بازسازی ساحل گنجینه اقتصاد زیر COVID-19. با هم.

نظرآدم L. نیل ویرایشگر و کریستین Stonecipher, فروش, معاون رئیس جمهور منتشر شده 9:14 AM EDT 28 مه سال 2020ما دی

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

نظر

ما دیده ایم بسیاری از بالا و پایین در چند ماه گذشته به عنوان ما پیمایش این COVID-19 بیماری همه گیر.

غریبه ها با هم می آیند برای کمک به هر یک از دیگر. جامعه نشان داده و حمایت قاطع برای کسانی که در خط مقدم از رمان coronavirus.

ما همچنین شاهد نیازی احتکار لوازم ضروری انبوهی از دور انداخته ماسک و دستکش littering فروشگاه پارکینگ و حتی بی پروا بی توجهی اجتماعی فاصله.

تاثیر اقتصادی احساس می شود می تواند برای ماه ها یا حتی سال ها به عنوان نرخ بیکاری همچنان افزایش می یابد و کسب و کار سعی کنید به دوباره بجای اول برگشتن.

وجود دارد تنها یک راه برای بازسازی محلی ما, دولت و اقتصاد ملی در حال حاضر: آیا آن را با هم.

امروز TCPalm در همکاری با بیش از 260 دیگر روزنامه ها در سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه, راه اندازی بازسازی امریکا ابتکار عمل. TCPalm به خود اختصاص داده است در ادامه به گزارش گنج ساحل را در امر بازسازی و همچنین کار با کسب و کارهای محلی برای کمک به آنها را به گزاف گویی.

ما متعهد به دیدن گنج در سواحل جامعه رشد دوباره.

اختراع مجدد

هر کس از دانش آموزان ، والدین و بازنشستگان به کارکنان خرده فروشی وکلای صاحبان کسب و کار و دیگران – و اغلب ترکیبی از برخی از – تا به حال به انطباق با تعطیلی و خدمات محدود.

برخی از کسب و کار محلی تا به حال به محوری در میان COVID-19 به ارائه خدمات جدید و یا دوباره آنها چگونه در خدمت مشتریان خود را. COVID-19 تا به حال اثرات ویرانگر بلکه پرورش است برخی از نوآوری است.

رستوران ها باقی مانده است که باز کامل برای رفتن به منوها و مواد غذایی و بسته بندی و تکنیک های رانندگی و خدمات تحویل. متاسفانه برخی از رستوران های محلی مانند پریما پیتزا و پاستا در ساحل Vero و مترو کسی که شام میخورد در استوارت بسته و نمی خواهد بازگشایی شده است.

صاحبان کسب و کار مانند رابرت دوئر از رابرت دوئر اثاثه یا لوازم داخلی در سباستین و پورت سنت لوسی طراح مد Kallee جکسون reimagined گردش کار خود را برای تولید ماسک برای جامعه.

برخی از تغییرات می تواند به طور موقت دیگران می تواند دائمی طرح.

TCPalm روزنامه نگاران ادامه خواهد داد به گزارش در این نوع از تلاش های سراسر رودخانه هند, St. Lucie و مارتین استان ها از طریق بازسازی امریکا ابتکار عمل. تیم فروش ما کمک خواهد کرد که کسب و کار ایجاد یک طرح برای موفقیت relaunch به بازار – بدون در نظر گرفتن چه مدت آن طول می کشد.

درس های آموخته شده

در اوایل هفته از COVID-19 محلی کسب و کار و تلاش با چگونه به حرکت از طریق این بیماری همه گیر.

برخی از کسب و کار محلی تا به حال به جلو و عقب و یا جلوگیری از انجام بسیاری از چیزها است. صاحبان تا به حال به یاد بگیرند که چگونه برای انطباق در پرواز است.

یک چیز روشن تر شد که ما نقل مکان کرد و از طریق بحران: قوی داشتن استراتژی بازاریابی دیجیتال ضروری بود برای برقراری ارتباط به سرعت و کارآمد با موجود و مشتریان جدید است.

هنگامی که بسیاری مراقبت از چشم انداز مراکز بسته پیروی از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' coronavirus دستور اجرایی دکتر دانیل Durante از کوهن مد نوری در جنسن بیچ تا به حال برای دریافت خلاق است. او می خواست برای ادامه خدمت به مشتریان خود را در حالی که هنوز مطیع دولت سفارشات.

او با گنج ساحل مرکز میدان که بسته مارس 18, اجازه می دهد تا بیماران خود را وارد کنید از طریق یک ورودی و رعایت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های ایمنی.

Durante مورد نیاز برای دریافت این اطلاعات به جامعه پس از او در تماس با همکاران خود در LOCALiQ — بازاریابی راه حل بازوی TCPalm و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه به طراحی و پیاده سازی دیجیتال و چاپ استراتژی بازاریابی است.

Durante همیشه بر این باور به شدت در تبلیغات و همه گیر شد و نمی خواهید به تغییر است. او ابلاغ به مشتریان خود را به عنوان به خوبی به عنوان جدید رسیده آنهایی که با کمک ما تخصص در LOCALiQ.

درست مثل جامعه ما آمده است با هم در طول این همه گیر TCPalm و LOCALiQ کار خواهد کرد و با شما در محلی ما بهبود به عنوان ما به بازسازی با هم.

آدم L. نیل است که سردبیر و مدیر اخبار از TCPalm.com و گنج در سواحل روزنامه ها از جمله رودخانه هند مطبوعات مجله St. Lucie اخبار تریبون و استوارت اخبار. اتصال با او در @TCPalmAdamNeal در Facebook, Twitter, LinkedIn Instagram and Snapchat و از طریق ایمیل در adam.neal@tcpalm.com.

کریستین Stonecipher است Treasure Coast معاون رئیس جمهور از فروش برای LOCALiQ است که تبلیغات بازوی TCPalm و گنج ساحل روزنامه ها. تماس با او در cstoneciph@localiq.com.

بیشتر بازسازی امریکا داستان

 • ساحل گنجینه کسب و کار و فعالیت باز به عنوان منطقه COVID-19 موارد در حفظ و بالا رفتن
 • بازارهای کشاورزان نوآوری سنت صد ساله در جنگهای صلیبی به outlast coronavirus
 • استوارت پس از COVID-19: بیشتر در فضای باز ناهار خوری کمتر جشنواره هنرهای? | گیل هوشمند
 • قایقرانی کسب و کار بزرگ در فلوریدا. خواهد فروش ارتجاعی و اگر هنگامی که?
 • رفتن به فیلم, تئاتر, موزه ها و کارخانه های لبنی تغییر خواهد کرد چرا که از coronavirus
 • Staycations کلیدی خواهد بود برای دوباره بجای اول برگشتن, برای, گردشگری, صنعت هتل در ساحل گنجینه
 • صاحبان رستوران پیش بینی جدید طبیعی است که هنوز ماه دور در ساحل گنجینه
 • تورهای مجازی آنلاین ابزار کمک خواهد کرد که محلی بازار املاک و مستغلات دوباره بجای اول برگشتن ، realtors می گویند عوامل
 • خرید استوارت در ورو بیچ فورت پیرس می تواند تغییر به طور دائم پس از coronavirus
 • بیمارستان ها در حال تغییر غربالگری ملاقات; تحقیقات و آزمایش های در حال انجام در ساحل گنجینه
 • آموزش و پرورش را نگاه متفاوت هنگامی که دانش آموزان بازگشت اما هیچ کس هنوز مطمئن شوید که چه تغییر خواهد کرد
 • بازسازی ساحل گنجینه اقتصاد زیر COVID-19. با هم.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب