مارتین مدارس شهرستان' فوتبال صلیب کشور تیم برای شروع مطبوع تمرین اواخر ماه ژوئن

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 9:36 PM EDT Jun 16, 2020استوارت — برخی از ورزشکاران دانش آموز ر

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

استوارت — برخی از ورزشکاران دانش آموز را به بازگشت به دانشگاه ژوئن 29 به آماده شدن برای فصل پاییز, مناطق اعلام کرد.

سقوط های ورزشی از جمله فوتبال دبیرستان صلیب کشور و تیم های والیبال — راه اندازی فاز 1 منطقه, دانشجو, ورزشی فاز در طرح با هوای مطبوع و تنها گفت: علامت Cowles, دستیار مدیر دو و میدانی.

مربیان خواهد بود و رسیدن به دانش آموزان در روزهای آینده به ارائه اطلاعات اضافی او اضافه شده است.

بیشتر: ورزش دبیرستان: ورزشی ادارات در سراسر فلوریدا بررسی NFHS دستورالعمل برای بازگشت

برنامه های دیگر سقوط ورزش هایی مانند هلهله و شنا در بحث میان رهبران منطقه اما نیاز به "خوب تنظیم" قبل از اینکه نهایی Cowles گفت.

جنوب چنگال دبیرستان, اما تصمیم گرفت در برابر بازگشایی استخر آن در تابستان امسال معاون سرپرست زنجبیل فیتهرستن گفت: هیئت مدیره در روز سه شنبه.

سه فاز طرح به دنبال مراکز کنترل بیماری ها, دستورالعمل ها و توصیه های ارائه شده توسط فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن که نظارت بر قوانین رقابت برای بسیاری از دبیرستان های ورزشی و فعالیت های فیتهرستن گفت.

بیشتر: John Carroll کاتولیک دبیرستان, تیم ملی فوتبال برای از سرگیری تمرینات روز دوشنبه

منطقه را مدیریت خطر و ایمنی وزارت کار در کنار مربیان و محلی در بخش بهداشت و درمان به توسعه بازگشایی طرح فیتهرستن اضافه شده است.

این اولین بار است که ورزشکاران را به فرد عمل از مدارس تعطیل در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به دنبال دستورالعمل های جاری درجه حرارت چک برای مربیان و ورزشکاران ثبت خواهد شد قبل از هر تمرین گروه محدود خواهد شد به 10 نفر و ورزشکاران خواهد بود فاصله حداقل شش فوت از هم جدا با توجه به طرح.

اتاق های قفل خواهد شد خارج از محدوده و ورزشکاران مورد نیاز خواهد بود را به تجهیزات خود را مانند بطری آب و حوله طرح متحده است.

شیوه های تیم نیز خواهد بود مبهوت در طول روز برای جلوگیری از داشتن بیش از حد بسیاری از دانش آموزان در محوطه دانشگاه در همان زمان Cowles گفت.

بیشتر: بهترین PrepZone: در اینجا 2019-20 همه ورزشکاران منطقه و بازیکنان از سال

با وجود الزامات ایمنی Cowles گفت که او می داند اگر دانش آموزان و خانواده ها هنوز آماده بازگشت به دانشگاه به دلیل بیماری همه گیر.

تابستان مطبوع خواهد بود داوطلبانه و دانشجويان نظرات و خواسته در مورد اینکه آیا برای شرکت مورد احترام خواهد بود, او گفت:.

هنوز Cowles گفت که او معتقد است بازگشت به تمرین و یک حس عادی خواهد بود مفید برای دانش آموزان و مربیان است.

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب