UCLA در اخبار, مارس 27 سال 2020

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام

توسط ABTINNEWS در 8 اردیبهشت 1399

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

Beyoncé همکاران با UCLA دیگران برای سلامت روان تلاش | آسوشیتد پرس

بخشی از این پول را برای حمایت از تلاش های دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و اتحاد ملی از بیماری های روانی به روانی ارائه خدمات سلامتی در سخت-آمار شهرستانها. پول نیز به سازمان هایی مانند No Kid Hungry, نان, زندگی, جهان, آشپزخانه مرکزی و بیشتر.

Detente بین Newsom و تهمت می تواند صدمه دیده است بایدن | آسوشیتد پرس

اما detente می آید کمتر از هفت ماه قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری زمانی که دموکرات ها در حال تقاضاهای مصرانه برای کاخ سفید است. و از آن می آید در هزینه presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن گفت: تیم Groeling یک استاد ارتباطات در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است که در یک کتاب نوشته شده است در حزبی تقسیم و اتحاد است. "کسی که آمار بیشتر از این نیست Newsom نیست دیگر فرمانداران — این بایدن" Groeling گفت. "این بسیار قانع کننده آن را بسیار معتبر که [Newsom را] گفت: این چیزهایی که در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را آسیب رساندن به بایدن کمپین تلاش برای تنظیم یک خلاف روایت است."

علائم اضطراب و افسردگی هستند در حال افزایش است | KPCC-FM

"من فکر می کنم که این زمانی است که مردم شاید بیشتر سرمایه گذاری در ساختمان های آینده خود گفت: دانشگاه UCLA Emanuel Maidenberg.

تست و راه به بازگشایی | MSNBC

"آن کسی حدس می زنم که در آن ما در حال رفتن به. همه چیز است و همه گمانه زنی ها در این نقطه است. من فکر می کنم که اگر ما تا به حال یک پروژه منهتن-نوع وضعیت شما, شما می دانید, ما بهتر انجام می شود گفت: دانشگاه UCLA آن Rimoin.

چگونه سیگار کشیدن را تحت تاثیر قرار coronavirus نتایج? | Los Angeles Times

سیگار کشیدن مانع عملکرد مژه کوچک مانند مو بینی که خط تنفسی است که "ضرب و شتم و هر نوع از ذرات که در حال استنشاق گفت:" کاترین Melamed های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در مرکز پزشکی UCLA. سیگار کشیدن نیز مهار سلول های خونی که در غیر این صورت تمیز و تعمیر آسیب دیده ریه, او گفت:.

چرا چهره سپر ممکن است ارائه حفاظت بهتر از ماسک های تنهایی | Los Angeles Times

دکتر رابرت Kim-Farley, متخصص اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت گفت: در صورت سپر مفید خواهد بود برای کسانی که در تماس با تعداد زیادی از مردم هر روز. "یک سپر صورت خواهد بود یک رویکرد بسیار خوبی است که یک نفر می تواند در نظر بگیرید در تنظیمات که در آن شما در حال رفتن به یک صندوقدار یا چیزی شبیه به این با تعداد زیادی از افرادی که با" او گفت:. (UCLA دکتر جیمز گیلاس نیز به نقل; Kim-Farley نیز به نقل از یکی دیگر از لس آنجلس تایمز داستان.)

Coronavirus ضربه آفریقایی جوامع سخت ترین | طیف اخبار 1 "در داخل مسائل"

دکتر چاندرا فورد استاديار گروه بهداشت جامعه و علوم در UCLA و مدیر موسس مرکز برای مطالعه و نژاد پرستی و عدالت اجتماعی و بهداشت و درمان می گوید در داخل مسائل که در ابتدا داده ها به نظر نمی رسد که نشان می دهد نرخ بالای بیماری در جوامع است. "در لس آنجلس هنگامی که ما برای اولین بار شروع به گرفتن داده ها, داده ها نشان می دهد که بالاترین نرخ از COVID-19 عفونت بودند در واقع اتفاق می افتد در جوامع ثروتمند و که به نظر می رسید زودرس به من و همکاران من" او گفت:.

کالیفرنیا بلند پروازانه اهداف آزمایش صورت کوتاه لوازم | آسوشیتد پرس

"بیایید ببینید که آیا او می تواند در ارائه" گفت: کارین Michels یک اپيدميولوژی استاد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. "اگر فردا ما تبدیل به 70,000 [آزمون] سپس آن را هنوز هم طول می کشد 20 ماه برای تست همه در یک بار" Michels گفت: با اشاره به همه 40 میلیون کالیفرنیا. "اگر شما به من بگویید 25,000 تا پایان این ماه به خوبی پایان ماه هفته آینده است. آنها نیاز به رفتن بیشتر است."

پرستار با اعتماد به نفس است که بیمارستان آماده است | KCRW-FM "را فشار دهید بازی"

[مارسیا] Santini خودش آزمایش منفی است. او با این نسخهها کار در اتاق اورژانس در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA. او در بیمارستان نیست شاهد هجوم COVID-19 بيمار به عنوان انتظار می رود او می گوید:. "ما در حال غرق به هر وسیله. آنچه که ما نگران است... مردم که می آیند در... واقعا بیمار با سایر مشکلات پزشکی.... آنها صبر کنید تا زمانی تا زمانی که آنها در یک نقطه که در آن آنها باید به در آمده است. و ما که نمی خواهیم. ما می خواهیم مردم بدانند که ما آنها را محافظت می کند. ما باید کنترل عفونت سیاست در جای مناسب در حال حاضر در ER."

شیوع کروناویروس در حال رشد است در Skid Row | پیشتر لا

"ما مطمئن هستیم که پناهگاه امن" می گوید: Randall کوهن دانشیار جامعه علوم سلامت در دانشگاه UCLA. یک گزارش جدید شرکت-نوشته شده توسط کوهن برجسته چگونه آسیب پذیر بی خانمان ساکنان به ویروس. آن را می یابد که مردم دچار بی خانمانی دو بار به عنوان به احتمال زیاد به بستری با COVID-19 و دو تا سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از جمعیت عمومی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن