ما در حال اضافه کردن یک خبرنگار محلی برای پوشش آموزش و پرورش و تروما — شما می توانید به کمک

نظرسیلاس لیون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا آوریل 2 سال 2020--در صورت از همه شانس رکورد

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

نظر

--در صورت از همه شانس رکورد افکن است اضافه کردن یک بخش جدید به خبرنگار اتاق خبر خود را از طریق همکاری با گزارش برای امریکا است.

حتی در شرایط عادی من هیجان زده به شما معرفی به ندا آتیه: او با استعداد است و انجام خبرنگار که به تازگی به آمریکا از اردن که در آن او را تحت پوشش جنگ در سوریه است.

زمانی که او می شود به کار در ماه ژوئن او را ضرب و شتم منحصر به فرد خواهد بود — او را پوشش آموزش و پرورش در شمال کشور با تمرکز بر ترومای دوران کودکی. او را گزارش obscenely درصد بالایی از کودکان و نوجوانان در جوامع ما که نشان می دهد تا در مدرسه با کبودی بر روی بدن خود و یا قلب و چگونه ما مربیان و خانواده ها و مددکاران اجتماعی و دیگران در حال مبارزه با نبرد دشوار برای هر دو محافظت و آموزش آنها.

پس از سال ها گیج کننده بیش از این مشکل این دوستان که در کار بهداشت عمومی به من معرفی ایده عوارض تجربه های دوران کودکی و یا مطلب. نام باليني است اما این مفهوم را توضیح می دهد مقدار زیادی.

آن را فقط به طور مستقیم ، مطلب شامل جسمی و روحی غفلت و همچنین برخی مشکلات رایج در خانه — طلاق و اعتياد و بیماری های روانی و یا یک زندانی پدر و مادر ،

بیشتر: سلامت روانی کودکان دلیلی برای نگرانی در گزارش در کالیفرنیا جوانان سیاست

از نظر آماری کودکان و نوجوانان که چند مطلب را به مراتب بیشتر احتمال دارد به رشد بی فایده و یا ناسالم بزرگسالان حتی تا زودتر می میرند.

در اینجا نکته کلیدی: Shasta County, در تازه ترین موجود مطالعه تا به حال دو دولت نرخ متوسط مطلب. در سراسر کشور بیش از 40 درصد از بزرگسالان گزارش صفر از این مضر تجربه در دوران کودکی است. در Shasta County تنها 16 درصد رشد تروما رایگان.

ما در حال بالا بردن نسل دیگری از آسیب های روانی کودکان و نوجوانان در حال حاضر. من ملاقات برخی از آنها به عنوان داوطلب خواندن مدرس. یک دختر کوچک چند سال به عقب خواهد جزئیات به خوبی یک هفته و فاجعه بعدی. من از او پرسید که در یکی از بد هفته, اگر او به اندازه کافی بخوابید. او به من گفت. پدر بود که کوبیدن بر در و دیوار همه شب و جیغ مامان. آیا هیچ جای تعجب است این, روشن, جذاب, بچه, بود, مبارزه?

معلمان را به شما بگویم که آنها آن را ببینید هر روز.

روزنامه نگاری به تنهایی نمی توانید هر چیزی را ثابت. اما آن می تواند درخشش نور که در آن مسائل و کمک به جوامع مانند ما رسیدن به یک درک مشترک از آنچه که ما نیاز به انجام است. آن را همچنین می توانید با بالا بردن درجه حرارت مردم در موضع قدرت که انجام نمی دهد به اندازه کافی و یا در روش های قدیمی از تفکر است.

بیشتر: راه طولانی به دانشگاه از کالیفرنیا شهرهای کوچک: فشار به 4-سال تحصیلی شروع می شود در مدارس ابتدایی

آن می تواند ایجاد حرکت به سوی راه حل های که ثابت شده است به کار می کنند.

در حال حاضر با COVID-19 باد تا حتی ناقص سیستم پشتیبانی خطرات آسیب پذیر کودکان و نوجوانان نگران کننده است. کسی باید به این داستان.

جایی که ندا در می آید.

ندا رشد در تگزاس و فارغ التحصیل از دانشگاه تگزاس در آرلینگتون در رشته ارتباطات است. او تحت پوشش شهرستان آرلینگتون و مشغول به کار به عنوان یک کارآموز برای اردن بار. در عمان, اردن, او به عنوان یک خبرنگار و مترجم برای سرمایه گذاری, مجله, و, اخیرا در سوریه با لينک مستقيم. او یک عضو از تحقیقی خبرنگاران و سردبیران.

هنگامی که ما با او مصاحبه, اخبار محلی, ویرایشگر جنی اسپینو و من هر دو تحت تاثیر شور و شوق او را برای روزنامه نگاری و همدلی برای مردم و مبارزات خود را. ما می دانیم که او خواهد بود علاوه بر بزرگ به ما تیم محلی.

اما آوردن او نیز یک جهش از ایمان است.

حقیقت این است که ما نمی توانیم ندا. در سراسر ایالات متحده آمریکا, اتاق های خبر در حال کاهش خبرنگاران به تعادل کتاب. صنعت ما این است که در بحران مالی و رکورد افکن شده است خوش شانس فقط برای نگه داشتن بر روی آنچه که ما را.

گزارش امریکا پرداخت نیمی از حقوق و دستمزد در سال, اما ما نیاز به بالا بردن باقی مانده به صورت محلی. از طریق Groundtruth پروژه, گزارش امریکا از والدین غیر انتفاعی قبول می کنیم هدیه مالیاتی-deductibly نسبت به این کار می کنند.

بیشتر: کلاس 2020 شده است از طریق wringer. در حال حاضر سنتی گراد مراسم در هوا

بیشتر: بالا achiever متوجه فارغ التحصیلی اهداف اما COVID-19 دزد مرحله

اگر شما می خواستم برای دیدن جامعه ما کشف راه حل های جدید برای بچه های ما — به خارج شدن از این وحشتناک چرخه ما شده ایم در – و اگر شما اعتقاد به قدرت روزنامه نگاری به کمک را که اتفاق می افتد, من امیدوارم که شما در نظر بگیرید یک هدیه است. آن را برای تلفن های موبایل مبتذل اما این درست است: هر سهم کوچک کمک می کند. و آن را ملموس راه برای نشان دادن حمایت خود را برای روزنامه نگاری محلی.

با تشکر از شما مثل همیشه برای خواندن. ما در حال افتخار به اینجا برای یک جامعه است که همواره در اینجا برای ما.

سیلاس لیون است سردبیر اجرایی ثبت افکن و Redding.com. او را در رسیدن به silas.lyons@redding.com یا 530-225-8210. او را در Facebook و Twitter @silaslyons_RS.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن