در خط مقدم بهداشت و درمان مری

سلامت + رفتار Q&A with Dr. Eric Esrailian روی Robert G. کارداشیان مرکز بهداشت و درمان مری و تلاش های ام

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399
سلامت + رفتار

Q&A with Dr. Eric Esrailian روی Robert G. کارداشیان مرکز بهداشت و درمان مری و تلاش های امداد رسانی در اطراف COVID-19

در به رسمیت شناختن مارس به عنوان سرطان مری ماه آگاهی UCLA Newsroom است در نظر گرفتن یک نگاه در کار UCLA Robert G. کارداشیان مرکز بهداشت و درمان مری یک سال پس از راه اندازی آن. بر اساس در UCLA Vatche و تامار Manoukian بخش از بیماری های دستگاه گوارش, مرکز متخصص در درمان جامع پژوهش و آموزش مربوط به اختلالات مری. این مرکز به نام در حافظه Robert G. کارداشیان برجسته لس آنجلس وکیل است که در اثر سرطان مری در سال 2003.

دکتر اریک Esrailian رییس دانشگاه UCLA Vatche & تامار Manoukian بخش از بیماری های گوارشی و دیرین خانواده دوست Kardashians مورد بحث این ابتکار مهم و قابل تحسین باعث می شود او با درگیر در دانشگاه و فراتر از آن — از جمله کمک به UCLA جامعه ما و جمهوری ارمنستان با پشتیبانی لوازم و آموزش و پرورش در اطراف COVID-19 بیماری همه گیر.

دکتر Esrailian شما شده اند یک قهرمان برای علل بسیاری در سراسر محوطه دانشگاه از جمله کار با خانواده کارداشیان برای راه اندازی UCLA Robert G. کارداشیان مرکز بهداشت و درمان مری. به ما بگویید بیشتر در مورد پیدایش این مرکز و هر گونه نقاط عطف.

به عنوان دیرین خانواده و دوستان کارداشیان خانواده گفت: من از سالها پیش که آنها می خواستند ما را به انجام کاری خاص با هم به افتخار اواخر Robert G. کارداشیان و برای کمک به بیماران در جامعه در همان زمان. در UCLA و سلامت در Vatche & تامار Manoukian بخش از بیماری های گوارشی ما خوش شانس به برخی از بهترین و درخشان ترین ذهن در زمینه مراقبت از بیمار آموزش و پژوهش.

ما در نهایت تصمیم به شروع این مرکز و در سال های آینده ما امیدواریم که برای ساخت آن را به بهترین در نوع خود و برای کمک به بیماران برای سال آمده است. ما استخدام اعضای هیات علمی و کارکنان پرستاری خریداری برش لبه تجهیزات آغاز شده و چند رشته ای, همایش, و ما در حال ایجاد یک قوی تحقیقاتی زیرساخت ها است. بهترین ها هنوز در راه اند.

شما در حال حاضر نیز کمک به افزایش آگاهی در مورد COVID-19 و بودجه برای UCLA بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر. چگونه بودجه مورد استفاده قرار گیرد و چگونه می تواند مردم درگیر ؟

با وجود برنامه ریزی دقیق توسط ما سیستم سلامت و بهداشت عمومی مقامات حجم و هزینه های شخصی, محافظ لوازم و تجهیزات مورد نیاز مراقبت های بهداشتی ما تیم برای رویارویی با این بیماری همه گیر بی سابقه است. من افتخار کار کردن با همکاران من برای کمک به شروع به وجوه خاص نه تنها به خرید تجهیزات اضافی بلکه همچنین حمایت از پژوهش و آموزش در سراسر COVID-19. مردم از ما حمایت کنید با رفتن به این UCLA Health صفحه برای اهدای.

نه همه از حمایت نیاز به توان مالی ، پس از مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی در شهرستان لس آنجلس هر کس می تواند کمک به مسطح منحنی و به حداقل رساندن پتانسیل انتقال ویروس در جامعه ما است.

چه داستانی پشت این عکس گرفته شده در ارمنستان است ؟

این عکس انجام شده در حمایت از UCLA گرفته شده در طول سفر به ارمنستان در اکتبر 2019. کیم کارداشیان وست و من دعوت شد برای صحبت در کنگره جهانی فناوری اطلاعات در ایروان و من معرفی کیم و Kourtney به ارمنستان رئیس جمهور آرمن Sarkissian. ما همچنین در دیدار با نخست وزیر Nikol Pashinyan و ما در مورد پروژه های خیریه در ارمنستان و ارامنه.

ما همچنین در مورد نوامبر راه اندازی از وعده ارمنستان موسسه در UCLA — هاب مرکزی برای همه ارمنی های مرتبط با آموزش و پرورش و تحقیق و توسعه در محوطه دانشگاه. کارداشیان خانواده شده است حمایت از این موسسه تلاش در جهت نسل کشی ارامنه آگاهی و استفاده از ما فیلم "قول" به عنوان یک ابزار آموزشی برای عموم مردم و قانونگذاران.

این هماهنگی فعالیت های همراه با کار مدافعان حقوق بشر برای سال های بسیاری در نهایت منجر به نسل کشی ارامنه به رسمیت شناختن توسط هر دو مجلس کنگره ایالات متحده برای اولین بار در تاریخ. یکی از اولین طرح های بهداشت و درمان برای وعده ارمنستان موسسه در UCLA است برای کار با جمهوری ارمنستان وزارت بهداشت برای به اشتراک گذاشتن منابع و بهترین شیوه از UCLA و هماهنگی فعالیت ها در مبارزه با COVID-19.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن