DeSantis سیاهی بازگشایی فشار دفاع بیکاری سیستم

زک اندرسون ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 2:05 PM EDT مارس 18 سال 2020فلوریدا بازگشایی فشار شروع به چیدن سرعت

توسط ABTINNEWS در 29 اردیبهشت 1399

فلوریدا بازگشایی فشار شروع به چیدن سرعت جمعه به ورزشگاه کتابخانه ها و موزه ها اجازه داده شد به استقبال مردم دوباره در 50 درصد اشغال در حالی که موسسات خرده فروشی و رستوران ها گسترش یافت و از 25 درصد به 50 درصد ظرفیت است.

"من فقط به دنبال به جلو به کمک به ما را به عقب" رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز دوشنبه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اورلاندو است. "بدیهی است که ما هنوز با مسائل بهداشت عمومی; که نمی خواهید به از بین رفتن اما من فکر می کنم ما باید یک مسیر برای رسیدن فلوریدا در حال حرکت دوباره."

به عنوان او کار می کند برای دوباره اقتصاد و مردم بازگشت به کار DeSantis همچنین ارائه پرقدرت دفاع دوشنبه از دولت را تلاش برای بهبود جبران بیکاری سیستم برای کسانی که باقی می ماند کنار coronavirus ناشی از اخراج.

فرماندار گفت: اکثریت قریب به اتفاق متقاضیان واجد شرایط در حال حاضر پرداخت شده است و پیشنهاد کرد که بسیاری از کسانی که نمی بیکاری دریافت چک را به درستی نمی پر کردن نرم افزار و یا فاقد شرایط لازم هستند.

"در اینجا چیزی است که من می توانم به شما بگویم" DeSantis گفت: وقتی راجع به متقاضیان پرداخت نشده. "بیش از 2 میلیارد دلار در حال حاضر پرداخت شده است و از همه منحصر به فرد تکمیل و به متقاضیان واجد شرایط و 97 درصد در حال حاضر پرداخت شده است."

با راه: رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی می تواند به گسترش ظرفیت ورزشگاه برای باز کردن توسط DeSantis سفارش

اولین مرحله از فرماندار بازگشایی طرح در حال حاضر در نوسان کامل با بسیاری از کسب و کار پاک به کار دوباره. DeSantis حتی تاسیس یک مسیر برای بازگشایی فلوریدا یاد پارک که باید از ارائه طرح به دولت جزئیات چگونه آنها می توانند با خیال راحت.

"من نمی گویم این است که فردا اتفاق می افتد اما من فکر می کنم آن است که محتاطانه به درخواست این برنامه" DeSantis گفت: بازگشایی پارک که در طول تاریخ کشیده اند جمعیت عظیمی و می تواند یک کلید آزمون که آیا اجتماعات بزرگ می تواند انجام شود با خیال راحت.

فرماندار همچنین دوباره تاکید کرد که روز شنبه او مشتاق به دیدن ورزش حرفه ای بازگشت و گفت آنها مهم برای این کشور "موجو."

حرفه ای, رویدادهای ورزشی مجاز در فلوریدا فاز اول بازگشایی که برجسته شد بیش از آخر هفته هنگامی که Rory McIlroy داستین Johnson, ریکی فاولر و متی ولف بازی زنده مسابقات در سمینول در جونو ساحل.

"این یک روز عالی بود," McIlroy گفت: با توجه به آسوشیتد پرس. "این خوب بود به عقب بر گردیم در زمین گلف و به نوعی از حالت عادی."

پارک و رویدادهای ورزشی مهم در حال بزرگ اقتصادی رانندگان در فلوریدا. بنابراین اجاره تعطیلات, صنعت, که همچنین قرار است به زودی استقبال از مهمانان دوباره.

اجاره تعطیلات عمل می کنند اگر استان ها ارسال ایمنی طرح توجیهی و دریافت موافقت از دولت است.

آرایشگاه و سالن های اجازه داده شد به بازگشایی در هفته گذشته در زیر برخی از پروتکل های ایمنی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را آغاز کرده اند انجام روش انتخابی دوباره تحت فاز 1 از بازگشایی.

در حالی که سواحل عمومی امکانات تفریحی و بسیاری از کسب و کار شروع به بازگشایی در سراسر کشور بارها و سینما هنوز هم باید بسته باقی می ماند در طول فاز 1 و مدارس هنوز انجام آموزش از راه دور. خانه های پرستاری نیز هنوز بسته به بازدید کنندگان است.

DeSantis در اورلاندو دوشنبه به برجسته فلوریدا بخش حمل و نقل را تسریع کار بر روی یک بزرگراه بین ایالتی 4 پروژه بهبود. فرماندار سریع-ردیابی ده ها تن از پروژه های حمل و نقل به آنها انجام می شود در حالی که حجم ترافیک سبک تر هستند و آنها باعث خواهد شد که کمتر از یک اختلال برای مسافران است.

"به نظر من که به عنوان یک فرصت برای ایالت فلوریدا به جلو در برخی از ما حمل و نقل و زیرساخت های پروژه های" DeSantis گفت.

فلوریدا Dems بگویید DeSantis: گرفتن پول دموکراسی در آن بستگی دارد

اما در حالی که فرماندار می خواستم به تمرکز بر زیرساخت وی در ادامه به زمینه سوال در مورد بسیار بدخیم جبران بیکاری سیستم.

Coronavirus همه گیر قرار داده است فشار زیادی را در فلوریدا بیکاری سیستم.

سیل جدید برنامه های کاربردی تحت الشعاع برنامه های آنلاین از سیستم های ساخت آن را دشوار است به فایل ادعا در ابتدا. مقامات وزارت امور خارجه نیز باید در زمان تلاش برای پردازش سفارشات پرداخت نشده ادعا می کند.

DeSantis اذعان کرده است که نرخ بیکاری وب سایت را شکست - آن را "jalopy" - و به ارمغان آورده است در بیشتر مردم و قدرت محاسباتی برای بهبود ادعا می کند سیستم پردازش

اما پس از هفته مصرف انتقاد DeSantis شد تهاجمی تر دوشنبه در دفاع از تلاشهای دولت خود برای به دست آوردن نرخ بیکاری سیستم به درستی کار.

پس از یک خبرنگار با طیف اخبار 13 ایستگاه تلویزیونی در اورلاندو فشرده DeSantis دوشنبه در مورد یک لیست او وارد شده با نزدیک به 5000 متقاضیان دریافت کرده اند که نمی بیکاری چک DeSantis عقب رانده و پرسید: "آیا شما دامپزشک آنها را ؟ آیا آنها ارائه مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی?"

DeSantis گفت که او قصد دارد به انتشار اطلاعات بیشتر در یکشنبه جزئیات "که تمام پرداخت شده است."

"و سپس ما قصد داریم برای رفتن بیش از مشکلات رایج برای افرادی که پرداخت نشده است" فرماندار اضافه شده است.

فرماندار پاسخ درو انتقاد از برخی از قانونگذاران ایالتی.

"این است مبهم و تاریک کردن عمدی است یا او واقعا این را لمس?" توییتی دولت تشکر. کارلوس Guillermo Smith, اورلاندو دموکرات.

دولت Rep. آنا Eskamani D-اورلاندو در توئیتر خود نوشت: "پس از آن یک خبرنگار را به دامپزشک متقاضیان برای @FLDEO? من فکر کردم که DEO کار."

وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی (DEO) دسته مدعیان بیکاری. ماه گذشته DeSantis قرار داده و سر دیگر سازمان دولتی مسئول از بیکاری سیستم یک حرکت است که به طور گسترده ای دیده می شد به عنوان تصدیق کرد که DEO مدیر کن Lawson تا به حال موفق به بهبود به اندازه کافی سریع.

به عنوان بازگشایی شتاب فلوریدا همچنان ادامه دارد و برای دیدن صدها جدید کروناویروس موارد در هر روز است. اما DeSantis گفت: تعداد زیادی از مردم تست مثبت کم است در مقایسه با تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش.

فلوریدا دریافت 29,608 نتایج آزمون برگشت شنبه و 1,174 مثبت بودند. هر دو اعداد بالاترین روزانه بالغ در حداقل دو هفته.

دیگر نه جدید COVID-19 مرگ و میر اعلام شد یکشنبه برای یک مجموع از 1,973 فتح کرد گرفته شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن