COVID-19 در سنت لوسی شهرستان: اجاره برای تعطیلات باز هستند برای کسب و کار مدیر می گوید

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:48 PM EDT 26 مه سال 2020ST. لوسی شهرستان — اجاره تعطیلات برا

توسط ABTINNEWS در 7 خرداد 1399

ST. لوسی شهرستان — اجاره تعطیلات برای کسب و کار باز دوباره.

شهرستان مدیر Howard, Tipton, ارائه طرح, مارس 20 وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای تنظیم دوباره باز اجاره با توجه به اعلام از شهرستان سخنگوی اریک گیل.

دو روز بعد این طرح تصویب شد.

در میان رمان coronavirus همه گیر بازگشایی اجاره برای تعطیلات همراه با تعداد انگشت شماری از محدودیت برای گردشگران و کارکنان به طور یکسان با توجه به شهرستان برنامه رسمی.

بیشتر: این رسمی: اجاره برای تعطیلات می توانند رزومه در Indian River County, دولت می گوید

برای یک, اجاره رزرو از COVID-19 "نقاط داغ" هستند اجتناب شود برای بعد از 30 تا 45 روز با توجه به طرح. علاوه بر این اجاره را قبول نمی کند رزرو از مسافران بین المللی تا اطلاع ثانوی.

نیز وجود دارد 10-فرد کلاه در همه اجاره با توجه به طرح دستورالعمل.

صاحبان املاک نیز باید گزارش هفتگی به سنت لوسی گردشگری شهرستان در دفتر یک لیست از رزرو از جمله نام صفحه اصلی کدهای پستی ورود و خروج خرما طرح متحده است.

اجاره کارکنان باید دریافت "سلامتی چک" از جمله چک دما در هنگام ورود خود را در محل کار با توجه به طرح.

علاوه بر این مهمانان ترک اجاره تعطیلات باید به نوبه خود در همه طرفداران سقف به گردش هوا با توجه به طرح.

در بیانیه ای Tipton تشکر فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات "خود را برای رهبری و پاسخ سریع به درخواست ما برای بازگشایی ما اجاره برای تعطیلات در شیوه ای امن و مسئول."

Indian River County طرح به بازگشایی اجاره تعطیلات تصویب شد شنبه. مقررات تعیین شده توسط آن شهرستان شامل بیش از 10 مهمان مجاز و یک دوره 24 ساعته بین مهمانان به اطمینان حاصل شود به اندازه کافی زمان برای تمیز کردن مناسب.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن