Coronavirus: کالیفرنیا ممکن است انتشار 10 درصد از زندانیان در همه گیر پاسخ

Don Thompson آسوشیتد پرسمنتشر شده 3:20 PM EDT Jul 10, 2020کالیفرنیا مقامات به زودی یکی دیگر از 3,100 زندانیان

توسط ABTINNEWS در 21 تیر 1399

کالیفرنیا مقامات به زودی یکی دیگر از 3,100 زندانیان از زندانها در پاسخ به کروناویروس همه گیر و همه در حال حاضر برنامه ای برای انتشار در مجموع بیش از 10000 زندانیان و یا نزدیک به 10 درصد از زندانیان به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در پاسخ به تشدید فشار از طرفداران قانونگذاران و قضات فدرال.

آخرین مرحله مشخص شده در یادداشت سه شنبه پیش بینی شده است به زودی رایگان در مورد 3,100 زندانیان با اعطای اکثر یک بار سه ماه اعتبار. این شرح دیگر اقدامات محدود کننده است که انتظار می رود به سرعت به انتشار حدود 7000 زندانی شش ماه قبل از آنها به طور معمول می شده اند paroled.

"برای ادامه به طور موثر مبارزه با این ویروس ما باید با ایجاد فضای بیشتر در زندانهای ما هر دو به گسترش فیزیکی فاصله به سرعت COVID‐19 را گسترش و به سهولت برخی از چالش های بسیار زیاد کارکنان هر روز" California Department of Corrections و توانبخشی, منشی, رالف دیاز گفت: در یادداشتی به تمام زندانیان پنج شنبه.

او گفت که 12 هفته اعتبار امر "به هر کس در CDCR بازداشت" به جز کسانی که در انتظار اعدام, خدمت, زندگی بدون آزادی مشروط یا که باید جدی نقض قوانین بین 1 مارس و جولای 5.

این بدان معناست که این امر در مورد 108,000 زندانیان این گروه تخمین زده می شود و باعث می شود حدود 3,100 واجد شرایط برای انتشار به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده. در میان آنها زندانیان در دولت آتش نشانی اردوگاه هایی که دیده رو به کاهش تعداد نسخه های قبلی باید نصب شده است.

Newsom تا به حال ساخته شده است یک نقطه که در نسخه های قبلی حذف شدند مجرم جنسی خشونت آمیز و جدی felons و کسانی که به جرم خشونت خانگی به عنوان بخشی از "بسیار روشمند روند."

دیاز اعلام کرد پتو اعتبارات تنها چند ساعت پس از Newsom به ظاهر دوباره را رد کرد و به طور فزاینده ای گوش خراش خواستار عمده فروشی آزادی زندانیان و به خصوص به عنوان یک کنترل نشده شیوع نوردد و در زندان ایالتی سن کوئنتین پس از botched انتقال آلوده زندانیان.

این است که در حال توسعه داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب