Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی 'عملیات با سرعت پیچ و تاب'; J. C. Penney فایل برای ورشکستگی; NY سواحل باز برای آخر هفته روز یادبود

Ryan W. Miller و جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:46 PM EDT مارس 15 سال 2020کسب و کار هفته بسته

توسط ABTINNEWS در 27 اردیبهشت 1399

کسب و کار هفته بسته با نصب نشانه های ویرانگر اقتصادی تلفات اجتماعی فاصله تلاش های در حال داشتن بر اقتصاد: J. C. Penney برای ورشکستگی زمینه; یک چهارم از رستوران نمی خواهد دوباره باز پس از همه گیر صنعت اجرایی هشدار داد; و ایالات متحده خرده فروشی سقوط یک رکورد 16.4% از مارس تا آوریل است.

این به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد "عملیات پیچ و تاب سرعت" تلاش برای توسعه, تولید و توزیع واکسن جدید کروناویروس در پایان سال است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است برای یک واکسن به زودی او گفت: "این بسیار مهم واکسن و یا هیچ واکسن ما به عقب" با اشاره به بلند کردن اجسام متحده اقامت در خانه سفارشات.

در ضمن قطعات نیویورک, کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده اجازه داده شد به بازگشایی جمعه اما رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به شهروندان هشدار داد محتاط باقی می ماند. "ما در حال شروع به نوبه خود از فعالیت شیر; دیده بان چه اتفاقی می افتد به تست میزان عفونت رای بستری نرخ" کومو گفت. "ما انتظار افزایش دهد اما این افزایش باید نظارت و کنترل شود."

ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان تا کنون. وجود دارد بیش از 87,000 مرگ و میر و 1.4 میلیون تأييد موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 307,000 مردم و آلوده بیش از 4.5 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات اخیر:

 • کنگره قانونگذاران را ساخته اند بی سابقه ای تغییر به رای گیری قوانین به طور موقت اجازه می دهد کاربران به رأی از خانه. حزب دموکرات به رهبری به تصویب مجلس اندازه گیری جمعه. این اجازه می دهد تا کاربران قادر به آمدن به کاپیتول هیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به تعیین یکی دیگر از اعضای خود را به عنوان "نماینده" به بازیگران طبقه آرا از طرف آنها.
 • Wisconsinites در حال تلاش برای درک آنچه در زندگی روزمره قرار است به مانند هم اکنون که دادگاه عالی ایالت را حذف کرده است فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید. برخی از شهرها و استان ها که درهم به بهداشت و درمان سپاه پاسداران در محل در حال حاضر حول و آنها را از نگرانی آنها قانونی نیست.
 • Ivanka Trump, دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می پوشد یک ماسک در کاخ سفید — که یکی از دلایلی است که رئیس جمهور ندارد.

برخی از خبر خوب: سیلویا Goldsholl است 108 و او زندگی می کردند از طریق آنفلوآنزای اسپانیایی. او ممکن است ملت قدیمی ترین COVID-19 بازمانده ،

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد جمعه: به نظر می رسد مانند مراسم فارغ التحصیلی باید تبدیل به آخرین میدان نبرد سیاسی. در حالی که برخی بر این باورند که آنها می توانید یک مراسم با خیال راحت دیگران را متهم به بالا-دانش آموزان و پدر و مادر خود را از خودخواه بودن در جهانی همه گیر. خوانده شده در مورد آن را در اینجا.

درس برای کسانی که پیشرو در coronavirus از ما editor-in-chief: نمی sugarcoat اخبار. حقیقت را بگویید. همین حالا بیش از اطمینان.

برخی از محلی ویسکانسین مقامات حول coronavirus سفارشات

رهبران شهرستانها و استان ها که مسابقه این هفته به اجرای محدودیت در پی یک دولت حکم دیوان عالی در برابر رژیم صهیونیستی است. تونی Evers در حال حاضر حول آن سفارشات بسیاری با استناد به عدم اطمینان در مورد اینکه آیا آنها قانونی است.

دولت های محلی در حال حمایت کردن سلامت خود سفارشات فقط به عنوان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره اصرار دارند باید آن را به مقامات محلی به جای رهبران دولت برای تعیین اینکه آیا مردم باید در خانه بماند و کسب و کار است.

تصمیمات توسط مقامات محلی به معنی افزایش تعداد جوامع در ویسکانسین نمی خواهد هر گونه محدودیت در محل برای جلوگیری از عفونت به عنوان coronavirus را کند می کند اما متوقف نمی شود. توافق قانونگذاران این هفته روشن ساخته شده است وجود دارد نمی توان یک ایالت, برنامه بازی برای حرکت از شیوع کروناویروس در هر زمان به زودی — اگر تا کنون.

– مولی بک و پاتریک Marley

'بزرگترین والیبال رویداد در جهان به تعویق افتاد

آماتور ورزشی اتحادیه جمعه اعلام کرد که آن را به تعویق انداخته است آن junior والیبال قهرمانی — که این تبلیغ به عنوان "بزرگترین والیبال رویداد در جهان" — به اواسط ماه جولای با استناد به "ایمنی و رفاه تمام اعضای ما."

این رویداد که قبلا برنامه ریزی شده برای شروع 16 ژوئن راه اندازی شد برای جذب به عنوان بسیاری از 15000 نفر از 34 متحده به مرکز کنوانسیون اورنج کانتی در اورلاندو فلوریدا در بخشهایی از 12 روز است. این AAU تا به حال, تا روز جمعه, داشت که این رویداد عظیم را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با پادمان در محل برای محافظت از شرکت کنندگان است.

با این حال, چند, بهداشت و بیماری های عفونی کارشناسان هشدار داده بود در ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی این هفته است که برگزاری این مراسم در ماه ژوئن مطرح می تواند خطرات قابل توجهی را به دلیل مداوم گسترش COVID-19.

این AAU در یک بیانیه مشترک با مرکز همایش گفت: در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع ژوئیه 14.

– تام Chris Chavez

کالج, هیئت مدیره بررسی تکنولوژی مشکلی با آنلاین AP امتحانات

ارسال سکسکه, ثبت نام, مشکلات منسوخ کامپیوتر, مرورگر ساده و قدیمی خطای انسانی مرطوب رول آنلاین پیشرفته قرار دادن امتحانات این هفته که صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان در حال گرفتن در صفحه اصلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کالج هیئت مدیره گفت که از 1.6 میلیون نفر آزمون گرفته شده و پس از تست روز دوشنبه شروع بیش از 99% ارسال شده اند و بدون دردسر. اما صدها نفر از والدین و دانش آموزان شکایت کرده در کالج مدیره Facebook صفحه که آنها ناعادلانه تعطیل کردن امتحانات معیوب فن آوری و یا دیگر خطاهای فنی.

بیش از 9000 نفر با امضای یک طومار در Change.org به اصرار هیئت مدیره کالج اجازه دهید به دانش آموزان مواجه می شوند که مشکلات فنی اکنون می توانید کار خود را به جای پس گرفتن آزمون.

بسیاری از دانش آموزان مواجه می شوند مشکلات آپلود عکس ها از کار خود را در طول امتحانات' 45 دقیقه ای قاب زمان. هیئت کالج می گوید آن را به دانش آموزان "شرایط منحصر به فرد" و این که هر کسی که مواجه می شوند یک مسئله خواهد بود قادر به گرفتن تست دوباره در ماه ژوئن.

– ارین ریچاردز, سامانتا غرب و لیلی Altavena

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که 'عملیات پیچ و تاب سرعت' به توسعه واکسن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تلاش به منظور توسعه یک واکسن جدید کروناویروس است "بر خلاف هر چیزی که در کشور ما دیده می شود پس از پروژه منهتن." مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است برای یک واکسن یا قبل از پایان سال و ابتکار لقب "عملیات پیچ و تاب سرعت" را تسهیل میکند که با ایجاد متعدد واکسن نامزدها در مقیاس طوری که هنگامی که یکی تایید و برای استفاده از آن می توان توزیع به طور گسترده ای در سراسر ایالات متحده و مشترک با کشورهای دیگر است.

ملت پیشرو بیماری های عفونی کارشناسان هشدار داده اند پس از شیوع این ویروس است که یک واکسن ممکن است آماده تا 12 به 18 ماه از جمله دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

در نشست خبری تهمت را بالا سلامت مشاوران – Fauci و دبورا Birx – عینک محافظ و ماسک هر چند رئیس جمهور ادامه داد: برای مقابله با تحریمهای هر نوع چهره و پوشش. "ما تمام شده است آزمایش" مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد تصمیم خود برای رفتن بدون ماسک. "من شده است تست شده است."

در ضمن كانون honked در طول مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در باغ گل رز در اعتراض از نرخ حمل و نقل. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: honks شد یک "نشانه ای از عشق است."

کومو: نیویورک سواحل باز برای آخر هفته روز یادبود

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو کرد که دولت در سواحل خواهد باز در روز جمعه از آخر هفته روز یادبود. کومو اعلام می آید یک روز پس از فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: دولت خود را به سواحل خواهد باز, مارس 22. مقامات در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و دلاور را گفتند که مختصات زمانی که برای باز کردن سواحل به منظور جلوگیری از یک دولت از باز کردن قبل از دیگران و داشتن ساکنان در منطقه گله به آن دولت.

کومو گفت که امتیازات در دولت سواحل شود که هر کسی که رفتن به ساحل هنوز هم باید به لحاظ اجتماعی فاصله. سواحل را به کار گیرند و در 50 درصد ظرفیت مناطق پیک نیک بسته خواهد شد و فعالیت های گروه مانند بازی والیبال اجازه داده شد, او گفت:.

روز جمعه نیمی از نیویورک 10 منطقه بازگشایی شد طیف گسترده ای از کسب و کار از ساخت و ساز و ساخت زمین تنیس و رانندگی در تئاتر. شهر نیویورک است و نه در میان مناطق آماده برای بازگشایی این ایالت را به اقامت در خانه سفارش خود باقی خواهد ماند و حداقل از طریق ژوئن 13 به عنوان باقی مانده مناطق خود را به دیدار با بازگشایی معیارهای.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • نظرسنجی: آمریکایی ها نمایش ها در مراقبت های بهداشتی سیاست تغییر نکرده.
 • آخرین میدان نبرد سیاسی: مردم خشمگین هستند بیش از 2020 مراسم فارغ التحصیلی.
 • بزرگترین نسل جان سالم به در رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم اما کسانی که در سمت چپ مبارزه مرگبار دشمن: coronavirus.
 • او رفت از دست رفته از خانه سالمندان بارها و بارها. سپس او آزمایش مثبت برای coronavirus.
 • امریکا زنجیره غذایی: داوطلبان خطر زندگی خود را برای ارائه مواد غذایی به نیازمندان است.

هیچ محرک بررسی نشده است ؟ مالیات خود را ممکن است موضوع

بیش از 130 میلیون نفر را از دریافت محرک چک با مجموع بیش از $200 میلیارد از دولت شروع توزیع پرداخت تحت مراقبت های قانون جدید, قانون فدرال طراحی شده برای تقویت اقتصاد در میان coronavirus همه گیر IRS گفت: در هفته گذشته.

اما برخی از افرادی که اظهارنامه مالیاتی هستند که تحت حسابرسی یا بررسی می گویند که آنها بدست خود محرک را بررسی کنید. افرادی که واجد شرایط هستند یک محرک بررسی هستند و قرار است به دریافت پول حتی اگر آنها مدیون مالیات بازگشت. IRS می گوید محرک پرداخت نمی شود کاهش می یابد و یا جبران زیرا گیرنده مدیون فدرال و یا بدهی های دولت به جز در موارد مربوط به گذشته به علت حمایت از کودکان. IRS سایت نمی گویند آیا محرک چک به تعویق خواهد افتاد تا مسائل را با یک گیرنده مالیات حل و فصل شده است.

آن را ممکن است محرک های پرداخت برگزار می شود تا آنجا که IRS کشف یک ناهنجاری مانند شماره امنیت اجتماعی است که نمی مطابقت با آن سوابق یا اختلاف در یک کودک اعتبار مالیاتی ادعا می کنند که آن را پردازش یک فرد اظهارنامه مالیاتی گفت: Howard یا سوء استفاده " gleckman یک عضو ارشد در موسسه شهری را سیاست های مالیاتی مرکز.

– مایکل کالینز

خرده فروشی جست و خیز کردن با رکورد 16 درصد در ماه آوریل

خرده فروشی در ایالات متحده سقوط یک رکورد 16.4% از مارس تا آوریل به عنوان کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از کوروناویروس نگه داشته خریداران دور تهدید فروشگاه های سراسر کشور و با وزن پایین و غرق شدن اقتصاد است.

وزارت بازرگانی آمریکا در گزارش روز جمعه در خرده فروشی خرید نشان داد یک بخش است که سقوط کرده است به طوری سریع است که فروش بیش از 12 ماه گذشته به پایین فلج 21.6%. بیشترین قطره از مارس تا آوریل در clothiers الکترونیک, فروشگاه مبلمان, فروشگاه ها و رستوران ها. با این حال, خرید آنلاین, علامت به عنوان آن بخش نوشته شده 8.4% ماهیانه به دست آورید.

میچ مک کانل: من "اشتباه" می گویند اوباما در سمت چپ هیچ بیماری همه گیر طرح

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صادر کرده است نادر mea culpa گفت که او به اشتباه متهم به دولت اوباما نمی روم یک طرح برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد چگونه به مقابله با یک بیماری همه گیر. "من اشتباه بود" مک کانل گفت: فاکس نیوز در روز پنج شنبه. "آنها را پشت سر بگذارید یک طرح. من به وضوح ساخته شده یک اشتباه در این زمینه است."

مک کانل با اشاره به سخنان او دوشنبه به مغلوب ساختن پیشی جستن دختر در قانون لارا مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک کمپین انتخاب مجدد livestream. با اشاره به کروناویروس بحران گفت: لارا تهمت که دولت اوباما "را ترک نمی کند هر نوع برنامه بازی برای چیزی شبیه به این."

– Ledyard پادشاه

مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا به بازگشایی بخشی از شنبه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه را بازگشایی شنبه تقریبا دو ماه پس از آن بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما وجود خواهد داشت برخی از تغییرات: این BYOT – خود را با حوله به عنوان وجود خواهد داشت هیچ حوله سرویس. جوانه-y رشته شناور خطوط و دیگر اسباب بازی استخر ممنوع خواهد شد. همچنین خانه اصلی تنیس آبگرم سالن و اتاق های قفل بسته باقی خواهد ماند.

– Shannon Donnelly

Ivanka Trump می پوشد یک ماسک داخل کاخ سفید و "هر کس حق دارد دستور به انجام این کار و همچنین'

Ivanka Trump, دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می پوشد یک ماسک در کاخ سفید و یکی از دلایل رئیس جمهور را ندارد. "وجود دارد روش های مختلف آن را به عنوان مربوط به تعامل با رئیس جمهور" Ivanka Trump گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز پنج شنبه زمانی که خواسته در مورد انتقاد از پدر دریافت کرده است برای کاهش به پوشیدن ماسک ،

رئیس جمهور "است که در آزمایش روزانه – همه کسانی که در تماس با او در حال آزمایش روزانه" او در مصاحبه ای گفت:. "هیچ کس در مجاورت نزدیک به او نیست که با پوشیدن ماسک. من همیشه یک ماسک زمانی که من با رئیس جمهور است و هر کس دستور به انجام این کار نیز هست."

هفته گذشته کاخ سفید اجرا جدید اقدامات ایمنی پس از دو دستیاران آزمایش مثبت برای coronavirus و سه نفر از اعضای coronavirus نیروی کار وارد قرنطینه پس از حضور در جلسات با یکی از اعضای هیات مبتلا به این ویروس است.

– دیوید جکسون و کورتنی سوبرامانیان

بیشتر COVID-19 سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • پرورش و مراقبت از نوجوانان و مرگ تردید به گروه خانه شیوع: کسی که به دنبال این کودکان ؟
 • Coronavirus Q&A: به عنوان کسب و کار بازگشایی چه حقوق کارگران?
 • پارک ملی reopenings: گراند کانیون است که مجموعه ای به بازگشایی جمعه با برخی از محدودیت.
 • نادر بیماری التهابی: آنچه والدین باید در مورد جدید COVID-بیماری های مرتبط با تاثیر بر کودکان است.
 • چه بازگشایی در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان شیوع کروناویروس.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب