قابل توجه یک تعادل جدید ترین گنج ساحل بولینگ alleys بازگشایی پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی

لوری K. بلندفرد Treasure Coast, روزنامهبه روز شده در 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 4, 2020بیشتر انتخاب خود را

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

بیشتر انتخاب خود را رنگارنگ توپ بولینگ از ردیف از قفسه.

بدون تایپ کردن خود را خنده دار مستعار به سربار نمره ورق.

کسانی که کالاهای اساسی از رفتن به بولینگ رفته اند touchless در استوارت کاسه و ورو کاسه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: Michael Rechter شریک مدیریت از هر دو بولینگ alleys.

"ایمنی کلید در اینجا" Rechter گفت. "این واقعا درک ایمنی. ما می خواهیم مردم را به احساس امن است."

در حال حاضر کارکنان در چک در میز خود را نام و نام خانوادگی خود را اندازه گیری دست و بازیابی توپ بولینگ ترک قفسه های خالی.

"شما در حال راه رفتن به دور از مقابله با یک توپ" Rechter گفت. "است که توپ به طور کامل بررسی و توپ خود را. این تنها کاری است که توپ شما در حال رفتن به لمس است."

اینها فقط برخی از تغییرات bowlers را ببینید به عنوان یک نتیجه از COVID-19 به عنوان بسیاری بولینگ alleys بازگشایی سراسر گنج ساحل.

تنها سنت لوسی خطوط در پورت سنت لوسی باقی می ماند بسته شده است.

بیشتر: اینجا گنج نهایی ساحل راهنمای بولینگ alleys

استوارت کاسه و ورو کاسه که بسته اواسط ماه مارس به عنوان غیر ضروری کسب و کار بازگشایی مارس 22 توسط راهنمایی زیر از ملی بولینگ سازمان ها و توصیه ها از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

به قطع به اشغال 50 درصد پرتاب کنندگان محدود به هر lane, Rechter گفت. این بدان معناست که 18 خطوط موجود در استوارت و 16 در ورو بیچ.

جدید تمیز کردن روال شامل به طور کامل مطابق با خطوط بولینگ توپ و کفش بین بازیکنان است. در واقع, او گفت:, کفش های بولینگ در حال حاضر در حال تمیز دو تا سه بار.

ضد عفونی کننده دست و نشانه ها اضافه شده اند در طول بازی بولینگ کوچه ها به یاد bowlers در مورد شستن دست و اجتماعی فاصله.

در حالی که پرتاب کنندگان را تشویق به پوشیدن ماسک و کارکنان مورد نیاز به آنها را می پوشند.

"مردم هستند تا سپاسگزار است که ما باز است و ما در حال انجام این کارها به خاطر آنها بوده ام گیر کرده ایم (در خانه)" Rechter گفت.

به علاوه استوارت کاسه اضافه کرده دیجیتال, قرص برای سفارش به محدود کردن تماس به عنوان آنجا که ممکن است, او گفت:. اگر آن را به خوبی می رود, تکنولوژی خواهد بود یک تغییر دائمی و اضافه شده به ورو کاسه.

در نهایت Rechter گفت: مشتریان خواهد دوباره قادر به خود را انتخاب کنید توپ بولینگ.

داشتن کارکنان انجام این کار کار خوبی نیست استفاده از زمان خود او گفت: بنابراین او انتظار قفسه پر شود دوباره با رنگارنگ توپ بولینگ در تابستان آینده.

"چیزی در مورد راه رفتن در اطراف و پیدا کردن یک توپ" Rechter گفت. "این نوع از بخشی از تجربه است."

وی گفت: کارکنان و قرار دادن در نام کنندگان برای نمره خود را ورق ممکن است دائمی.

"این بسیار آسان است برای ما به انجام آن" Rechter گفت. "شما پیاده روی به سمت راست به خط خود را و آن را در حال حاضر قرار داده شده است."

این استوارت و ساحل Vero کوچه دیدن شده است حدود نیمی از کسب و کار آنها به طور معمول در طول آخر هفته روز یادبود و اولین هفته از تعطیلات تابستان, او گفت:.

که تا حدی به دلیل ظرفیت محدود و تا حدی به دلیل تعداد کمتری از مردم در حال بازی بولینگ Rechter گفت. بولینگ کوچه ها باز هستند و بعد از بسته شدن زودتر, اما او انتظار دارد آنها را به عقب بر گردیم به قبل از COVID-19 ساعت در نهایت.

"مردم در حال رفتن به یک منطقی محتاط شیوه زندگی" Rechter گفت. "آنها در حال رفتن به خود را در زندگی قبلی — با کمی بیشتر احتیاط بدیهی است."

بیشتر: رفتن به, فیلم, تئاتر, موزه ها و کارخانه های لبنی تغییر خواهد کرد چرا که از coronavirus

بیشتر: اردوهای تابستانی را تغییر دهید به عنوان COVID-19 محدودیت برنامه های در YMCA Boys & Girls, باشگاه Oxbow

استوارت کاسه و ورو کاسه و همچنین Superplay ایالات متحده آمریکا در پورت سنت لوسی در حال شرکت در این تابستان در برنامه ملی کودکان و نوجوانان کاسه رایگان که در آن کودکان می توانند کاسه دو بازی در هر روز به صورت رایگان.

این یک راه برای پدر و مادر به بچه ها کردن دستگاه های دیجیتال — اما ماندن در تهویه مطبوع Rechter گفت.

او انتظار دارد که برای دیدن بیشتر پرتاب کنندگان در این تابستان به دلیل بسیاری از افرادی که برنامه ریزی تعطیلات و سفرهای جاده ای در حال لغو آنها.

"بسیاری از مردم که به طور معمول خواهد رفت و سفر نمی خواهید به سفر در راه است که آنها را در طول تابستان" Rechter گفت. "بسیاری از مردم در حال رفتن به ماندن بیشتر محلی است."

لوری K. بلندفرد است TCPalm سرگرمی خبرنگار و مقاله نویس اختصاص داده شده به پیدا کردن بهترین چیز برای انجام در ساحل گنجینه. او در توییتر دنبال کنید در @TCPalmLaurie یا Facebook در faceboook.com/TCPalmLaurie.

پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب