Coronavirus خاموش بازار تولید; ایالات متحده شکر Corp. دهد و به دور ذرت در, Stuart Indiantown

تایلر Treadway و Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:02 PM EDT Apr 24, 2020INDIANTOWN — به دلیل c

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

INDIANTOWN — به دلیل coronavirus Alicia Lachance و 71 و سینتیا Corkern, 69, از اوکیچوبی هستند leery از رفتن به فروشگاه مواد غذایی.

"ما تلاش کردیم که به بیرون بروید مگر اینکه لازم باشد" Lachance گفت. "در عصر ما ما نمی خواهیم به بیمار."

بنابراین جفت زنان خوشحال بودند انتخاب کنید تا برخی از رایگان گوش ذرت حسن نیت ارائه میدهد از ایالات متحده Corp. قند از ماشین خود را بعد از ظهر جمعه در صلیب مقدس کلیسای کاتولیک در Indiantown .

"ما درک سخاوت" Lachance گفت. "آن را مفید برای افرادی که نمی توانند از خانه های خود و برای کسانی که می توانید آن را ندارند."

بیشتر: فلوریدا در تلاش برای جمع آوری مزایای بیکاری

ایالات متحده شکر برنامه ریزی شده به دور حدود 300000 گوش Glades ذرت شیرین پنج شنبه و جمعه به غیر انتفاعی و خیریه و خانواده در 13 سایت در سراسر جنوب فلوریدا. پس از Indiantown کامیون به حال یک توقف به اواخر بعد از ظهر جمعه در استوارت.

ستون: ما در نهایت به یک استراحت در جلبک سمی و ایالات متحده شکر و شکایت

اخیرا برداشت ذرت رشد کرده بود توسط ایالات متحده قند کشاورزان بسته بندی توسط Duda مزرعه غذاهای تازه و چنی برادران.

اگر ذرت تا به حال نشده است با توجه به دور "این احتمالا می شده اند تحت کشت و زرع" گفت: ایالات متحده شکر سخنگوی جودی سانچز چون تازه تولید بازار کاهش یافت با COVID-19 تعطیل بسیاری از فلوریدا رستوران ها و مدارس و تفریحی و مشتریان دیگر.

بیشتر: فلوریدا می بیند $522 میلیون coronavirus مربوط به تلفات محصول

به سادگی هزینه متحده قند "ده ها هزار دلار در بالای هزینه های رو به رشد محصول" سانچز گفت.

ایالات متحده قند در مزارع رشد حدود 20000 گوش ذرت در هر هکتار بنابراین به سادگی مقدار به عملکرد حدود 15 هکتار است.

"اگر چه ما به طور کلی آیا محصولات ما به طور مستقیم به خانواده هایی که به آنها نیاز" سانچز گفت: "این بار به چالش کشیدن و ما در حال انجام همه ما می توانیم برای کمک به. ... همسایه تغذیه همسایگان است آنچه کشاورزی مورد تمام شده است."

پس از شروع جهانی COVID-19 گیر فلوریدا-ایالات متحده بر اساس قند نیز ارائه شده:

  • ضد عفونی کننده دست و ماسک محافظ برای بهداشت و درمان کارکنان و اولین پاسخ
  • لوبیا سبز برای منطقه کلیساها و مواد غذایی بانک
  • غذاهای گرم برای مردم جنوب خلیج بل گلید و Pahokee

Lachance و Corkern بودند در یکی از حدود 30 خودرو به انتظارنشسته بودند تا یک Indiantown کلیسا در انتظار توقیف کامیونی حامل ذرت. آنها تا به حال بیش از دو ساعت صبر کنید به عنوان ذرت کامیون در حال اجرا بود در پشت برنامه.

مشابه کامیون وارد Martin County Fairgrounds در مدت کوتاهی قبل از 5 بعد از ظهر جمعه و شروع به تخلیه مورد از ذرت بیشتر برای سازمان های خیریه محلی.

وندل غار رئیس گرترود والدن مرکز مراقبت روزانه در استوارت کمک ایالات متحده قند کارکنان بار اول 60 نفر از ذرت بر روی کامیون خود را برای یک شام رایگان ارائه شده در مرکز "در حال حاضر است."

بیلما لوپز, 53, از Indiantown که از دست او کار در یک مهد کودک به دلیل coronavirus آمد با نوه اش به Indiantown کلیسا را انتخاب کنید تا ذرت بعد از ظهر جمعه به خاطر دخترش-در-قانون هنوز هم یک شغل است.

"در این وضعیت همه چیز را که آنها به ما خوب است" لوپز گفت: در اسپانیایی. "ما به لطف خدا به خاطر آنها به ما کمک می کنند."

بیشتر: فلوریدا coronavirus موارد بالا 30,000, مرگ و میر, بالاتر از 1000

Lachance و Corkern طرح برای به اشتراک گذاشتن برخی از ذرت با همسایگان به خصوص کسانی که اتومبیل.

"همه ما نیاز به کمک به یکدیگر" Corkern گفت.

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن