MLB بحث در مورد برنامه ریزی برای شروع فصل در اواخر ماه ژوئن در حال پخش در صفحه اصلی استادیوم با وفراهم لیگ

باب Nightengale ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:20 PM EDT May 28, 2020شاید آن را یک سناریوی رویایی.شاید ز

توسط ABTINNEWS در 10 اردیبهشت 1399

شاید آن را یک سناریوی رویایی.

شاید زودرس به هیجان زده.

شاید آن را فقط ممکن است کار می کنند.

لیگ اصلی بیس بال مقامات تبدیل شده اند با احتیاط خوش بینانه این هفته که فصل شروع خواهد شد در اواخر ماه ژوئن و بعد از جولای 2, بازی حداقل 100 به طور منظم فصل بازی ها با توجه به سه نفر از مدیران با آگاهی از این مذاکرات. آنها نخواست نامش فاش شود چرا که این طرح هنوز در دست بررسی است.

و نه تنها خواهد بیس بال بازی می شود اما می توان آن را در خود عمده-لیگ ballparks البته با طرفداران.

MLB است و با توجه به سه بخش 10-تیم طرح در آن تیم بازی فقط در بخش خود را – یک مفهوم به دست آوردن حمایت در میان صاحبان و مدیران. آن را لغو سنتی آمریکایی و ملی لیگ و یک تراز این بخش بر اساس جغرافیا.

این طرح در انتظار تایید کارشناسان پزشکی و ارائه که COVID-19 تست در دسترس عموم خواهد بود از بین بردن نیاز برای بازیکنان در انزوا و اجازه می دهد آنها هنوز هم به بازی در خانه خود ballparks در حالی که به شدت کاهش سفر.

این بخش را به بسیاری از رقبای طبیعی با هم در حالی که بازی یکی دیگر قبل از گسترش حذفی فرمت.

در اینجا نگاهی به امکان تجدید ساختار:

شرق

  • نیویورک یانکیز و متس, Boston Red Sox, Washington Nationals, Baltimore Orioles فیلادلفیا فیلیز پیتسبورگ دزدان تورنتو بلو جیز Tampa Bay Rays, Miami Marlins

غرب

  • لس آنجلس داجرز و فرشتگان, San Francisco Giants, Oakland Athletics, San Diego Padres آریزونا دایاموند بکس, Colorado Rockies تگزاس رنجرز, Houston Astros, Seattle Mariners

مرکزی

  • Chicago Cubs و شیکاگو وایت ساکس میلواکی Brewers در سنت لوئیس کاردینالز, Kansas City Royals, Cincinnati Reds, Cleveland Indians, مینه سوتا, دوقلو, Atlanta Braves دیترویت ببر

آن را خیلی زود به تفصیل شرح دادن بر روی جزئیات این مقامات هشدار داد با ایده های جدید شناور در هر هفته.

آن نیز شناخته شده نیست که آیا تیم را برای باز کردن فصل در آریزونا و فلوریدا و تگزاس برای چند هفته قبل از هر کس می تواند بازگشت به خانه خود آمد. در عین حال آنها می توانند فشار در 100 به 110 بازی و حتی شاید چندین هزار طرفدار در حضور و غیاب قبل از و یا در طول برگشتی.

اوایل ایده: MLB نظر حرکت رادیکال برای سال 2020 فصل

بازپرداخت: MLB هموار راه را برای تیم به بازپرداخت COVID-19 تعویق

"این همه با هم" یکی از مقامات گفت. "من بسیار خوش بینانه است."

یکی از مزایای اضافی برای بازی در عمده-لیگ شهرستانها است که این امر کاهش احتمال تقسیم در میان بازیکنان که مخالف هستند به بازی کل فصل در آریزونا/فلوریدا/تگزاس. چندین بالا مشخصات بازیکنان از جمله فرشتگان "مایک ماهی قزل آلا و داجرز' کلیتون Kershaw بیان قوی مقاومت برای بازی در این فصل دور از خانواده های خود.

MLB و افزود: "هنوز برای شرکت در بحث های رسمی در مورد عواقب مالی بازی بدون طرفداران, با سه صاحبان گفتن USA TODAY Sports سه هفته پیش که آنها حاضر به بازی مگر اینکه بازیکنان بودند حاضر به قطع پرداخت. چهار تیم دیگر مقامات اصرار دارند که آنها نیاز به کمک های مالی از بازیکنان است.

وجود دارد در حال حاضر خوشبینی در میان مدیران است که آنها می تواند در حل و فصل اختلافات خود را در مذاکرات در مقیاس کشویی بسته به از دست دادن درآمد حاصل از دروازه رسید پارکینگ و امتیازات. تیم نیز مجبور به تجدید نظر در درآمد خود را-به اشتراک گذاری برنامه.

ترین نشانه های دلگرم کننده از مقامات گفته است که آزمایش در حال تبدیل شدن بیشتر در دسترس بیشتر کشورهای در حال بازگشایی و بیشتر سیاستمداران مانند نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت eams می تواند بازی خود را ballparks در این تابستان.

MLB تیم به احتمال زیاد هنوز هم بازگشت خود را به بهار و امکانات آموزش در آریزونا و فلوریدا زمانی که آنها سر تمرینات. بازیکنان انتظار می رود که با توجه به یک هفته برای بازگشت به بهار سایت آموزشی و 18 تا 21 روز قبل از شروع فصل.

جانباز عامل اسکات بوروس پیشنهاد کرد که بازیکنان گزارش به بهار آموزش در ابتدا با کوزه و خشکشویی. بازیکنان خواهد بود جدا از مردم برای سه تا چهار هفته, گروه بندی آنها با توجه به اینکه آیا آنها تا کنون آزمایش مثبت بدون علائم بودند در بیمارستان بستری بهبود با آنتی بادی یا آزمایش منفی است.

"ما باید قوی ورزشکاران جوان" بوروس گفت: "و ما می توانیم آنها را آماده. آنها می خواهند برای ایجاد یک بازگشت به حالت عادی و قطعا ما تفریح و سرگرمی ملی است نشانه ای از آن است."

MLB مقامات امیدوارند که آن را نمی خواهد بود لازم به قرنطینه بازیکنان و عادی پیروز خواهد شد یک بار در فصل به طور منظم آغاز برنامه و حذفی فرمت وعده داده می شود به طور چشمگیری متفاوت است.

"این است برای رفتن به یک فصل" یکی از مدیران گفت: "ما هرگز دیده می شود.

"اما خوب است. آن را حداقل یک فصل است."

دنبال Nightengale در توییتر: @Bnightengaletinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن