Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ماراتن بوستون لغو شد; کاستکو رایگان نمونه می آیند; خواهد هفتگی 600 دلار افزایش بیکاری ادامه خواهد یافت ؟

کارا Richardson, راشل Aretakis و جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:06 PM EDT 29 مه سال 2020شهر ن

توسط ABTINNEWS در 9 خرداد 1399

شهر نیویورک است در مسیر شروع به بازگشایی ژوئن 8, هزینه های مصرف کننده در ایالات متحده به طور چشمگیری کاهش یافته و سرد شما تا به حال در ماه دسامبر یا اوایل ژانویه بود coronavirus یک مطالعه جدید می گوید.

وجود دارد بیش از 5.8 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان با 1.7 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. این ویروس به کشته شدن بیش از 101,000 مردم در ایالات متحده و بیش از 360,000 مردم در سراسر جهان است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا چند تحولات به امروز می دانیم:

 • جدید جامع فدرال, مطالعه می گوید: coronavirus وارد در آمریکا شروع و در اواسط ژانویه تا اوایل فوریه.
 • رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز جمعه گفت که شهر نیویورک است در مسیر شروع به برخی از بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن.
 • ماراتن بوستون لغو شده است برای اولین بار در آن 124 سال سابقه و با وجود برنامه ریزی برای یک مسابقه مجازی به جای.
 • هزاران نفر از رستوران ها, ناخن سالن ها و دیگر کسب و کارهای کوچک قادر به استفاده کامل از فدرال چک حفاظت برنامه را دریافت کنید برخی از نیاز به کمک و تحت یک لایحه دو حزبی مجلس اکثریت تصویب پنج شنبه.

دوز روزانه خود را از اخبار خوب: این پدر و دختر اواز یا موسیقی دو در اسپانیا شده اند پانسمان در لباس های خود را برای پیاده روی روزانه به ارمغان می آورد برخی از شادی به محله خود را.

مطالعه: ویروس مشتعل در ما زودتر از اواسط ژانویه

جرقه آغاز شده است که ایالات متحده coronavirus اپیدمی وارد در طول یک هفته سه پنجره از اواسط ژانویه تا اوایل فوریه قبل از این کشور متوقف سفر از چین با توجه به جامع ترین فدرال مطالعه تاریخ از زمانی که این ویروس شروع به گسترش است.

این بدان معناست که هر کسی در ایالات متحده آمریکا است که فکری به حال این ویروس در ماه دسامبر یا اوایل ژانویه احتمالا تا به حال آنفولانزا, بهداشت عمومی, محققان گفتند.

برخی از افراد ادعا کرده اند آمریکایی ها بودند بیمار شدن از coronavirus در اوایل ماه نوامبر و عفونت ها پخش می شد در ایالات متحده قبل از هر گونه مورد شناسایی شد گفت: دکتر رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

"(این) قرار می دهد داده ها به بحث و گفتگو شد. قبل از این که ما تا به حال بحث بدون مقدار زیادی از داده ها," او گفت:.

در مطالعه منتشر شده جمعه, CDC محققان با همکاری مقامات بهداشت در شش ایالت و همچنین محققان ژنتیک و بیماری افسران در منطقه سیاتل است.

– آسوشیتد پرس

نیویورک در مسیر بازگشایی ژوئن 8

شهر نیویورک است در مسیر شروع به بازگشایی ژوئن 8 به عنوان دولت به تدریج شل محدودیت در جای خود قرار داده و در طول coronavirus بحران رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه گفت.

کومو گفت: این شهرستان شد جلسه اهداف تعیین شده برای بیمارستان, نرخ و تست خواهد شد "ذخایر" تجهیزات حفاظت شخصی و تمرکز بر میزان عفونت در نقاط داغ توسط کد پستی.

"به اعتقاد ما همه این چیزها را می تواند انجام شود در هفته آینده" دموکراتیک فرماندار گفت: در جلسه توجیهی روزانه. دولت دیدم 67 جدید مرگ و میر تعدادی او به نام "پایین ترین تا کنون."

– آسوشیتد پرس

نیوجرسی برنامه ریزی در شخص فارغ التحصیلی

نیوجرسی مدارس upending برنامه ای برای فارغ التحصیلی زیر کلمه از رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی این هفته که دولت اجازه خواهد داد که فرد اجتماعی-فاصله شروع مراسم شروع جولای 6.

دولت و وزارت آموزش و پرورش صادر شده است دستورالعمل ها از جمله نیاز است که حوادث برگزار می شود در خارج از منزل است که خانواده ها اقامت 6 فوت از هم جدا و منطقه "به شدت تشویق" شرکت کنندگان به سایش پوشش صورت. بخش تنظیم نشده محدودیتی برای تعداد افراد مجاز به شرکت در گفت تنها این مناطق باید مطابق با هر آنچه که دولت محدودیت در محل در زمان مراسم.

برای بسیاری از آن بود که اخبار آنها امیدوار به شنیدن, اما آن را نیز انداخت آچار به برنامه ریزی برای جایگزین و مجازی فارغ التحصیلی که شده بود هفته در ساخت با توجه به اقامت در خانه سفارشات در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

– Hannan Adely

جلالی حمایت از افزایش درآمد شخصی اما هزینه های مصرف کننده سینک ظرفشویی

ایالات متحده هزینه های مصرف کننده فرو برد و با رکورد شکنانه 13.6 درصد در ماه آوریل است.

ماه گذشته و کاهش هزینه های به مراتب بدتر از تجدید نظر 6.9 درصد کاهش در ماه مارس که خود تا به حال یک رکورد برای شدیدترین یک ماه سقوط در سوابق قدمت آن به سال 1959. روز جمعه وزارت بازرگانی آمار و ارقام تقویت شده شواهدی وجود دارد که اقتصاد را فلج کرده است بدترین رکود در دهه با مصرف کنندگان قادر و یا بیش از حد مضطرب به صرف.

حتی با کارفرمایان برش میلیون شغل در طول ماه, شخصی, درآمد افزایش یافت 10.5% در ماه آوریل, بازتاب میلیاردها دلار در حمایت از طریق پرداخت های دولت در قالب مزایای بیکاری و محرک چک.

افراد مبتلا به سرطان به مراتب بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19

کسانی که با سرطان می میرند در یک نرخ بالاتر از COVID-19 نسبت به جمعیت کلی هر چند به همین دلیل اساسی – به دلیل سن جنس نر, سیگار, تاریخچه و متعدد مشکلات سلامت با توجه به یک مطالعه منتشر شده در پنج شنبه در لانست.

در حالی که COVID-19 کشته شده است حدود 6 درصد از آمریکایی ها مبتلا به آن را مطالعه نشان داد 13 درصد از بیماران مبتلا به سرطان درگذشت ظرف یک ماه از ابتلا به کروناویروس که باعث این بیماری است.

اما برخی از عوامل محققان نگران ممکن است افزایش بیماران در معرض خطر مرگ – جمله اخیر درمان سرطان – معلوم نیست به بازی نقش عمده این مطالعه نشان داد. جزئیات بیشتر.

– کارن Weintraub

Costco در حال رفتن به بازگرداندن رایگان نمونه

Costco برنامه شروع به بازگرداندن آن افسانه ای رایگان نمونه ماه آینده با برخی از تغییرات.

خرده فروش خود را به حالت تعلیق محبوب نمونه در آن عمده فروشی باشگاه در اوایل ماه مارس بیش از نگرانی های ایمنی با گسترش coronavirus. مصرف کنندگان سوگواری smorgasbord رایگان تنقلات در رسانه های اجتماعی که یکی از اولین برنامه های به طور قطع به عنوان تهدید COVID-19 رشد داشته است.

اما در طول کاستکو درآمد سه ماهه تماس روز شنبه گفته است که آنها با هدف قرار دادن اواسط ماه ژوئن بازگشت از مباحث.

"ما در حال رفتن به شروع به انجام برخی از چیزهایی که در اواسط ماه ژوئن در آهسته اجرای اساس در نمونه" Costco رئیس امور مالی ریچارد Galanti گفت. "من نمی توانم به شما بگویم کنه اما نیازی به گفتن نیست برای رفتن به جایی که شما بروید و فقط انتخاب کنید تا باز نمونه با انگشتان دست خود را."

– کلی Tyko

چگونه شما می دانید اگر اتاق هتل خود را واقعا پاک در میان coronavirus?

کردم سفر تابستانی در ذهن خود را ؟ همانطور که شما در حال فکر کردن در مورد رزرو هتل این را می دانند. هتل دارای اتاق استاندارد-تمیز کردن شیوه های که به روز رسانی شده است پس از همه گیر. اما وجود دارد هیچ پذیرفته شده جهانی راه برای تمیز کردن یک هتل اتاق مهمان می گوید: شریل کلاین استاد در دانشگاه دلاور است که تحقیق هتل بهداشت.

"به طور معمول نظافت و پاکیزگی بر اساس بازرسی بصری. این فراهم می کند یک ارزیابی زیبایی اما نه یک ارزیابی از احتمال آلودگی میکروبی" او می افزاید.

که متوقف نشده صنعت هتل از تلاش برای تنظیم استانداردها در طول بیماری همه گیر. مشاوره کارشناسان بازرسی بصری و اقدام سریع اگر شما در یک محل که خود را برآورده نمی انتظار می تواند اطمینان حاصل شود که شما اقامت در یک اتاق تمیز. جزئیات بیشتر.

– Christopher Elliott

بیشتر coronavirus اخبار از ایالات متحده آمریکا امروز

 • از دست دادن حافظه, gnarled انگشتان دست, حملات هراس: COVID-19 کشتن نیست این آمریکایی ها اما بسیاری ممکن است هرگز همان خواهد بود
 • FDA بررسی آزمایشگاه: دهها هزار نفر از COVID-19 نتایج آزمون در فلوریدا در مورد سوال
 • نگه داشتن فاصله خود را: چگونه برای ایمن ماندن از coronavirus در استخر و در ساحل.
 • فارغ التحصیلی: نیوجرسی مدارس در حال حاضر برنامه ریزی فرد در مراسم 2020

3M شکار برای N95 ماسک هنرمندان بهره مندی از coronavirus

تلاش برای سرکوب جعلی 3M ماسک فروش به پایان رسید با یک پرونده جنایی در این هفته هنگامی که مورد استفاده فروشندگان خودرو شده بود به اتهام تلاش برای bilk شهر نیویورک از $45 میلیون.

مقامات می گویند ران Romano, 58, یک واسطه که وعده داده شده به ارائه 7 میلیون ماسک برای شهرستان برای $45 میلیون – چهار بار 3M لیست قیمت. که مورد تبدیل جنایی شنبه زمانی که باراک اوباما اعلام کرد که دستگیری او به اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب سیم و نقض دفاع تولید عمل می کنند.

در سراسر شهرستان 3M متهم کرده است دیگران از تصرف لحظه: یک مشاور مالی یک دست کت و شلوار ادعا ارائه فلوریدا تا 10 میلیون ماسک در 460% نشانه گذاری; یوتا مبتنی بر شبکه بهداشت و درمان یکی دیگر گفت: سعی کردم به واسطه یک معامله در کالیفرنیا به فروش ماسک در $4.95 یک 400% نشانه گذاری; و از یک پایگاه در لاس وگاس هتل اتاق یک مرد سعی کرده به زمین $14-میلیارد مقابله با ایندیانا است. اینجا بیشتر بخوانید.

– نیک Penzenstadler و جاش سلمان

RNC می فرستد کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر 'پروتکل های ایمنی' به صورت شارلوت رویداد

کمیته ملی حزب جمهوری خواه با ارسال کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر نامه ای دوشنبه شب مشخص "پروتکل های ایمنی" آنها می خواهند او را به تصویب خود را برای حزب کنوانسیون ماه اوت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

این نامه به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز پس از کوپر دموکرات گفت: صبح روز پنج شنبه که RNC برگزار شده بود و در عین حال به ارائه برنامه های نوشته شده برای آنها چگونه پیش بینی با خیال راحت برگزاری این کنوانسیون در شارلوت.

RNC رئیس Ronna McDaniel نوشت: "همانطور که قبلا بحث آن است که هدف مشترک ما برای میزبانی جمهوری خواه ملت کنوانسیون در شارلوت و به نمایش گذاشتن ملکه شهرستان و همه از کارولینای شمالی به کل جهان در ماه اوت است."

این RNC گفت کوپر را می خواهند پاسخ ژوئن 3. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این هفته که او می خواست به دانستن "در عرض یک هفته" آیا این کنوانسیون برگزار می شود در کارولینای شمالی.

– ساوانا Behrmann

خانه عبور PPP لایحه دادن کسب و کارهای کوچک بیشتر زمان

هزاران نفر از رستوران ها, ناخن سالن ها و دیگر کسب و کارهای کوچک قادر به استفاده کامل از مالی تاسیسات ارائه شده از طریق فدرال چک حفاظت برنامه را دریافت کنید برخی از نیاز به کمک و تحت یک لایحه دو حزبی مجلس اکثریت تصویب پنج شنبه.

این لایحه در حال حاضر رهبری به سنا شل برخی از قوانین کلیدی در مورد بازپرداخت وام و هزینه محدودیت های PPP. این برنامه ایجاد شده در ماه مارس به عنوان بخشی از مراقبت های عمل در حال حاضر ارائه بیش از 4.4 میلیون کسب و کارهای کوچک با تزریق پول نقد به نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این $660 میلیارد برنامه مصوب به عنوان بخشی از کنگره پاسخ به کروناویروس بحران را فراهم می کند کسب و کار استخدام تا 500 کارگر بخشایش وام از آنجا که $10 میلیون. اما بسیاری از کسب و کار گفت: این برنامه با ساختار بیش از حد سفت و سخت به جای انواع مختلف کسب و کارهای کوچک به خصوص رستوران ها که اجاره-هزینه های سنگین مناسب نیست و در یک برنامه است که اولویت rehiring از کارکنان.

– Ledyard پادشاه

Nordstrom به طور دائم بسته شدن 16 فروشگاه ها و سه بوتیک

فروش پایین 40 درصد در Nordstrom پس از به طور موقت بسته شدن فروشگاه خود را با توجه به کروناویروس همه گیر سیاتل بر اساس خرده پنج شنبه اعلام کرد. COVID-19 منجر شده است دیگر فروشگاه های بزرگ به فایل برای ورشکستگی از جمله J. C. Penney و Neiman Marcus. Nordstrom با مقامات مختلف است.

"ما در حال ورود به سه ماهه دوم در موضع قدرت اضافه کردن به ما اعتماد به نفس است که ما باید نقدینگی کافی برای موفقیت در اجرای استراتژی ما در سال 2020 و بیش از دراز مدت" Nordstrom مدیر عامل اریک Nordstrom گفت: در انتشار اخبار.

هنوز Nordstrom سیستم ایمنی بدن است از دائم و فروشگاه بسته شدن. مقامات قبلا اعلام شده آنها را به طور دائم نزدیک 16 شرکت 116 خط کامل فروشگاه به دلیل تاثیر COVID-19. در ارائه آن دوشنبه, این فهرست مکان, که شامل بسته شدن سه جفری تخصص بوتیک.

– کلی Tyko

ماراتن بوستون لغو شد

ماراتن بوستون برگزار خواهد شد در این سال برای اولین بار در لغو این رویداد 124 سال سابقه.

ماراتن در اصل به تعویق افتاد و از آن سنتی پرستان' روز در حال اجرا در ماه آوریل است. سازمان امیدوار بود به مرحله آن را در سپتامبر. 14 اما روز شنبه مقامات گفت که در رویداد فرد را نمی گیرد. بوستون ورزشی انجمن به جای اعلام کرد قصد دارد برای یک مسابقه مجازی.

"نگرانی از ایجاد موج دوم من ساخته شده برخی از واقعی رزرو در مورد می تواند به ما در این مسابقه دو ماراتون یا نه" شهردار بوستون مارتی والش میگوید.

– ادی Timanus

مراسم گرمی میزبان رویداد به افتخار کارگران ضروری

The Grammys کنار هم قرار دادن یک رویداد شامل براد پیت, اپرا وینفری, Herbie Hancock و Harry Connick Jr. به افتخار ضروری کارگران در سراسر امریکا است.

ضبط آکادمی قرار می دهد که در جوایز گرمی در سال, پنج شنبه اعلام کرد که دو ساعته ویژه "ایران ما بخوان: گرمی ادای احترام به قهرمانان گمنام" خواهد شد ژوئن 21 در CBS.

"ایران ما بخوان" را به دنبال خواهد داشت Connick Jr. — که میزبانی و فیلمساز-دختر گرجستان Connick در یک سفر جاده ای تجلیل و تشکر از کارگران ضروری. وینفری, پیت, ساندرا بولاک, Queen Latifah, Renée Zellweger and Drew Brees نیز ارائه پیام های ویژه به کارگران است.

SAT ثبت نام سایت سقوط کرد و پس از بازگشایی

SAT ثبت نام در سایت بازگشایی شد شنبه برای دانش آموزان در سال 2020 یا 2021 کلاس که اصلا نمره نشده و یا کسانی که تا به حال در اصل برنامه ریزی شده در ماه ژوئن تست تاریخ و نه لغو آن. اما بسیاری از زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن که سایت را نگه می دارد توفنده.

رایان Testino, a 17-year-old افزایش دبیرستان ارشد در گرجستان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او صرف دو ساعت با استفاده از دو کامپیوتر مختلف به ثبت نام برای این آزمون در ماه سپتامبر. او در اصل برنامه ریزی شده را به آزمون در ماه ژوئن. پس از چند تلاش, سایت نگه داشته و توفنده و Testino گفت که او تا به حال به بیش از شروع دوباره.

والدین و دانش آموزان به اشتراک گذاشته ناکامی های خود را در توییتر. "من سعی کرده ام ثبت نام برای SAT 2 ساعت و ... در حال حاضر ممکن است قادر به هر گونه نمرات آزمون ... من دیوانه" سام Semsel گفت در توییتر.

کالج هیئت مدیره در پاسخ به برخی از کاربران ارائه مشاوره به "لطفا دوباره سعی کنید بعد از این بعد از ظهر" و یا سعی کنید با تغییر مرورگر اینترنت خود را.

یک سخنگوی هیئت دانشگاه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که سایت تصادف نیست اما آنها با دیدن حجم بالا از دانش آموزان اقدام به ثبت نام است که ممکن است منجر به تاخیر می اندازد. "ما درک دانشجويان صبر و توصیه آنها بعدا دوباره سعی کنید اگر آنها در حال تجربه تاخیر گفت:" سخنگوی Zachary گلدبرگ.

سان فرانسیسکو شهردار گسترش اقامت در خانه سفارش به طور نامحدود

به عنوان سان فرانسیسکو اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد یکشنبه, شهردار لندن نژاد پنج شنبه اعلام کرد که این امر می تواند تمدید شود "به طور نامحدود."

نژاد همچنین اعلام کرد بازگشایی برنامه های آن آغاز خواهد شد در ماه آینده با اجتماعی فاصله دستورالعمل. عمومی ورزش ها مانند یوگا و تناسب اندام اردوگاه می توانید رزومه در ژوئن 15. شهر برنامه ای برای بازگشایی سالن مو آرایشگاه و اجازه داخل سالن ناهار خوری در جولای 13. ناخن سالن سرو خال کوبی ورزشگاه و میله در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در اواسط ماه اوت است.

مقامات بهداشت عمومی گفت: برنامه ریزی شده تاریخ بازگشایی می تواند بسته به تعداد موارد و مرگ و میر در این شهرستان است.

خطوط هوایی و هتل ها امیدوارم که آخر هفته روز یادبود سفر و پا زدن شروع به باز گشت

تعداد زیادی از مردم در حال عبور از طریق حمل و نقل اداره امنیت فرودگاه بازرسی آخر هفته روز یادبود پیشی گرفته 300,000 برای اولین بار در تقریبا دو ماه به آژانس گزارش در وب سایت خود را. اعداد مشخصی در روز شنبه, مارس 21 و جمعه 22 مه منجر به سه روز آخر هفته و دوباره در روز دوشنبه.

برای هفته پایان مارس 23, ردیابی شرکت STR یافت که اشغال هتل در ایالات متحده به طور متوسط 35.4% تا 32.4% از هفته گذشته – هر چند هنوز هم در حدود نیمی از این مقایسه در هفته 2019.

در حالی که هر گونه افزایش تشویق شد, صنعت سفر هنوز راه طولانی برای صعود قبل از آن می تواند ادعا جامد دوباره بجای اول برگشتن. TSA تعداد 318,449 مردم عبور از پست های بازرسی در مارس 21 هنوز ناچیز در مقایسه با تقریبا 2.7 میلیون در روز به یک سال پیش. و با تعطیلات آخر هفته بیش از این اعداد را حل و فصل بازگشت به اواسط 200,000 s.

سفر ممکن است انتخاب کنید تا به عنوان تعطیلات گرا شهرستانها بازگشایی شده است. والت دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا اعلام کرده است 11 جولای باز کردن. و برخی از عمده لاس وگاس هتل و اقامتگاههای تفریحی را از جمله Wynn در لاس وگاس و Caesars Palace, برنامه ریزی برای بازگشایی ژوئن 4.

– کریس Woodyard و مورگان Hines

کمک: آسوشیتد پرس

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • بعد از 100 روز: چگونه coronavirus را ادامه خواهد داد به تغییر زندگی روزمره ما است.
 • خرید ابداع: آمریکا و فروشگاه ها و مراکز بازگشایی با ماسک منظقه وانت و بسته اتاق پرو.
 • خواهد رستوران احساس مانند بیمارستان و سالن های غذاخوری در آینده ؟ Chefs مبارزه را به ناهار خوری را به عقب.
 • ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب