Newsom سفارشات ایالت تعطیلی از جمله ورزشگاه و کلیساها در نظارت شهرستانهای

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:49 PM EDT Jul 13, 2020رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه ا

توسط ABTINNEWS در 24 تیر 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد یک لیست از کسب و کار بخش هایی که مورد نیاز خواهد بود به امروز به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش قابل ملاحظه ای در سراسر کشور.

کالیفرنیا به طور متوسط روزانه موارد جدیدی آمار 8,211 طی هفته گذشته و 23 نفر به علت ویروس های مربوط به عوارض در 24 ساعت گذشته.

به عنوان تخت مراقبت ويژه استفاده در ادامه به افزایش در سراسر کشور — ICU ظرفیت در شهرستان ریورساید hit 100% در روز جمعه — Newsom می گوید: اعمال خود را تهاجمی تر می شود.

"این همچنان یک بیماری کشنده است," او گفت:. "این همچنان یک بیماری قرار می دهد که مردم ما در Icu در بیمارستان های ما است و در حال حاضر با قرار دادن فشار بر ما سیستم بیمارستان."

همه استان ها ملزم به داخل سالن عملیات از رستوران ها از wineries مزه, اتاق سینما, خانواده, سرگرمی, مراکز, باغ وحش, موزه ها, کارت اتاق و تمام میله های زندان.

Coronavirus: کالیفرنیا ممکن است انتشار 10 درصد از زندانیان در همه گیر پاسخ

Newsom: محدودیت بیشتر ممکن است اگر virus تهدید افزایش می یابد

30 شهرستانهای استان است که در دولت هدفمند تعامل لیست که شامل رودخانه و سان برناردینو شهرستان هستند دستور به بستن اضافی و کسب و کار. هدفمند استان ها, که حساب برای 80 درصد از جمعیت این ایالت نیز مورد نیاز به داخل سالن عملیات مرکز تناسب اندام, عبادتگاه ها و دفاتر و غیر بحرانی در بخش شخصی, خدمات مو و داخلی مراکز.

دولت تعامل جزئیات لیست استان ها که در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. یک هفته پیش فقط 23 شهرستان در این لیست است. Placer, Sonoma, ساتر و یوبا سیتی شهرستانهای اضافه شد به لیست امروز.

Newsom انتظار بیشتر از شهرستان ها به آن اضافه شود در روزهای آینده.

چگونه کالیفرنیا به اینجا رسیدیم ؟

این "نور" از اقتصاد به عنوان Newsom اشاره به تعطیلی می آید پس از دولت او اجازه شهرستانهای استان برای بازگشایی قبل از آنها آماده شد.

از 49 شهرستان که اجازه داده شد به دنبال سریعتر مسیر در اواسط ماه مه 49 درصد موفق به دیدار با حداقل یکی از بازگشایی ضوابط لازم الاجرا توسط دولت با توجه به تجزیه و تحلیل توسط خورشید صحرا.

در آن زمان نزدیک به یک سوم از شهرستانهای استان است که با دریافت چراغ سبز نمی به اندازه کافی تماس با ردیاب و بیش از 20 درصد عدم انجام به اندازه کافی coronavirus آزمون به صورت روزانه.

Newsom روز دوشنبه اذعان کرد که آزمایش در کالیفرنیا در حال حاضر "ناکافی" برای پاسخگویی به نیازهای دولت است. او گفت: آن را "غیر قابل قبول" است که دولت قادر به انجام گسترده تر تست. فقط در هفته گذشته, San Bernardino County لغو 11,000 coronavirus آزمون با توجه به کمبود عرضه است.

سان برناردینو شهرستان: مقامات لغو 11,000 COVID-19 آزمون با توجه به کمبود

استان ها شروع به نشان دادن نشانه هایی از مبارزه در ماه ژوئن به عنوان موارد شروع به افزایش به عنوان یک نتیجه از بازگشایی. Newsom گفت: اگر استان ها نمی شکل دولت خواهد گام در داد و دو هفته مهلت از تاریخ آنها در ابتدا قرار می گیرد با هدف تعامل لیست.

اما هشت استان ها — خانه به 35 درصد از جمعیت این ایالت — اجازه داده شد به ضربه گذشته که مهلت با توجه به صحرا خورشید تجزیه و تحلیل و دولت در زمان بتن بدون عمل است.

آن را تا اوایل ماه جولای که دولت در زمان عمل و تهدید به خودداری بودجه از استان ها و بسته شدن میله جلوتر از چهارم جولای آخر هفته در استان ها در لیست سازمان دیده بان.

در حال حاضر Newsom می گوید او قصد دارد با استفاده از "دیمر سوئیچ ... کمی بیشتر زور و اجبار."

فرماندار اذعان کرد که دولت قادر به کنترل گسترش ویروس پس از اولیه جارو stay-at-home سفارشات.

"ما قادر به سرکوب گسترش این ویروس, ما قادر به دست کشیدن پایین رشد از این در آغاز راه است. ما می رویم به انجام این کار دوباره وجود دارد بدون شک در ذهن من," او گفت:.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن