هشتم خیابان بهبود مجاز به ادامه پس از ویژه شهر ناپل جلسه شورای

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:22 PM EDT Apr 24, 2020کار در مرحله دوم بهبود هشتم خیابان در ناپل ا

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

کار در مرحله دوم بهبود هشتم خیابان در ناپل ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده با وجود ویژه شورای شهر در جلسه روز شنبه به بررسی اولویت خود را در شهرستان.

ناپل شورای شهر به اتفاق آرا به اجماع در نشست ویژه جمعه اجازه می دهد تا این پروژه برای رفتن به جلو.

کار فیزیکی در فاز دو خیابان هشتم پیشرفت های روز دوشنبه شروع با توجه به شهر. که همان روز شهردار ترزا Heitmann به نام برای جلسه ویژه برای شورای شهر به بحث در مورد این پروژه با توجه به نامه ای از شهردار به شهر manager.

Heitmann در جلسه روز شنبه گفت: این مهم به بررسی نحوه شهرستان دلار استفاده می شود در انتظار چالش های مالی به این شهرستان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او به نام خیابان هشتم پیشرفت "یک پروژه خوب" اما خواسته کارکنان شهرستان مورد اولویت خود را در شهرستان. او با اشاره به کمک های مالی برای پروژه های دیگر مانند تمیز کردن شهر دریاچه و ساحل دهانه پروژه حذف.

"در این زمان نظارت مناسب از مالیات دهندگان دلار و اولویت های من نگرانی اصلی" او گفت: در این نشست است.

بیشتر: ناپل شروع به ساخت و ساز در فاز دوم خیابان هشتم, پروژه های بهبود

بیشتر: ناپل طرح رای در اخلاق ناپل رفراندوم برای اوت اولیه

اعضای شورای جمعه شهر سوال کارکنان در مورد بودجه این پروژه کار می کنند و مواد پیمانکار در حال حاضر به دست آورد و چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شهر فسخ آن قرارداد برای پروژه.

عضو شورای مایک McCabe گفت: این شهرستان دیدار جمعه بود در مورد "شفافیت است."

"بهداشت و درمان این بحران تحمیل شده است, اولویت های جدید در آمریکا به عنوان یک شهر" McCabe گفت: در این نشست است. "ما به عنوان مسئول استوارت از شهر در کسب و کار ما باید به دنبال در هر و همه قراردادها و متعادل کردن آن در برابر اولویت های این شهرستان است."

شورا اجماع جمعه پس از متعدد نظرات هر دو در فرد و خواندن از طریق ایمیل قبل از شورای. اکثر نظر خواست این شورا برای ادامه این پروژه برای ایمنی دوچرخه سواران پیاده و اتومبیل است که سفر در امتداد جاده.

"لطفا در نظر گرفتن ایمنی و سلامت مزایای هشتم خیابان پروژه در حال حاضر در جریان است" گفت: Alan Ryker از طریق ایمیل به عنوان خوانده شده به شورای شهر کارمند پاتریشیا Rambosk. "توانایی راه رفتن, دویدن و سوار هستند و اساس جامعه ما است."

بیشتر: ناپل هنر در حال مقابله با COVID اما پانچ سخت بود

بیشتر: ذغال سنگ ناپل و مارکو جزیره با استفاده از ویدئو برای بازرسی ساختمان در میان COVID-19 همه گیر

هشتم خیابان راهرو کار شهرستان, جامعه کلنگی آژانس پروژه. این پروژه که از دهانه کشش خیابان هشتم, مرکزی از خیابان به خیابان هفتم شمالی, اهداف پیشرفت, پیاده رو, خیابان, روشنایی, فاضالب های سطحی و زهکشی و برق شهرستان با توجه به شهر.

کل هزینه پروژه برای فاز یک و دو است که در حدود 7.5 میلیون نفر است. حدود 5 میلیون از این هزینه از سازمان تنظیم مقررات بودجه و اضافی 2.5 میلیون دلار است که از بودجه شهرستان.

Q. Grady جزئی و همکاران طراحی جاده ها است. رایت ساخت و ساز است که این شهر ساخت و ساز پیمانکار است.

فاز یک این پروژه به پایان رسید در ماه نوامبر سال 2019. فاز اول کشیده در امتداد خیابان هشتم از خیابان پنجم جنوبی به خیابان مرکزی. آن را شامل یک میدان در تقاطع خیابان سوم جنوبی و هشتم خیابان جنوبی.

فاز دو این پروژه از دهانه مرکزی خیابان به خیابان هفتم شمالی. آن را ادامه خواهد داد کار بر روی بهبود مانند محوطه سازی مستمر دوچرخه خطوط روشنایی خیابان ها و فاضالب زهکشی.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب