مرگ و میر ناشی از فلوریدا افراد مسن که مورد آزار قرار گرفته بودند و یا غفلت به افزایش موشکافی تحت قانون جدید

رایان میلز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 2:41 PM EDT Jun 11, 2020مورد مشکوک به سوء استفاده از فلوریدا سالمندان مم

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

مورد مشکوک به سوء استفاده از فلوریدا سالمندان ممکن است به افزایش نظارت پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امضا لایحه این هفته تصویب ایجاد سوء رفتار با سالمند مرگ و میر, بررسی تیم های سراسر کشور.

بررسی تیم های مجاز توسط سنا لایحه 400 یکی از 25 صورتحساب DeSantis به قانون امضا شده این هفته است.

قانون جدید اجازه می دهد اما دستور ایجاد بزرگان مرگ, نقد و بررسی تیم در هر یک از فلوریدا 20 قضایی مدارهای. تیم خواهد, بررسی پرونده قضایی خود را مدار که در آن سوء استفاده یا غفلت یافت شده است که مربوط به یا علت یک فرد مسن مرگ است.

برای سال فلوریدا مجاز است تیم برای بررسی مرگ و میر کودکان و داخلی-خشونت مرگ و میر ناشی از سوء استفاده. اما شده است وجود دارد هیچ قابل مقایسه نقد و بررسی هنگامی که سالمندان بالغ می میرد و حتی تحت شرایطی مشکوک.

غفلت: می تواند بررسی تیم های پیشگیری از مرگ و میر بیماران مسن توسط, فلوریدا, پرستاری در خانه ؟

سناتور. آدری گیبسون D-Jacksonville, است این لایحه حمایت برای چهار سال گذشته است. او گفته است که "وقت بر ما به عنوان یک دولت" به بررسی موارد سوء رفتار با سالمند و به دنبال شکاف در خدمات و ممکن است تغییر سیاست برای حفاظت بهتر از دولت سالمندان است.

"این می تواند کمک به کاهش سوء رفتار با سالمند اگر کسی می داند که آن را به برای بررسی اگر چیزی اتفاق می افتد که به ارشد گفت:" گیبسون رهبر اقلیت سنا. "نکته دیگر این است که برای جلوگیری از آنچه اتفاق افتاده است در مورد آنها در حال بررسی برای نگه داشتن که از اتفاق می افتد به یکی دیگر از ارشد."

سالمند طرفداران می گویند ایجاد بزرگان مرگ, نقد و بررسی تیم در فلوریدا می تواند کمک به کاهش تعداد موارد از خانه سالمندان غفلت و بدرفتاری مانند کسانی که در شناسایی های اخیر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه - فلوریدا بررسی است.

به عنوان بخشی از تحقیقات خود را در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه - فلوریدا مورد بررسی 54 خانه سالمندان مرگ و میر ناشی از 2013 تا 2017 که در آن بازرسان دولتی اشاره غفلت و بدرفتاری به عنوان عوامل. شبکه تحقیقات نشان فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان به ندرت در زمان عمل و اغلب نمی بررسی مرگ و میر.

این مجموعه همچنین نشان داد که چگونه ahca صحبت به ندرت طول می کشد اقدامات جدی در برابر فقیر-اجرای خانه های پرستاری و چگونه آن را اجازه داده است ده ها تن از خانه های سالمندان به لنگی در طول سال ارائه نامطلوب مراقبت و سوء استفاده از غفلت و حتی کشتن بیماران با نتیجه کمی.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: حتی زمانی که کارکنان باعث بیمار مرگ و میر در, فلوریدا, خانه های پرستاری صورت چند مجازات

ادامه مطلب: فلوریدا بدترین خانه های پرستاری در سمت چپ باز با وجود سابقه فقیر مراقبت, مرگ و میر,

به عنوان بخشی از این قانون سوء استفاده سالمند مرگ و میر بررسی تیم می تواند ایجاد شده توسط دولت و وکلای خواهد بود بخشی از گروه سالمند امور. آنها خواهد بود متشکل از داوطلبان و باز به مردم از انواع مختلفی از رشته ها از جمله مأموران اجرای قانون دادستان و سالمند قانون وکلای مدافع و قضات شهرستان پرستاران و دیگر مراقبت از سالمند طرفداران.

گروه سالمند امور است و در حال حاضر نیاز به ارائه گزارش سالانه به فرماندار قانونی رهبران و گروه کودکان و خانواده ها خلاصه یافته های این دولت سوء استفاده سالمند مرگ و میر, بررسی تیم های.

تیم محدود به بررسی موارد که بسته شده اند توسط دادستانی صرف نظر از اینکه این موارد منجر به تعقیب کیفری گیبسون گفت. دادستانی فقط باید انجام شود با این مورد.

دولت وکلای نمی پیگرد قانونی هر یک از 54 خانه سالمندان مرگ و میر مورد بررسی در این شبکه بررسی است.

"آنها کاملا می تواند انجام دهد که" گیبسون گفت: بررسی موارد که پایان ندارد در تعقیب کیفری. "این بخشی از هدف خود را."

گیبسون گفت: او شروع به هل دادن برای بررسی تیم پس از او تماس گرفته شد نمایندگان با مرکز زنان جکسون که علاقه مند به مونتاژ خود سوء استفاده سالمند مرگ و میر بررسی تیم.

دولت مجاز است کودک آزاری, مرگ, نقد و بررسی کمیته برای بیش از 20 سال و خشونت مرگ بررسی تیم برای بیش از یک دهه است. اما شده است وجود دارد هیچ قابل مقایسه نقد و بررسی زمانی که یک سالمند یا بزرگسالان آسیب پذیر می میرد در فلوریدا حتی تحت شرایطی مشکوک.

این لایحه دریافت پشتیبانی به اتفاق آرا در مجلس سنا در اوایل این سال است.

گیبسون گفت: این قانون تغییر زیادی نکرده بیش از چهار سال گذشته. او گفت که او تا به حال به برخی از تنظیمات جزئی به زبان لایحه به خرید از محاکمه وکلا و او گفت: خانه سالمندان طرفداران نگران بودند بررسی اعضای تیم خواهد بود در آینده به امکانات خود به بررسی اما "وجود دارد هیچ چیز در این لایحه است که می گوید آن است."

زنان مرکز جکسون تا به حال هماهنگ جامعه پاسخ تیم متمرکز به طور کلی در سالمند آزاری غفلت و استثمار. اما قانون جدید می رود که به اثر در تاریخ 1 ژوئیه اجازه خواهد داد که این تیم به تکامل و برای شروع به دنبال در بسته موارد گفت آیلین Rodden مرکز جامعه آموزش و پرورش مدیر.

برای اولین بار آنها را قادر به نگاه در جزئیات یک مورد چگونگی بررسی unfolded, چگونه آن را به کار گرفته و اگر وجود دارد در حال پیشرفت است که می تواند صرفه جویی در زندگی از دیگر سالمندان است.

"ما خیلی هیجان زده" Rodden گفت. "این به ما می دهد یک فرصت برای بهبود ارائه خدمات است که همه ما و در مجموع کار با شرکای ما."

آیا می دانید؟: فلوریدا بزرگترین خانه سالمندان زنجیره ای زنده می ماند با وجود میراث فقیر مراقبت از بیمار

و: دو سوم از فلوریدا خانه سالمندان تسهیلات زندگی کمک کارکنان در عین حال به آزمایش می شود برای COVID-19

ترزا مایل مدیر اجرایی مرکز زنان گفت: او معتقد است این امر می تواند ارزشمند برای دولت وکلای سراسر فلوریدا برای ایجاد, بررسی تیم های.

"سپس ما می توانند یاد بگیرند از یک دیگر," او گفت:. "هر مدار در حال رفتن به یادگیری چیزی متفاوت است. اگر آن را تا حدودی استاندارد در سراسر کشور چگونه ما به این چیزها نگاه کنیم و آنچه ما با آن اطلاعات من فکر می کنم همه ما در حال رفتن به از آن بهره مند شوند."

گیبسون گفت: او نمی داند اگر سالمند آزاری مرگ و میر بررسی تیم خواهد بود که با بررسی هر گونه موارد مربوط به COVID-19 مرگ و میر در کشور را در دراز مدت مراقبت از امکانات.

بیش از 1,450 ساکنان و کارکنان دولت خانه های سالمندان و زندگی کمک facilties ها فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از این ویروس با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت داده است. گیبسون گفت: او نمی دانم اگر این موارد درگیر غفلت و یا سوء استفاده.

"من اجازه رفتن به تیم دیکته کند که."

رایان آسیاب است که یک خبرنگار تحقیقی با ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات. اتصال با او در ryan.mills@naplesnews.com در facebook.com/ndnryan.mills و یا در توییتر @NDN_RMills.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن