UCLA در اخبار 8 آوریل سال 2020

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

با تشکر از اینترنت پیشگامان طراحی آن برای رسیدگی به تقریبا هر چیزی | واشنگتن پست

لئونارد Kleinrock یکی از سه دانشمند با اعتبار اختراع مفهوم سوئیچینگ بسته در دهه 1960 نیز حضور داشت برای اولین انتقال در ابتدایی شبکه که سال ها بعد تبدیل به اینترنت. که بود Oct. 29 سال 1969 و Kleinrock شد یک دانشمند علوم کامپیوتر در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

پروفسور والتر آلن افتخار برای کار به سمت عدالت در آموزش و پرورش | موضوع متنوع در آموزش عالی

او در طول زندگی حرفه ای, Allen, یک جامعه شناس به بررسی تطبیقی نژاد و قومیت و نابرابری. در حالی که او در خانه پایه دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس جایی که او استاد برجسته جامعه شناسی و الان موری کارتر استاد عالی آموزش و پرورش, آلن نفوذ امتداد طول آموزش عالی است. وجود دارد تحقیقات خود را در HBCUs خود شهادت بر موارد برای پیشبرد عدالت در آموزش عالی خود تعهد تزلزل ناپذیر به ساخت نسل های آینده از محققان و علاقه فعال در مسائل جهانی. (UCLA Darnell شکار نیز به نقل از.)

چگونه برای جشن تولد و در طول coronavirus shutdown | نیویورک تایمز ستون

آن را قابل فهم اگر شما احساس ضعف. "درمان خود را با مهربانی با تمرکز بر روی آنچه شما سپاسگزار برای, تلاش برای نگه داشتن ذهن خود را در حال حاضر و یا حتی به سادگی گرفتن یک استراحت از شما خود قضاوت, برای مثال," دکتر گفت: جنا لی کودک و بزرگسال روانپزشک و یک مربی بالینی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

چرا coronavirus تست می دهد بسیاری از منفی کاذب | تخته سنگ

در حال حاضر آزمون به نظر می رسد موثر در بیمارانی که اند نشان داده شده است علائم (به طور خاص در تب و سرفه) به مدت سه تا پنج روز گفت: Omai جلب استادیار پاتولوژی و آزمایشگاه پزشکی در UCLA. هیچ کس نمی داند که چگونه به خوبی آن را تشخیص ویروس در افرادی که بدون علامت و یا چگونه قابل اعتماد آن است که پس از یک بیمار شروع به بهبود می یابند.

پزشکان در آغوش مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن بدون شواهد سخت کار می کند | ایسنا

تا زمانی که شواهد و مدارک است که در "هر موسسه تنظیم است خود را درمان, دستورالعمل," دکتر گفت: اتو یانگ, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا در لوس آنجلس مرکز پزشکی. "به سادگی و بدون دیتا," او گفت:. "این است که یک ماده از افکار و نظرات متفاوت است." (یانگ نیز در مصاحبه KPCC-FM "AirTalk".)

است coronavirus منحنی مسطح در برخی از شهرستانها ؟ | MSNBC را "11 ساعت با برایان ویلیامز"

"یکی از مشکلات این است که ما هنوز هم لازم نیست که بزرگ داده ها بر اساس تست می دهد که ما یک مخرج. آنچه که ما در حال تعداد مرگ و میر و میزان عفونت در افرادی که در حال گرفتن تست شده است. و بنابراین آنچه که ما می گویند که بیش از چند روز به عنوان فرماندار کومو گفت: ما شاهد مرگ و میر شروع به فلات کمی اینجا. و این نشانه خوبی است" گفت: دانشگاه UCLA دکتر آنه Rimoin.

شهرستان در لوئیزیانا دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا | گاردین (انگلیس)

دکتر مایکل Jerrett های بهداشت محیط علوم استاد در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت مطالعات ارتباط بین آلودگی هوا و بیماری است. او می گوید که پس از این کروناویروس جدید است, این است که خیلی زود به قرعه کشی شرکت نتیجه گیری. اما او گذشته تحقیقات نشان داده است که آلودگی هوا خطر ابتلا به ذات الریه یک بیماری شبیه به Covid-19. "بودن در مناطق بالاتر قرار گرفتن در معرض مشترک آلاینده های هوا مانند دی اکسید نیتروژن و ذرات ریز می کند و افزایش معرض خطر ابتلا به ذات الریه. تا به حدی که Covid رفتار در یک روش مشابه به پنومونی باکتریایی که شایع تر است و یا دیگر ویروسی سینه ما شواهدی وجود دارد که در دراز مدت قرار گرفتن در معرض خوب را افزایش می دهد حساسيت خود را برای دستیابی به این بیماری است."

هر ماه در منظومه شمسی ما قرار گرفت | محبوب مکانیک

اول ماه ما کشف شد و البته خود ما. بعدی کشف Io, اروپا, Ganymede و Callisto توسط گالیله جلیل در قرن 17 بازسازی درک ما از جهان است. "که ابتدای علمی دوران در ذهن من" [گفت] ستاره شناس دیوید Jewitt از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

طرح برای خانه هواکش چه هستند | زمان

گلن Meyerowitz, یک biodesign همکار در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس نیز مخالف است که یک طراحی کارآمد است که ذاتا بی اثر است. او ساخته شده یک stripped-down یک نمونه اولیه به طور کامل از قطعات خریداری شده از انبار خانه, از بین بردن برخی از دستگاه تهويه مکانيکی تنظیمات را به تمرکز در یک محدوده باریک از توابع به احتمال زیاد مورد نیاز در طول coronavirus مراقبت. انجام این کار, او می گوید باعث می شود آن را ممکن است برای ساخت ماشین آلات کارآمد و مقرون به صرفه.

بیکاری دفاتر در حال مبارزه | واشنگتن پست

"ما باید همه دست به دست در عرشه به بیمه بیکاری سیستم بهترین شات" گفت: تا von Wachter یک کار اقتصاددان در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. "اگر مردم نمی توانند ادعای خود را و آنها نمی توانند پول دریافت کنگره اختصاص داده شده به آنها نمی تواند از پرداخت اجاره خود را." (همچنین: قیصر سلامت, اخبار, Univision نیوز)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب