NCH قرنطينه 66 کارکنان ممکن است پس از تعطیلات آخر هفته قرار گرفتن در معرض حادثه' در مرکز شهر ناپل بیمارستان

فرانک Gluck فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:43 PM EDT May 13, 2020NCH سیستم بهداشت و درمان قرنطینه 66 از ک

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

NCH سیستم بهداشت و درمان قرنطینه 66 از کارکنان خود را زیر یک COVID-19 "قرار گرفتن در معرض حادثه" بیش از آخر هفته در مرکز شهر ناپل بیمارستان مدیران روز دوشنبه گفت:.

خصوصی, نه برای سود سیستم بیمارستان نمی ارائه هر گونه اطلاعات در مورد این حادثه در مرکز شهر بیکر بیمارستان. اما خود رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پل Hiltz گفت: همه کارکنان را تحت تاثیر قرار هستند "احساس خوب است."

"از فراوانی از احتیاط این کارکنان قرار داده شد در قرنطینه تا ما بیشتر می توانید ایجاد وجود دارد کم و متوسط و یا بالا خطر قرار گرفتن در معرض" Hiltz گفت: در تماس با رسانه های منطقه. "کسانی که از نظر نوردهی پایین و نه نیاز به قرنطینه و پس از بررسی نتیجه گیری خواهد شد بازگشت به نیروی کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: موارد تایید شده در صدر 20,600 به تعداد مرگ و میر نزدیک 500

پوشش مرتبط: Coronavirus Q&A: کارشناسان بهداشت و جواب سوالات خود را در آزمون های درمان و علائم

NCH کاهش یافته است برای پاسخ به پرسش در مورد این حادثه از جمله اینکه آیا به طور بالقوه آلوده فرد بیمار کارمند و یا بازدید کننده به مرکز بهداشت.

هفت کارکنان دیگر در دیگر NCH امکانات نیز تحت قرنطینه. همانطور که از دوشنبه در مجموع 12 NCH کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. NCH مقامات می گویند هیچ یک از موارد مثبت درگیر محل قرار گرفتن در معرض.

آخر هفته حادثه قابل توجه است که در آن منجر به قرنطینه بیش از سه برابر تعداد کارکنان بود که در زیر تماشا در همه NCH امکانات ترکیبی همانطور که از هفته گذشته است.

روز جمعه در بیمارستان سیستم گزارش تنها 20 نفر از کارمندان آن مراکز تحت نظر قرار گرفتند و جدا شده است.

همانطور که از دوشنبه NCH شد درمان 19 بيمار برای COVID-19 و تا به حال مرخص 59 با جهت به خود منزوی به عنوان آنها همچنان به بهبود می یابند.

لی سلامت 122 از کارکنان خود را تحت قرنطینه. سی و کارکنان آن باید آزمایش مثبت برای COVID-19 زیر محل قرار گرفتن در معرض.

Lee County افزایش از 16 به 18 مرگ و میر در روز دوشنبه. ذغال سنگ شهرستان افزایش یافت و از چهار به پنج مرگ و میر در دوشنبه همانطور که در شب دولت گزارش.

لری Antonucci, Lee سلامت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت به ارائه برخی امیدوار آمار در طول پنج شنبه جلسه. او اشاره کرد که لی شهرستان عفونت های رشد از 245 دو هفته پیش به بیش از 500 یک هفته بعد — دو برابر شدن موارد است.

اما Antonucci گفت: این شهرستان است که شاهد کاهش در نرخ رشد. همانطور که از دوشنبه 617 موارد شناخته شده بود پس از چهار روز کاهش را افزایش می دهد, او گفت:. تعداد COVID-19 مواردی است که انتظار می رود به اوج در فلوریدا در آوریل 21.

"این همه بسیار خبر خوب و بیشتر ثابت می کند که مناسب فاصله کاهش گسترش coronavirus در منطقه ما," او گفت:. اما او افزود که چین آغاز شده است و دیدن آن اعداد را افزایش دهد به عنوان اجتماعی فاصله برطرف وجود دارد.

"ما به حالت عادی بازگشت اما هنوز هم بیش از حد به زودی به می گویند که آن را" Antonucci گفت. "این بسیار حیاتی است که ما صبر کنید تا آن را کاملا امن برای انجام این کار و جلوگیری از خطر از شروع این همه را دوباره و دوباره."

فرانک Gluck است ناظر خبرنگار با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. اتصال با او در fgluck@news-press.com و یا در توییتر @FrankGluck.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن