجتماعی فاصله. کسب و کار نیز می توانید برای باز کردن فضای سرپوشیده تا 25 درصد از ظرفیت آن است.

در بونیتا اسپرینگز موقت فرمان گذشته 45 روز اما می تواند تمدید شود یا بسته به شرایط تغییر DeSantis' فاز 2 رول.

"ما باید برای نگه داشتن در حال حرکت توپ به پایین این زمینه در امن و محتاطانه صورت" بونیتا اسپرینگز شهردار پیتر سیمونز گفت.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. DeSantis اعلام کرد 'فاز 1' برنامه ریزی برای بازگشایی فلوریدا. آنچه در آن به معنی

رستوران در بونیتا اسپرینگز می توانید با استفاده از 2 ، 000 فوت مربع از فضای خارج از منزل برای صندلی و هر همراه با چادر و یا چتر. استروئ رستوران تا 3000 فوت مربع.

در حالی که کسب و کار دیگر نیاز به درخواست برای مجوز آنها بايد با مقررات استاندارد از آمریکایی های معلول و دیگر آتش و استانداردهای ایمنی.

چیه باز؟: 42 رستوران (و شمارش) بازگشایی در این هفته در جنوب غربی فلوریدا

سرگرمی در فضای باز مجاز نیست به عنوان بخشی از موقت به فرمان. الکل می تواند در خدمت به عنوان طولانی به عنوان رستوران پایبندی خود را به دولت مجوز.

هر دو بونیتا اسپرینگز و استروئ مقامات درخواست هر یک رستوران با استفاده از صندلی در فضای باز قوانین برای اطلاع رسانی.

آنها درخواست کسب و کار نام و محل و اطلاعات تماس و شرح صندلی arraignments ارسال به یا permitting@cityofbonitaspringscd.org یا devanas@estero-fl.gov بود.

بونیتا اسپرینگز شهر وکیل درک رونی گفت: شهرستان ارسال خواهد شد به روز رسانی به صاحبان رستوران ها از طریق ایمیل. کد مأموران مراجعه کنید, هوای آزاد, تنظیم برای اطمینان از آنها سقوط در خط با استانداردهای ایمنی.

رونی تاکید کرد که قوانین جدید به طور موقت و رستوران ها نیاز به درخواست برای صندلی مجوز یک بار COVID-19 محدودیت های پایان.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس می داند این است که دائمی نیست," او گفت:.

تادئوس ماست جنوبی Lee County خبرنگار برای ناپل اخبار روزانه و بنر. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن او را در توییتر به عنوان @thaddeusmast.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن