رودخانه هند کالج ایالتی می افزاید 2 به عنوان نامزد ریاست جمهوری فینالیست; 4 به مصاحبه

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 10:51 AM EDT Jul 15, 2020فورت پیرس — اضافی دو نامزد در حال حاضر

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

فورت پیرس — اضافی دو نامزد در حال حاضر در حال اجرا شدن در رودخانه هند کالج ایالتی رئیس جمهور.

Towuanna "پورتر" Brannon, معاون رئیس جمهور برای خدمات دانشجویی در Mitchell کالج در Statesvillle کارولینای شمالی و ایان Neuhard دانشیار کشيش لیبرال هنر و علوم در دانشگاه ایالتی فلوریدا و دانشگاه جکسون ویل در حال حاضر در میان چهار فینالیست رقابت برای نقش IRSC روز سه شنبه گفت.

هیئت امنا اضافه شده Brannon و Neuhard شنبه پس از یکی از سه اصلی فینالیست, فرانک Brogan — آمریکا, معاون وزیر آموزش و پرورش ابتدایی و آموزش متوسطه و سابق فلوریدا کمیسر آموزش و پرورش و Martin County school سرپرست — انصراف خود را از نامزدی شنبه یک روز قبل از مصاحبه شد تا برای شروع.

بیشتر: Indian River State College ریاست جمهوری متقاضیان را به هشت; مصاحبه در اواخر ماه ژوئن

Brannon و Neuhard در میان هشت semifinalists بررسی توسط ریاست جمهوری جستجو کمیته در ماه گذشته. هشتاد و دو نامزد کاربردی برای این کار است.

مصاحبه به ادامه به عنوان برنامه ریزی شده با انجمن مجازی برای Brannon و Neuhard برنامه ریزی برای دوشنبه و سه شنبه. اطلاعات در مورد زوم رمز عبور و باری را می توان در IRSC ریاست جمهوری جستجو صفحه وب است.

مصاحبه برنامه:

  • امروز: Christina هارت
  • پنجشنبه: دکتر تیموتی مور
  • دوشنبه: دکتر Towuanna "پورتر" Brannon
  • شنبه: دکتر ایان Neuhard

بیشتر: Indian River State College می خواهد رئیس جمهور جدید به قهرمان تنوع ایجاد جامعه روابط

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب