همسایگان نجات جوان, عقاب, دوباره کودک با پدر و مادر پس از لانه توسط طوفان

لوری K. بلندفرد Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:53 PM EDT Apr 24, 2020مارتین کانتی — لئو Froman شده است تما

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

مارتین کانتی — لئو Froman شده است تماشای یک خانواده ospreys در همسایه خود را حیاط تقریبا هر روز.

بازنشسته ریو ساکن می توانید ببینید عظیم در لانه قدیمی, needleless درخت کاج از ایوان خود را در آلیس خیابان خود را در نزدیکی شکارگاه از سنت لوسی رودخانه.

Froman دیدم دو نوزاد تخم مارس 1, و او را به نگه داشتن چشم در خانواده بوده است.

اگر او را نمی بینیم پدر و مادر را پشت ماهی برای نوزادان به خوردن او را نگران مانند یک پدر است.

"این بیشتر استرس زا است زیرا شما می توانید هر چیزی را انجام دهید" Froman گفت. "آنها 40 پا در هوا است."

او هرگز نمی دانستند که او را تا پایان کمک به نجات یکی از آن جوان ospreys.

روز یکشنبه Froman نشسته بود در خارج از در حیاط از دیدن او و دوست پسر خود را هنگامی که ابرهای تیره به نظر می رسد در بالای سر.

آنها راه خود را در داخل زمانی که او شنیده ام سر و صدا.

"مثل این بود که 5 دقیقه پشت سر هم از باد" Froman گفت. "من فکر کردم آن را باید یک گردباد و یا چیزی. باد آمد پاره طریق اینجا."

بعد از طوفان به بیرون رفت و متوجه عقاب لانه رفته بود. آن را به احتمال زیاد تا به حال شده است باد جدا باد.

او جستجو برای نوزاد ospreys و یکی حدود 50 متری بر روی زمین در سراسر خیابان.

"این به اندازه کافی بزرگ است که شما نمی خواهید به سعی کنید به آن را انتخاب کنید تا" Froman گفت. "آن را پاره کنند."

او هرگز یافت دیگر کودک. Froman به نام county Animal Services واحد آورده که این پرنده به ساحل گنجینه حیات وحش بیمارستان در شهرستان پالم.

کلینیک مدیر سیندی Dionne مورد بررسی قرار عقاب شنبه و یک X-ray در بر داشت آن را به حال هیچ استخوان شکسته و یا آسیب.

"بسیاری از پرندگان در آن سن نرم هستند, درست مثل بچه ها" Dionne گفت.

او گفت: این عقاب بود حدود 7 هفته و در نظر گرفته نوپای چون یادگیری برای پرواز. آن را وزن مورد 1½ پوند بود و به اندازه یک توپ فوتبال. هیچ جنسیتی تست لازم بود.

Ospreys که در حال خوردن ماهی رپتورز نیاز به تغذیه می شود توسط پدر و مادر خود را برای حدود 4½ ماه قبل از آنها می تواند در زنده ماندن خود را.

آنها به شدت دشوار است برای انسانها به منظور بالا بردن و این جوان عقاب نمی خواهید به غذا خوردن در طول آن دو روز در بیمارستان است.

"شما تقریبا باید به زور-خوراک این حیوانات به دلیل آنها را به رسمیت نمی شناسیم گرفتن ماهی و دانستن اینکه چه چیزی برای انجام" Dionne گفت. "اگر ما نگه داشتن او را در اسارت وجود دارد هیچ راهی برای ما تدریس او در نهایت چگونه به پرواز به زیبایی و گرفتن ماهی."

Froman به نام به بررسی این جوان عقاب و آموخته بهترین سناریو ممکن برای آوردن پرنده به درخت ترک آن را بر روی زمین و امیدوارم که پدر و مادر خود بازگشت.

او نمی مانند صدای عقاب سرنوشت بنابراین او پیشنهاد برای ساخت یک پلت فرم به عنوان یک لانه جدید.

"او را محکوم به اسارت و یا او را محکوم و" Froman گفت: "پس ما نمی توانیم از دست دادن هر چیزی با تلاش."

او و همسایه تاکر نلسون با استفاده از قدیمی 3-توسط-4-پا نقلیه توشه دائم الخمر برای لانه پر آن را با چوب و برگ آن را در بالای یک حصار و مطرح آن بالاتر با تخته. نلسون دوستان مایل فولی نیز کمک کرده است.

حتی اگر انسان ساخته شده لانه نبود به عنوان بزرگ به عنوان اصلی او گفته شد که باید کار کند.

جوان عقاب قرار داده شد در لانه جدید و Froman صرف بیشتر از روز شنبه مشاهده از راه دور. او متوجه پدر و مادر در درخت کاج اما آنها نمی آیند نزدیک تر است.

هنگامی که او بازگشت و پنج شنبه صبح و Froman دیدم پدر و مادر و پرواز کردن برای انسان ساخته شده آشیانه و خوراک ماهی به کودک.

"ما بالا fiving یکدیگر" Froman گفت. "ما بسیار خوشحال بودند."

او پیامک همسرش کتی Twiford بود که در محل کار به عنوان یک پرستار است.

"مادر تغذیه junior," Froman نوشت.

Froman یکی از تعداد فزاینده ای از مردم در آوردن حیات وحش به تازگی گفت: Carly دمپایی لا انگشتی مخصوص که دسته بیمارستان روابط عمومی و بازاریابی است.

بیمارستان دیدن سه گانه تعدادی از حیوانات نسبت به این زمان در سال گذشته به احتمال زیاد به دلیل coronavirus همه گیر دمپایی لا انگشتی مخصوص گفت.

"بسیاری از مردم به صرف زمان بیشتری را در خارج از مقابل در اتاق کار, بنابراین ما باید بیشتر اوباش که قادر به کمک به ما نجات این حیوانات که ممکن است در سال های گذشته نشده اند را نجات داد" دمپایی لا انگشتی مخصوص گفت. "چه دیوانه است که احتمالا وجود دارد این نوزاد با بسیاری از حیوانات که نیاز به کمک. این درست است که آنها به طور معمول نمی توانید این فرصت را به دیده می شود."

بیمارستان, غیر انتفاعی, همچنین شناخته شده به عنوان گنج ساحل حیات وحش مرکز دریافت به عنوان بسیاری از 3000 نفر سالانه از سراسر مارتین سنت لوسی و رودخانه هند شهرستانهای استان است.

بیشتر مردم در سراسر منطقه در حال پیدا کردن رها نوزاد خرگوش و سنجاب و انواع پرندگان و تماس برای کمک, دیان گفت.

"آن را نگه داشته و ما مشغول" Dionne گفت. "این باعث می شود من احساس خوبی در طول این زمان. این باعث می شود من احساس می کنم که ما در حال انجام چیزی است."

لوری K. بلندفرد است TCPalm سرگرمی خبرنگار و مقاله نویس اختصاص داده شده به پیدا کردن بهترین چیز برای انجام در ساحل گنجینه. او در توییتر دنبال کنید در @TCPalmLaurie یا Facebook در faceboook.com/TCPalmLaurie.

پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن