NCH بیمارستان آزادی 'افزایش' برنامه ریزی برای آینده coronavirus اوج

فرانک Gluck فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:55 PM EDT May 14, 2020ناپل بر اساس NCH سیستم بهداشت و درمان من

توسط ABTINNEWS در 27 فروردین 1399

ناپل بر اساس NCH سیستم بهداشت و درمان منتشر کرده است برنامه های خود را برای گسترش بیمار ظرفیت دریافت لوازم مورد نیاز و آن را به روی کارکنان اضافی برای مقابله با انتظار افزایش coronavirus موارد در ماه آینده.

سیستم بیمارستان, بزرگترین ذغال سنگ در شهرستان همچنین دارای چادر آماده به راست به صورت غیر COVID-19 بیماران باید در بیمارستان های آن غرق شده.

"ما افزایش ظرفیت ما و ما می توانیم حمایت از افزایش تخت های تا 30 درصد در صورت نیاز" NCH رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پل Hiltz گفت: در طول یک رسانه تماس بگیرید.

فلوریدا است که انتظار می رود به دنبال اوج تعداد COVID-19 مورد در مارس 3, با توجه به تازگی تجدید نظر در برآورد از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است. این موسسه که پیش بینی در حال تماشا از نزدیک توسط مقامات بهداشتی دولت بود به تازگی پیش بینی کرد که فلوریدا موارد را در رسیدن به بالاترین تعداد در آوریل 21.

NCH فرض می شود که در حدود 20 ٪ تا 30 ٪ از بیماران بیمارستان خواهد بود COVID مثبت در طول موج.

پوشش مرتبط: Coronavirus افزایش مرگ و میر گذشته 500 علامت اوایل روز سه شنبه در فلوریدا

بیشتر: Lee سلامت را تنها به روز ارزش منابع برخی از دنده محافظ برای رفتن به انتظار coronavirus اوج

این NCH برنامه فراهم می کند جزئیات جدید در بیمارستان سیستم تامین و چگونه آن را مقابله با بدترین سناریو. پس از شکست از آنچه در نظام سلامت است و آنچه از آن انتظار دارند در دسترس است.

لوازم

 • NCH تا 45 روز ارزش N95 ماسک در دست در حال حاضر با 100,000 ورود بیشتر احتمالا در هفته آینده.
 • این 40 روز از فولاد ماسک در حال حاضر با 500,000 حمل و نقل مارس 20.
 • این 21 روز از انزوا لباسهای در حال حاضر با 1000 قابل استفاده مجدد آنهایی که حمل و نقل در دو هفته.
 • آن را تا 90 روز از دستکش در دست است.
 • NCH افزایش تعداد قرنطینه-prepped اتاق و در حال حاضر 150 در آن دو دانشگاه.
 • NCH به دو برابر تعداد موجود هواکش. NCH را فاش نمی کند چگونه بسیاری از است که بود.

نیروی انسانی

 • بیش از 150 اضافی ثبت نام پرستاران در دسترس هستند در صورت نیاز.
 • NCH 100 پزشکان در حالت آماده به کار.
 • NCH حال افزایش است و آموزش آن برای پرستاران و پزشکان است.

چادر و تخت اضافی

 • NCH است FEMA/بهداشت و درمان-کیفیت چادر در حالت آماده به کار است که می تواند ساخته یا نصب در عرض 24 ساعت که به خانه های غیر COVID-19 بيمار اجازه می دهد تا COVID-19 بيمار به مراقبت در NCH را 715 تخت. بیمار جمعیت قرار دارد در این چادر می تواند تغییر بر اساس افزایش عدد.
 • برنامه ریزی تا 50 بيمار در هر چادر محل.
 • برنامه ریزی برای یک چادر در هر بیمارستان دانشگاه.

NCH همچنین اعلام کرده است که اولین بیمار در انتظار تطبیق نقاهت پلاسما تجربی COVID-19 درمان آن سعی خواهد کرد در کسانی که عفونت جدی یا بلافاصله تهدید کننده زندگی.

پلاسما اهدا شده توسط کسی که بهبود از COVID-19, است, خون به بیمار COVID-19 بیمار در امیدوار است که آنتی بادی می تواند کمک به حمله ویروس ها و تقویت سیستم ایمنی بدن بیمار.

از سه شنبه NCH درمان شد 21 بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و در انتظار نتایج آزمایش برای 37 ، آن مرخص شده 59 coronavirus بیماران به تاریخ.

ذغال سنگ شهرستان را شناسایی کرده و در مجموع 379 COVID-19 نفر از زمان شروع این بیماری همه گیر. پنج نفر از ساکنان آن را از آن درگذشت.

لی بهداشت گزارش روز سه شنبه بود که آن را درمان 74 COVID-19 بيمار. آن مرخص شده و در مجموع 104 بیمارانی که آزمایش مثبت از جمله 11 که مرخص شد دوشنبه.

از سه شنبه لی شهرستان شناسایی شده بود 650 COVID-19 بيمار. از کسانی که 19 اند از زمان شروع این بیماری همه گیر از سه شنبه شب به وزارت امور خارجه گزارش.

لی بهداشت همچنین گزارش روز شنبه که آن را دیدم تمام زمان بالا از 900 مجازی بازدیدکننده داشته است دکتر. آن telehealth برنامه که سال گذشته راه اندازی رایگان است در طول بیماری همه گیر برای افرادی که مایل جایگزین فوری-مراقبت و پیاده روی در درمانگاه بازدیدکننده داشته است.

آن را نیز یک راه برای بیماران مبتلا به برقراری ارتباط با خود را به طور منظم پزشکان. روز دوشنبه 472 لی پزشک گروه بیماران از جمله پزشکی از راه دور چک-ins.

"بیماران واقعا پاسخ به این گزینه و به عنوان ما به آرامی شروع به بازگشت به حالت عادی در طول هفته های آینده و ماه من شک دارم آن را به محبوب باقی می ماند گفت:" لری Antonucci, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لی سلامت.

فرانک Gluck است ناظر خبرنگار با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. اتصال با او در fgluck@news-press.com و یا در توییتر @FrankGluck.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن