بزرگ اسکله قایق رانی مسابقه لغو شد برای اولین بار در 44 سال با توجه به کروناویروس عدم قطعیت

آدم فیشر ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:30 PM EDT Apr 17, 2020برای اولین بار در بیش از چهار دهه خلیج ناپل نمی شو

توسط ABTINNEWS در 30 فروردین 1399

برای اولین بار در بیش از چهار دهه خلیج ناپل نمی شود آب گرفتگی با قایق — و صدها گرفتم نمی شود وجود دارد به تماشای — در اوایل ممکن است.

بزرگ اسکله قایق رانی مسابقه این رویداد سالانه در شهر ناپل حوض که در آن ساکنان جشن پایان فصل گردشگری و آغاز تابستان برگزار خواهد شد این سال است. سازمان دهندگان مسابقه جمعه اعلام کرد که این مراسم لغو شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

که 44 مسابقه سالانه برنامه ریزی شده بود برای مارس 9. فلوریدا است تحت اقامت در خانه سفارش تا 30 آوریل به منظور کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus در حالی که دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از حد گروه تجمعات از طریق مه 15.

شهر ناپل را لغو کرده است وقایع عمومی در مارس اما آن می تواند دیگر اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل ها افزایش یافته است.

بزرگ اسکله قایق رانی نژاد رئیس متی فلورس گفت: بیش از حد وجود دارد عدم قطعیت برای ناپل اتاق کاربر اجرا می شود که این رویداد به جلو حرکت کند.

"ما شده است وضعیت را از نزدیک" فلورس گفت. "ما سعی کردیم به صبر کنید تا زمانی که ما می تواند. آن پایین آمدن به سیم و من نمی بینم مقدار تغییر در شل شدن محدودیت. ما نیست, خوش بینانه, ما می خواهم که قادر به یک رویداد با 1000 نفر نه ما فکر می کنم آن را هوشمند برای انجام این کار است.

"این یک تصمیم دشوار است اما ما نمی خواهیم به خطر سلامت مردم است."

بیشتر: صدها نفر از تماشاگران لذت بردن از 43rd annual بزرگ حوض مسابقه قایق رانی در ناپل

بزرگ اسکله قایق رانی مسابقه آغاز شد و در سال 1977 توسط وین DePasquale صاحب حوض رستوران در Crayton یارو. هر سال پس از به عنوان بسیاری از 50 قایق مسابقه در سه بخش راه اندازی کرده اند از شن و ماسه در مقابل رستوران. این رویداد شامل یک مضمون رژه قایق رانی یک paddleboard نژاد و جمعیت تشویق هواداران ماجرا را بر روی شهر ناپل حوض.

این رویداد که caters به مردم و ساکنان تقریبا به پایان رسید. در سال 2016 قبل از 40 اجرا DePasquale اعلام کرد او به این نژاد و آن خواهد بود که سال آخر. تاریخ مجلسی, بهتر شناخته شده به عنوان Jaycees پا به سر می برد و قرار است در مسابقه چهار سال گذشته.

هر چند وجود خواهد داشت هیچ رویداد رسمی وجود دارد هنوز هم ممکن است یک مسابقه.

بزرگ حوض مسابقه قایق رانی سلطنتی پیت جنکس و بیل اروین برنامه ریزی برای رفتن سر به سر در مارس 9 مسابقه در همان دوره در خلیج ناپل. 10-زمان برنده رویداد جنکس همکاری را با جان ادواردز به اروین و دخترش A. J. که برنده سه نفر از چهار گذشته مسابقات قایق رانی.

"ما خواهید بود مسابقه برای سال 2020 قهرمانی" جنکس گفت. "این رفتن به پایین آمدن به او و من هر حال. آنها در حال دفاع از شانزه و ما تنها کسانی هستند که می توانید آنها را ضرب و شتم."

جنکس شده است و رقابت در مسابقه قایق رانی از زمان آغاز آن. او برنده اولین رویداد در سال 1977 و در زمان شش از هفت عنوان. جنکس و ادواردز زندگی می کند که در سنت پترزبورگ برنده در سال 2014. جنکس تیمی با دختر خود شایانی Rotunno به نفع خود در سال 2017.

بزرگ اسکله قایق رانی مسابقه: Ervins در بالا برای سومین بار در چهار سال

اگر چه این رویداد را سال شده است در شک جنکس است ادامه داد: قطار. او گفت: اروین پیشنهاد سر به سر مسابقه زمانی که رقبای زد به یکدیگر پارو در خلیج ناپل در هفته گذشته.

"من بسیار نا امید" جنکس گفت: در سال جاری لغو شود. "این یک رویداد بزرگ است. آن را قطعا بزرگ شده است به من در طول سال است. این چیزی است که هر کس به نظر می رسد به جلو به. آن را آغاز فصل تابستان است."

اما جنکس نمی مخالفت با دلایل لغو این رویداد است.

"چه کاری می توانید انجام دهید ؟" او گفت:. "شما رو به احترام کارشناسان پزشکی."

تاریخ مجلسی با استفاده از بزرگ اسکله قایق رانی مسابقه به جمع آوری پول برای موسسه خیریه, اهدا بیش از 5000 $در هر یک از سه سال گذشته است.

این گروه امیدوار است تا هنوز به این سال حتی بدون مسابقه. این Jaycees فروش تی شرت و پوستر این مسابقه لوگو آنلاین. پوستر به روز شده است تا منعکس کننده بار — هنرمند اضافه شده ماسک صورت به paddlers و جلب رول کاغذ توالت در قایق.

پیراهن و پوستر می تواند خریداری شده در greatdockcanoeraces.com. پول مطرح شده را به سمت کمک به افراد مبتلا coronavirus نژاد رئیس فلورس گفت.

"آن شده اند که یک چیز خوب است اگر ما می تواند بیرون آمدن از این همه و بدست بازگشت به حالت عادی با داشتن این رویداد" فلورس گفت. "به اجازه سست و شل شده اند خوب برای روحیه خوب برای جامعه است.

"متاسفانه ما هنوز وجود ندارد. ما بسیار نا امید, اما سلامت مردم و ایمنی برای اولین بار می آیند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن