فلوریدا شکست یک coronavirus مورد رکورد یکشنبه. روز دوشنبه اعداد باقی می ماند تلخ

جان کندی گانت سرمایه ادارهمنتشر شده 3:35 PM EDT Jul 13, 2020تالاهاسی فلوریدا افزود: یکی دیگر از 12,624 coronav

توسط ABTINNEWS در 24 تیر 1399

تالاهاسی فلوریدا افزود: یکی دیگر از 12,624 coronavirus موارد دوشنبه با دولت رتبه دوم را 24 ساعته تلفات آینده تنها یک روز پس از یک رکورد فوق العاده 15,300 موارد گزارش شده است.

یکی دیگر از 35 زندگی از دست داده بودند به این ویروس در دوشنبه آوردن فلوریدا مرگ و میر به 4,277. به طور کلی موارد آمار 282,435 در دولت است.

یک رکورد تعداد موارد

بعد از تست به حال عقب مانده از طریق سه ماه اول گیر فلوریدا وزارت بهداشت گفت که 112,264 آزمايشات انجام شده در یکشنبه یک روز پس از ثبت 142,972 گزارش شد و به همراه داشت دولت کمترین تک-روز مورد تعداد.

آخر هفته سطح شیب دار تا در عفونت آمد و حتی به والت دیزنی جهان آغاز شده و مرحله به مرحله بازگشایی آن پارک در مرکز فلوریدا تحت احتیاطی و محدود عملیات.

در حالی که میزان موارد مثبت نیز با کاهش به 11.5% دوشنبه, آن به طور متوسط است 14.3% برای دو هفته گذشته. که سه برابر آنچه در آن بود که بسیاری از فلوریدا آمده از یک ماه خاموش شدن در مه و یک شاخص واضح و روشن از اعماق جامعه گسترش Gov. ران DeSantis اذعان کرده است.

بیشتر: با بیش از 5,500 موارد در یک روز فلوریدا شکسته coronavirus رکورد

بیشتر: باز روز در دیزنی جهان: کوچک جمعیت خطوط کوتاه اجتماعی فاصله و COVID-19 merch

فلوریدا حزب دموکرات روز دوشنبه شروع به پخش رسانه های اجتماعی تصویری شارژ که "رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شکست خورده فلوریدا" با استفاده از یک کلیپ از اواخر ماه مه زمانی که فرماندار جمهوری خواه را متهم کرد که رسانه ها از ترجمه تهدید ویروس به دولت است.

در آن زمان DeSantis مسخره اوایل ادعا می کند که caseloads و فشار در بیمارستان فضا خواهد پیشی بگیرد نیویورک و ایتالیا.

"خب به جهنم ما هشت هفته به دور از آن چه که اتفاق افتاده است," DeSantis گفت: در مارس 20.

روز یکشنبه موارد در فلوریدا بودند بالاترین برای هر کشور در طول همه گیر و دولت 282,435 موارد بیشتر از آن است که چندین کشور با جمعیت بزرگتر که شد سخت ضربه توسط ویروس از جمله ایتالیا و فرانسه و اسپانیا.

"از زمان شروع این بیماری همه گیر ران DeSantis به دنبال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرج و مرج منجر, ساخت فلوریدا جهانی hotspot برای این بیماری همه گیر کوروناویروس" گفت: فلوریدا, حزب دموکرات صندلی Terrie Rizzo.

روز یکشنبه DeSantis مدیر ارتباطات هلن Ferre بود توییتی که دولت را مثبت رای برای چند روز در حال حرکت بود در جهت بهتر است به پایین از 18.4 درصد در جولای 8.

بیمارستان فضای جلوتر

اما با افزایش موارد فضای بیمارستان نیز در حال محکم کردن.

دولت گزارش داد که روز شنبه 23 درصد از تخت بیمارستان بودند هنوز هم در دسترس است اما تنها 13 درصد از واحد مراقبت های ویژه فضای خالی بود.

در دو هفته پس از ژوئیه 1 3,673 افراد بستری شده اند در فلوریدا با توجه به COVID-19 25 درصد افزایش در تعداد بستری در طول چهار ماه اول سال از این بیماری همه گیر.

از 8,051 مردم در فلوریدا بیمارستان در روز دوشنبه به دلیل COVID-19 بیش از 40 درصد از Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان. هنوز حتی ساراسوتا بیمارستان یادبود یکی دیگر از شکست رکورد روزانه دوشنبه با 98 نفر گزارش شده با کروناویروس و 19 در بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه.

در میامی-Dade شهرستان که در آن رای مثبت اتحاد ماند حدود 20 درصد به صورت روز در بیمارستان جکسون سلامت سیستم در حال حاضر تماس های گرفته شده-پشت در غیر اضطراری و اعمال جراحی الکتیو در تلاش برای رایگان فضای تخت.

DeSantis دستور داد چنین جراحی متوقف در اواخر مارس تا زمانی که این ویروس شروع به گسترش در سراسر فلوریدا و وجود نگرانی در مورد در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی. اما فرماندار اجازه امکانات مراقبت های بهداشتی به سر کار است در اوایل ماه مه هنگامی که او شروع به بازگشایی دولت است.

اما اگر این ماه افزایش coronavirus موارد همچنان به صدای بوقلمون در اوردن تا بستر و فضای یک گام اولیه توسط بسیاری از بیمارستان ها می تواند به مقیاس به عقب غیر ضروری عمل جراحی گفت: جاستین ارشد, مدیر عامل شرکت ایمنی شبکه بیمارستان داد فلوریدا.

او گفت: این احتمال وجود دارد برخی از بیمارستان ها در حال حاضر بی سر و صدا ساخته شده و این حرکت — بررسی اینکه آیا یک روش است که باید انجام شود در حال حاضر و یا می توانید صبر کنید.

"آنها خود را می توانید ایجاد ظرفیت. اما سلامت نتیجه به تعویق انداختن آن روش. شما نمی توانید آن را انجام دهید برای همیشه" گفت: ارشد که داد نشان دهنده 14 بیمارستان های دولتی مناطق شهری است.

ارشد گفت: DeSantis شده است در تماس منظم با مقامات بیمارستان. به عنوان caseload صعود فرماندار اجازه بيمارستان تصمیم در مورد نحوه مدیریت ظرفیت تخت او اضافه شده است.

"شما نمی خواهید به بیش از خود مجوز تخت ظرفیت ارشد" گفت. "اما فشار بر کارکنان نیز زیاد است. شما می خواهید مطمئن شوید که شما بیش از مالیات کارکنان خود را. شما باید برای محافظت از سلامت خود مراقبت کارگران زیرا آنها در خطر است."

داخل ICU در طول زمان از coronavirus: خسته مبارزان مبارزه برای نجات زندگی

یک عامل جدید است که ظهور با گسترش آزمایش است که برخی از بیماران بستری به بیمارستان به دلایل دیگر — یک تصادف آسیب یا حمله قلبی را در بر داشت به هم coronavirus حتی اگر صفحه نمایش آنها بدون علائم است.

چنین مواردی بی درنگ یک پروتکل های مختلف در بیمارستان "که بسیار کار فشرده," او اضافه شده است.

دکتر چارلز Lockwood, معاون ارشد رئيس جمهور از دانشگاه جنوب فلوریدا سلامت و دین از آن دانشکده پزشکی گفت: او در بر داشت برق امید در این دولت افزایش یافته است تست ها و نشانه هایی که رای مثبت ممکن است در راه است.

"این روند در مسیر درست" Lockwood گفت.

تست همچنین Lockwood گفت: "برداشت است قبل از علامت دار و بدون علامت موارد است. اما ما در حال گسترش وجود دارد بدون شک در مورد آن است. آزمون رای مثبت تا به حال شده است در 3 ٪ در یک نقطه و در حال حاضر آن را در 11 ٪ یا بیشتر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب