همه گنج ساحل, سواحل پارک ها و رمپ قایق باز هستند; و قوانین متفاوت هستند

Cheryl Smith Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:19 PM EDT آوریل 8 سال 2020این خواهد بود که اولین آخر هفته که ت

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

این خواهد بود که اولین آخر هفته که تقریبا تمام گنج در سواحل سواحل عمومی در حال باز پس همه سه شهرستان آنها را بسته مارس 24 برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

آفتاب محدودیت برداشته شده است برای همه گنج در سواحل سواحل عمومی, بنابراین ساکنان مجاز به نشستن با پتو کولر و چتر. اما مقامات می خواهیم مردم را به ماندن 6 فوت از هم جدا و جمع آوری در گروه های بیش از 10.

مقامات می گویند آنها نزدیک سواحل دوباره اگر مردم نمی کنند.

Martin County سواحل که بازگشایی برای عموم دوشنبه در حال حاضر محدود به شهرستان مارتین تنها ساکنان کارکنان تصمیم جمعه. کلانتر, اتاق کار کارکنان را بررسی می شناسه از مردم از آمدن به سواحل عمومی در این آخر هفته و فراتر از آن.

"بزرگ سواحل مانند استوارت ساحل و جنسن بیچ خواهد بود نسبتا ساده تر" کلانتر ویلیام اسنایدر گفت. "کوچکتر سواحل خواهد بود یک مشکل است."

در شهرستان مارتین حوب ساند عمومی, ساحل باقی می ماند بسته به دلیل نزدیکی آن به پالم بیچ کانتی یک COVID-19 نقطه داغ و وان حمام ساحل باقی می ماند بسته به علت فرسایش. پالم بیچ در کمیسیون رای گیری خواهد شد مارس 15 در آزمایشی طرح آنها مورد تایید جمعه به بازگشایی سواحل مارس 18, اما تنها به ساکنان شهرستان.

در سنت لوسی شهرستان horsebacking سوارکاری از سر گرفته است و در فردریک داگلاس پارک یادبود برای فرد اجازه دارندگان و همچنین تورهای سوار بر اسب.

در فورت پیرس این شهرستان بازگشایی شد جیسی و جنوبی جاده, پارک, مه 6 اما با محدودیت. بدون باز کردن آتش سوزی و یا خصوصی کوره حیوانات خانگی و یا الکل مجاز هستند در هر دو ساحل.

برای جیسی پارک وزارت بهداشت و درمان صادر شده بدون شنا مشاوره مارس 7 به دلیل سطح بالایی از باکتری های روده ای. آب خواهد شد دوشنبه با نتایج موجود پنج شنبه. بررسی وضعیت در data.tcpalm.com/beach-water-quality.

هر چند جنوب جاده باز است, از امکانات دیگر وجود ندارد. همه پارک و زمین های بازی و سنت لوسی شهرستان آکواریوم و منطقه ای تاریخچه مرکز باقی می ماند بسته شده است.

بازدید کنندگان می خواست را به خود ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب. اگر چه کارکنان پارک را تمیز سرویس بهداشتی امکانات آن غیر ممکن است برای تمیز کردن پس از هر فرد است.

پارک دولت متفاوت است

Florida State Parks بخشی از بازگشایی برخی از مناطق این هفته از ساعت 8 صبح تا غروب آفتاب اما با برخی از محدودیت. پارک دفاتر بسته باقی می ماند به طوری که کارکنان را تغییر نداده منسوخ شده پیام های تلفن است که می گویند آنها بسته شده است. ترین پارکینگ هزینه $2.

شهرستان سنت لوسی

فورت پیرس ورودی پارک دولت باقی می ماند بسته شده اما جک جزیره بازگشایی ممکن است 4. وجود دارد هیچ دستشویی دارد اما در سطل زباله و قایق/قایق پارویی اسکیموها راه اندازی در دسترس است.

Avalon پارک دولت بازگشایی شد مارس 4 با دستشویی و سطل زباله.

دشت حفظ پارک ایالتی در والتون جاده بازگشایی شد مارس 6 با دستشویی سطل زباله و کایاک راه اندازی.

این دشت منطقه تفریحی و اردوگاه در نیمه راه جاده ای است که متعلق به شهرستان نیست و دولت شروع به گرفتن رزرو شبانه مارس 7, اما فقط برای rv ها و تنها در 16 سایت حدود 25 درصد از فضاهای. عموم مردم می توانند پیاده روی مسیرهای پیاده روی و راه اندازی قایق خود را به همراه دارد کایاک اجاره. اما ممنوعیت باقی می ماند در چادر کمپینگ و دسترسی به پارک سگ ها, زمین بازی, نخل جزیره غرفه و میز پیک نیک.

مارتین کانتی

Seabranch حفظ پارک دولت بازگشایی شد مارس 4. سطل زباله در دسترس هستند اما دستشویی و دیگر امکانات پارک بسته شده است.

سنت لوسی ورودی حفظ پارک دولت بازگشایی شد مارس 4. منطقه ساحل دستشویی و سطل زباله در دسترس هستند اما وجود دارد هیچ تراموا به ساحل. قایق-ورود هزینه $3.

Indian River County

سباستین ورودی پارک دولت بازگشایی شد مارس 4, اما فقط برای استفاده در روز در A1A پارکینگ منطقه با هزینه های ورودی بخشیده است. دستشویی و سطل زباله در دسترس هستند.

Brevard County

رودخانه هند تالاب حفظ حالت پارک در ملبورن بازگشایی ممکن است 4. دستشویی و سطل زباله در دسترس نیست.

رمپ قایق و sandbars

همه گنج ساحل رمپ قایق در حال باز انتظار جنوبی جاده در فورت پیرس که نیاز به تعمیرات از طوفان دوریان.

فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون اجرای قوانین است که محدود کردن قایق های بزرگتر به 10 نفر و یا قایق های کوچک به حداکثر ظرفیت خود را.

آنها همچنین در حال اجرای اجتماعی فاصله در sandbars.

حمایت از سرمایه گذاری و تحقیقات ویرایشگر Cheryl Smith کار با TCPalm اشتراک. تماس با او در cheryl.smith@tcpalm.com, 772-409-1331 یا @TCPalmCheryl در Twitter و Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن