هیچ مسیرهای دوچرخه سواری برای کشش از ساحل خلیج فارس بلوار ناپل شورای اسلامی می گوید

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 1:57 PM EDT Jun 4, 2020وجود خواهد داشت هیچ مسیرهای دوچرخه سواری در آ

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

وجود خواهد داشت هیچ مسیرهای دوچرخه سواری در آینده به یک کشش از جاده ای که در امتداد ساحل در ناپل.

در یک جلسه عمومی دوشنبه, ناپل شورای شهر رای دادند 6-1 و نه شامل خطوط در امتداد ساحل خلیج فارس بلوار به عنوان یک جزء از شهر, ساحل, ترمیم و آب پروژه بهبود کیفیت.

شهر دهانه پروژه است و انتظار می رود برای حذف لوله های فاضالب های سطحی پوشش سواحل ناپل. یک ایستگاه پمپ خواهد اجرا سروصدا سیستم مدیریت است که دبی آب تصفیه شده بیش از 1000 فوت به خلیج مکزیک با توجه به شهر.

قبلی پوشش: وجود دارد باید مسیرهای دوچرخه سواری در ساحل خلیج فارس بلوار? ناپل ساکنان بحث در کارگاه

این پروژه باعث خواهد شد بخشی از ساحل خلیج فارس بلوار را پاره می کردن. این شهرستان دارای برنامه ای برای نصب بزرگتر لوله های فاضلاب و آب و بهبود کیفیت قطعات و ارتقاء آب شرب اصلی در کشش از جاده نهفته این پروژه با توجه به شهر.

بیشتر در مورد این موضوع: برخی از ساکنان ناپل نگران نگاه جدید به صورت نمادین در بلوار خلیج ساحل

سال گذشته بیش از ناپل برگزار شد جلسات عمومی بحث و گفتگو و در نظر گرفتن راه هایی برای قرار دادن جاده برگشت.

تصمیم شورای امنیت دوشنبه به حفظ 12-بلوک کشش از ساحل خلیج فارس بلوار به عنوان آن می ایستد در حال حاضر.

خلیج ساحل بلوار در حال حاضر دارای 12 فوت سفر خطوط هیچ مسیرهای دوچرخه سواری و 5 فوت گسترده پیاده رو با توجه به شهر. جاده پوشیده شده با sharrows یا نشانه گذاری است که معنی وسایل نقلیه و دوچرخه باید به اشتراک گذاری جاده ها است.

اعضای شورا دانست و گفت: آنها می خواستند برای بازگشت تمرکز این پروژه به کیفیت آب.

"من درخواست این شورا برای ماندن لیزر-با تمرکز بر جنبه های بسیاری نزدیک به ساحل ترمیم و بهبود کیفیت آب" گفت: معاون شهردار تری Hutchison.

عضو شورای تد Blankenship شد تنها رای در برابر حفظ و نگهداری جاده ها در حال حاضر طراحی شده است. او می خواست برای دیدن این شورا در نظر گرفتن چهار پا دوچرخه خطوط در هر طرف از جاده ها است.

"من واقعا نفرت را به از دست دادن این فرصت را به آن خیابان امن تر" Blankenship گفت.

ترجمه: ناپل لغو چهارم جولای رژه و آتش بازی در میان همه گیر

به علاوه بیشتر: قوانین مصوب در ناپل کمک می کند تا صاحبان اموال حفظ خانه های تاریخی

موضوع مسیرهای دوچرخه سواری در ساحل خلیج فارس بلوار زده است بحث در این شهرستان در طول چند ماه گذشته.

حامیان دوچرخه خطوط ابراز نگرانی در مورد ایمنی در جاده ها برای همه مسافران است.

"من به حمایت از ساخت ناپل امن تر برای رانندگان و دوچرخه سواران, واکر دونده و تمام کاربران دیگر از ردیف" ناپل اقامت Nat اسمیت که زندگی در نزدیکی ساحل خلیج فارس بلوار گفت: شورای شهر دوشنبه. "دوچرخه سوار من اغلب در خلیج ساحل بلوار و نه احساس امنیت در بخش های که در آن وجود دارد sharrows."

برخی از مالکان در خلیج ساحل بلوار ابراز تمایل برای راه برای نگه داشتن آن زمان نگاه و احساس در جامعه است.

ساکن شهرستان میشل سیگر زندگی می کند که در ساحل خلیج فارس بلوار گفت: شورای او نگران بود در مورد هر طرح تعریض جاده به دلیل آن که اضافه کردن "غیر قابل نفوذ آسفالت" نزدیک به خلیج مکزیک.

"جایگزین کردن نزدیک به یک هکتار از فضای سبز با توجه آسفالت برای ساخت مسیرهای دوچرخه سواری را تضعیف می کند هدف اصلی از این پروژه," او گفت:. "که هدف اصلی بهبود بخشیدن کیفیت آب."

در حالی که این شورا رای دادند که شامل مسیرهای دوچرخه سواری به عنوان بخشی از دهانه پروژه حذف اعضای شورا خواسته کارکنان برای بازگشت در آینده نشست عمومی با توصیه هایی برای انواع دیگر از اقدامات ایمنی است که می تواند اجرا شود در جاده ها است.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن