Shasta County beefs 911 سیستم به نفع روستایی تماس گیرنده کسانی که با معلولیت

Mike Chapman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:23 PM EDT Jul 14, 2020کمک گرفتن در مواقع اضطراری است که در حال حاضر ک

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

کمک گرفتن در مواقع اضطراری است که در حال حاضر کمی ساده تر در Shasta County است.

یک راه دیگر استفاده از 911 به اثر رفت در سراسر شهرستان روز شنبه به طوری که مردم می توانند با استفاده از متن در یک تلفن همراه برای رسیدن به اورژانس dispatchers.

تماس 911 هنوز هم بهترین راه برای رسیدن به اولین پاسخ دهندگان اما ارسال پیامک به 911 می تواند یک نجات دهنده زندگانی برای افراد ناشنوا و سخت شنوایی و یا یک مانع سخنرانی.

از مزایای دیگر این است که مردم در مناطق روستایی که در آن اینترنت است که پر از لکه ممکن است در حال حاضر قادر به متن به 911 در مکان های که در آن یک تماس ممکن است از طریق رفتن.

ارسال پیامک به 911 نیز ممکن است تنها راه یک فرد می تواند به احضار کمک در شرایط زمانی که آن را بیش از حد خطرناک برای برقراری تماس های صوتی.

سه سازمان که اعزام به مراکز دریافت 911 تماس اعلام کرد: ارسال پیامک از سرویس روز سه شنبه در یک کنفرانس رسانه های داخل غنی شده SHASCOM اعزام مرکز در ردینگ.

خود پیام است: "تماس بگیرید اگر شما می توانید. متن اگر شما می توانید نیست."

"به طور کلی مردم با پلیس ، آتش نشانی یا اورژانس های پزشکی باید با 911 تماس بگیرید اگر آنها می توانند و متن 911 اگر آنها نمی داد." Ron Icely از ردینگ اداره پلیس و موقت direcitor از SHASCOM 911.

گشت بزرگراه کالیفرنیا شده است قادر به گرفتن 911 متون اما در حال حاضر CHP پیوست SHASCOM و شستا-تثلیث واحد اعزام مرکز کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت در برابر آتش — برای اولین بار کال آتش.

"اگر شما می توانید تماس 911 است که آنچه شما باید انجام دهید اما گاهی اوقات از آن است که امن نیست شفاهی تماس بگیرید. این است که قادر به متن به 911 می تواند تبدیل به پیوند حیاتی بین کسی که در پریشانی و کمک به آنها نیاز دارید" Icely گفت.

بیشتر: End of Watch: محبوب K-9 دریافت 'نهایی سوار' در اجرای قانون و ادای احترام

کنندگان آموزش داده شده اند اختیاری 911 خدمات و مسیر تماس های اضطراری به مناسب سازمان.

سروان. اسکات فردریک اقدام فرمانده ردینگ-منطقه CHP و اعزام مرکز به عنوان مثال از اینکه چگونه پیام کوتاه به 911 بهتر بود گزینه هنگامی که آن را امن برای تماس با 911 در طول یک سال 2018 حادثه در منطقه لس آنجلس.

فردریک گفت: یک فرد با ارسال 911 متن هشدار مقامات به یک مرد که تا به حال کشیده یک تفنگ را در یک قیصر تسهیلات در داونی. این texter و دیگران در ساختمان قادر به رله اطلاعات خاص به نگه داشتن آنها را از آسیب برساند.

"به عنوان یک نتیجه ماموران با موفقیت توقیف مظنون و اعزام ارائه شده زندگی-صرفه جویی در مصرف دستورالعمل ها را به texter در سراسر حادثه" فردریک گفت.

کال آتش گردان رئیس پیچک ویلیامز گفت: یکی از شرایط لازم برای 911 texters است که آنها نیاز به استفاده از یک تلفن با یک فعال طرح داده. او گفت: افرادی که در متن به 911 نیاز به استفاده از "کوتاه و مختصر و بسیار روشن نوع متن به طوری که ما درک می کنیم."

بیشتر: شمالی وزارت امور خارجه ایران تکرار زابل فرماندار در آخرین بسته شدن سفارشات

اولیه 911 متن پیام باید به یک موقعیت اضطراری و بپرسید اگر پلیس و آتش یا کمک های پزشکی مورد نیاز است.

Texters نیاز به پاسخ dispatchers سوالات با پیروی از دستورالعمل حذف. آیا ارسال عکس و فیلم و یا emojis چون در حال حاضر dispatchers در Shasta County نمی توانید آنها را دریافت.

ویلیامز می بیند سود زیادی به 911 متون در مناطق که در آن وجود دارد ضعیف یا بدون خدمات همراه و تماس های صوتی امکان پذیر نیست.

"ما چندین مناطق در شهرستان که در آن شما می توانید یک متن را اما شما می توانید یک تماس تلفنی. که یک قطعه بسیار مهم از این برای ما," او گفت:.

Mike Chapman یک خبرنگار و عکاس برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب