برنت چاق شدن: رودریگز در مقابل Fitzenhagen مسابقه زمان حزب

برنت چاق شدن ناپل اخبار روزانهانتشار: 10:00 AM EDT Jul 25, 2020این جای تعجب نیست برای دیدن گروه های ذینفع وزن

توسط ABTINNEWS در 4 مرداد 1399

این جای تعجب نیست برای دیدن گروه های ذینفع وزن با حمله ads به عنوان Aug. 18 اولیه نزدیک شدن تاریخ و مسابقه فلوریدا در سنای منطقه 27 قاعده مستثنی است.

اما یک گروه علاقه در نزاع است چیزی از تعجب در جنگ بین دو خدمت جمهوریخواه — حزب جمهوری خواه از فلوریدا.

فلوریدا سناتوری جمهوری خواه کمپین و کمیته های وابسته به حزب شده است بی وقفه حمله به دولت Rep. هدر Fitzenhagen که در حال حاضر نشان دهنده فورت مایرز و بخش هایی از شرق Lee County است.

او مواجه خاموش در برابر Rep. ری Rodrigues که منطقه شامل استروئ, Fort Myers Beach, بونیتا اسپرینگز.

به طور معمول این حزب باقی می ماند بی طرف در انتخابات مقدماتی صرفه جویی در مهمات آن برای انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

اما در محکم جمهوری خواه Lee County اولیه برنده خواهد شد و به احتمال زیاد پیروز در پاییز به معنی نبرد واقعی در حال وقوع است در حال حاضر.

واضح است که رهبری حزب ترجیح میان این دو کدام یک از کاندیداهای اصلی.

"من نفرت را به استفاده از کلمه 'بی سابقه' اما مطمئن غیر معمول است" گفت: سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه استاد علوم سیاسی پیتر Bergerson.

نه Fitzenhagen, ردریگوس و نه نمایندگان FRSCC بازگشت تماس های برای ریختن به نور در توسعه است.

حمله تبلیغات علیه Fitzenhagen استناد به رکورد او را در سقط جنین. او رای دادند در برابر والدین, اطلاع رسانی, لایحه اکثر جمهوری خواهان پشتیبانی می کند که به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. آنها همچنین می گویند او موفق به حمایت از قانون منع پناهگاه شهرستانها. Fitzenhagen رای به نفع یکی از این اندازه گیری و غایب بود که یکی رای دادند با توجه به واقعیت بررسی Politifact که حکومت FRSCC ادعا کذب است.

Fitzenhagen خود سایت کمپین نکات در دلایل این حزب مخالفت با نامزدی او را.

"من باید گیر گردن من را بارها و بارها به کار درست را انجام دهید حتی زمانی که اعمال من درو آتش از خود من ، من نه مرعوب قدرت و من هرگز خودداری از رویارویی" او می نویسد.

"شاید Fitzenhagen سوخته برخی از پل ها در فلوریدا خانه با حزب جمهوریخواه" Bergerson این باورند.

Fitzenhagen در اصل در زمینه اجرا برای خانه در ایالات متحده صندلی خالی بودن توسط فرانسیس رونی. در اواسط ماه ژوئن او روشن به چالش Rodrigues برای این حزب نامزدی برای مجلس سنا دولت صندلی در حال حاضر برگزار شد Lizbeth Benacquisto.

این FRSCC دارای منابع قابل توجهی را برای ارتکاب به این مسابقه است. پس از سال 2014 در این کمیته گرفته شده در نزدیک به 80 میلیون دلار با توجه به دولت در بخش انتخابات است. اهدا کنندگان عمده عبارتند از حزب جمهوری خواه خود را و چند ساله بازیکنان در فلوریدا سیاست مانند ایالات متحده شکر دیزنی و سمینول قبیله. رئیس آن ویلتون سیمپسون یک جمهوریخواه دولت سناتور از اسپرینگ هیل. او در خط بعدی دولت رئیس جمهور مجلس سنا باید خواهان حفظ فعلی خود را اکثریت.

Fitzenhagen نیست دقیقا بی دفاع. یک عمل سیاسی کمیته تشکیل شده و در حدود همان زمان به او پیوست خارجه سنا نژاد اجرا شده است حمله تبلیغات علیه رودریگز با تمرکز بر کمک های خود را از شکر منافع و ارتباط با صنعت به آلودگی آب.

در فلوریدا ما اعتماد جمع آوری شده بیش از 150.000 دلار از طریق آخرین دوره گزارش با بسیاری از $100,000 آمدن از باتلاقی آب اعتماد.

Rodrigues شده است که جمع آوری پول برای یک مجلس سنا برای بیش از یک سال است یک مزیت بزرگ در مستقیم کمک های مالی مبارزات انتخاباتی با بیش از $470,000 مطرح شده تا کنون.

Fitzenhagen که شده در مسابقه برای بیش از یک ماه است مطرح شده در مورد $93,000.

حضور دموکرات راشل قهوه ای که مطرح است در مورد $6,400 در مسابقه به معنای تنها خواهان می تواند رای در Fitzenhagen-Rodrigues مسابقه.

باید Fitzenhagen پیروزی حزب جمهوری خواه خواهد بود در موقعیت بی دست و پا از مرز یک نامزد آن شده است برچسب منافق و "Planned Parenthood مورد علاقه سیاستمدار."

"این غیر معمول" Bergerson تکرار کرد.

(اتصال با برنت چاق شدن در brent.batten@naplesnews.com و یا از طریق Facebook.)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن