FWC جدید سنگ خرچنگ مقررات جرقه اقتصادی نگرانی برای شیلات

کارل اشنایدر ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 24, 2020جهانی بیماری همه گیر کوروناویرو

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس قطع 2019-2020 سنگ خرچنگ فصل کوتاه و مقررات جدید طراحی شده برای جلوگیری از صید بی رویه صنعت نگران آسیب بیشتر اقتصادی.

فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون روز چهارشنبه به تصویب چهار تنظیم تغییرات.

"فلوریدا سنگ خرچنگ شیلات تجربه کرده است و در دراز مدت کاهش در برداشت است و به احتمال زیاد تحت صید بی رویه" یک FWC انتشار اخبار می گوید. "FWC کارکنان مشغول به کار با ذینفعان در این تغییرات که در نظر گرفته شده برای افزایش, سنگ خرچنگ جمعیت و ساخت تابآوری در شیلات."

Crabbing شروع فصل Oct. 1 و اما یکی از تغییرات جدید خواهد بود در اثر. این تغییرات شامل پایان فصل دو هفته در اوایل آوریل 1 به جای مارس 15; اضافه کردن یک فرار حلقه به تمام چوب و پلاستیک تله قبل از شروع 2023-24 فصل; افزایش حداقل پنجه اندازه از 2 ¾ اینچ تا 2 7/8 اینچ; و محدود کردن اختیار داشتن کل خرچنگ در آب به دو 24 فوت مکعب جستجوگر جعبه.

در ماه مه قبل از این مقررات جدید فلوریدا سنگ Crabbers انجمن تشکیل شده و شروع به گردش دادخواست به FWC تعویق انداختن تصویب تا پس از همه گیر عبور می کند و نرم افزار کمیسیون استفاده می کند به جمع آوری برداشت داده ها ثابت است.

"بسیاری از سهامداران احساس می کنید که این مقررات یک رویکرد تفنگ ساچمهای برای رفع مشکل ما نیست ،" change.org دادخواست می گوید. "اجرای فوق مقررات در رابطه با COVID-19 pandemic قطعا نابود کردن امرار معاش بسیاری از تجاری ماهیگیران."

کلی کرک صاحب کرک ماهی شرکت در جزیره مارکو گفت که او احساس blindsided پیشنهادی و مقررات و که وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای نظرات.

"این قطعا بسیار ناراحت کننده برای کسانی از ما کار خیلی سخت با دولت است که COVID بود و نه حتی بحث" او گفت:. "ما در حال حاضر نهفته آخرین فصل آن به پایان رسید دو ماه زود و ما تقریبا تا به حال به پمپ ترمز اواسط ماه مارس زمانی که رستوران تعطیل."

FWC سخنگوی آماندا Nalley گفت: قوانین و مقررات جدید پیشنهاد شد با این صنعت در طول چند سال و با COVID-19 اثرات در ذهن نیز هست.

"اجرای ترکیبی از مدیریت تغییرات گام ضروری در جهت بهبود سنگ خرچنگ شیلات در حال حاضر" Nalley نوشت: در یک ایمیل. "FWC به رسمیت می شناسد که این تغییرات می تواند یک اثر در اقتصاد شیلات اما این تغییرات در حال اجرا به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت در شیلات آینده."

به کری Doxsee یکی از مدیران FLSCA مشکل crabbers صورت نیست فقط یک موضوع است. Doxsee که سنگ crabber شوهر, Daniel اجرا می شود Doxsee غذاهای دریایی, گفت:, نمایش ها را منعکس نمی کند کسانی که از انجمن.

"Crabbers از دست داده و هزاران نفر اگر نه هزاران دلار با توجه به COVID کوتاه این سال را به فصل" Doxsee گفت. "ما نمی دانیم که چقدر جمع اوری حلقه (چه FWC تماس فرار از حلقه) هزینه خواهد شد اما بسته به چگونه بسیاری از تله ها یک ماهیگیر ممکن است که بیش از حد می تواند بیش از ده ها هزار دلار است."

با راه: Apalachicola خلیج صدف خواهد بود و منو تا پنج سال

و: فلوریدا کشاورزان نبرد افزایش آب و نمک به آب دریا سیل زمینه

فرار حلقه تنظیم نمی خواهد اثر را تا 2023-24 فصل Nalley گفت: تولید کنندگان آگاه از زمان بحران.

"هر دو FWC و صنعت کار کرده اند با تولید کنندگان دام به فرار از حلقه در دسترس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است" Nalley نوشت. "برخی از تولید کنندگان نشان داد که آنها می خواستند برای به تاخیر انداختن تولید جدید تله با یکپارچه فرار از حلقه تا زمانی که قانون تغییر تصویب شد. به عنوان یک یادآوری صنعت سه سال به مطمئن شوید که جمع اوری حلقه ها در همه تله."

گذشته از این رکود اقتصادی هر دو Doxsee و کرک گفت: برنامه FWC استفاده می کند به جمع آوری برداشت داده به نام سفر بلیط سیستم ناقص است.

"این یک نبرد مداوم" Kirk گفت. "ما شده اند درخواست دولت را بیشتر از تلاش برای افزایش ارزش آن سفر بلیط برنامه است."

Doxsee پرسید که چرا FWC می خواهد برای ساخت یک ساختار در یک cracked پایه و اساس است.

"چرا که نه رفع آنچه که در حال حاضر در محل به جای اضافه کردن بیشتر قوانین و مقررات است که به طور بالقوه می تواند نابود صنعت" او گفت:.

این سیستم با استفاده از ثابت-محل تله برای نظارت بر سنگ خرچنگ جمعیت روند در طول زمان اما Doxsee گفت: خرچنگ جمعیت مهاجرت و که از داده های استاتیک تله ممکن است منعکس کننده که. این FWC مخالفت کرد.

در ایمیل Nalley نوشت که سفر بلیط سیستم اطلاعات نشان می دهد که "در دراز مدت کاهش روند در سنگ خرچنگ فرود بیش از 20 سال گذشته و پس از اوج برداشت در فصل 2000-2001."

"با توجه به راه است که ما نمونه, نگهداری ایستگاه های ثابت یک روش پذیرفته شده در میان شیلات دانشمندان را به تصرف روند در طول زمان" Nalley نوشت. "هنگامی که تله های قرار داده شده در یک شیوه ای است که 'زیر' خرچنگ ممکن است در نتیجه متورم گرفتن نرخ که انعکاسی از درست اندازه جمعیت."

بیشتر: یک نگاه در گذشته سنگ خرچنگ فصل در جنوب غربی فلوریدا

در FWC را ارائه مقررات این هفته کارکنان هدف اعلام شده بود به "افزایش سنگ خرچنگ جمعیت و ساخت تابآوری در شیلات."

ارائه مطرح اهداف زیر: کاهش برداشت افزایش تخم ریزی انبار و توده و کاهش شیلات تعامل با تخم مرغ-تحمل زن خرچنگ در اواخر فصل, کاهش مرگ و میر کوچکتر از, خرچنگ, و کاهش مرگ و میر خرچنگ پس از آنها منتشر می شوند.

این FWC اصلاح اصلی آن فصل از ظهر مقررات پس از شنیدن از این صنعت است. آن را تا به حال در اصل پیشنهاد حرکت پایان تاریخ 9 آوریل اما حل و فصل در مارس 1 در طول آخرین پیشنهاد.

حتی اگر این مقررات جدید در حال نهایی Doxsee گفت: FLSCA که امیدوار به نگه داشتن سهامداران مطلع است و نه دور.

"ما همچنان به مبارزه برای سنگ crabbers به صدا و همچنان به حمایت از صنعت ما در همه هزینه ها," او گفت:.

کارل اشنایدر یک محیط خبرنگار. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter: @karlstartswithk ایمیل او را در kschneider@gannett.com

در صورتی که شما آن را از دست رفته: پیشنهاد مزرعه ماهی در SWFL اولین از نوع خود در فدرال آب تساوی نگرانی دیدگاه

SWFL ماهیگیری گزارش: ماهیگیران تفننی برخورد با طوفان و وزش باد و درجه حرارت گرمtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب