پزشک فرسودگی شغلی در میان COVID-19 pandemic یک نگرانی رو به رشد

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:00 AM EDT مارس 18 سال 2020هیچ کس می داند که چگونه پزشکان رسیدگی خواهد ش

توسط ABTINNEWS در 29 اردیبهشت 1399

هیچ کس می داند که چگونه پزشکان رسیدگی خواهد شد اضطراب از بودن در خط مقدم از COVID-19 pandemic برای ماه ها در پایان.

اما سلامت روانی کارشناسان می گویند تلفات اجتناب ناپذیر است. خرید اینترنتی به بیماران امکان پذیر است.

این COVID-19 همه گیر است که یک عامل استرس ستون در یکی دیگر و یکی دیگر برای پزشکان و پرستاران در بیمارستان ها در اینجا در جنوب غربی فلوریدا و در سراسر کشور. هیچ پایانی در چشم به عنوان جوامع شروع به بازگشایی و با وجود هشدارهای موج دوم این بیماری همه گیر به آمار اواخر تابستان یا پاییز ،

سازمان های متعدد ملی و ایالتی و محلی در سطح beefing تا منابع به پزشکان و دیگر مقدم پزشکی حرفه ای به آدرس استرس و فرسودگی شغلی بود که مشکل حتی قبل از COVID-19 همه گیر رسید.

بیش از 600 روانپزشکان در سراسر کشور نیروی انسانی پزشک پشتیبانی از خط بر اساس یک داوطلبانه به ارائه خدمات مشاوره در طول بیماری همه گیر. تعداد 888-409-0141.

در سه هفته پس از راه اندازی مارس 30 بیش از 3000 دقیقه وارد شده بودند با توجه به گروه وب سایت physiciansupportline.com.

در جنوب غربی فلوریدا, محرمانه, خدمات روانشناختی که قبلا موجود است فقط به پزشک اعضای ذغال سنگ شهرستان جامعه پزشکی در حال حاضر در دسترس به هر ذغال سنگ و همسرانشان. جلسات عامل از طریق پزشکی از راه دور تماس های ویدئویی.

وجود دارد حدود 900 فعالانه تمرین پزشکان در ذغال سنگ و 1400 فعالانه تمرین پزشکان در لی با توجه به مارس Donahue, مدیر اجرایی کلیر جامعه پزشکی. این نگرانی وجود دارد که چگونه پزشکان در این منطقه در حال برگزاری است.

"وجود دارد مقدار زیادی از خستگی در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر به خصوص مبتنی بر بیمارستان وجود دارد و می تواند اثرات ماندگار و حتی اختلال استرس پس از سانحه" دکتر دیوید Wilkinson, رئيس جمهور از کلیر جامعه پزشکی گفت. "پزشکان در حال انتظار برای رفتن به دور در چند ماه آینده و در حال تلاش برای ادامه آماده سازی برای چگونگی این تغییرات خود را اعمال می کند."

شبکه بهداشت و درمان فراهم می کند که پزشکی و خدمات بهداشت رفتاری در ذغال سنگ ارائه شده است یک سری از مجازی رایگان مکالمات برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در سطح ایالت به بحث در مورد اثرات COVID-19. این مجموعه آغاز خواهد شد مارس 19.

یک Facebook صفحه برای پزشکان در ذغال سنگ و لی شهرستانهای استان است که به دست آوردن محبوبیت برای شبکه در طول بیماری همه گیر.

پزشکان نگرانی در مورد ایمنی خود را در اوایل زمانی که COVID-19 موارد تشخیص داده شد در فلوریدا تا حدودی فروکش کرد اما آنها نیاز به حمایت و تشویق به دنبال حمایت دکتر گفت: گل نرگس سانچز-Wohlever یک مربی سلامتی را به پزشکان در مرکز فلوریدا.

"کار روزانه و در حالی که از ترس برای ایمنی خود را می fog عقل و نایاب درونی احساسی منابع است که می تواند تاثیر تصمیم گیری و مراقبت از بیمار" او گفت:. "همچنین مکان های بیماران در معرض خطر ما را مجبور به نقض ما Hippocractic سوگند و منجر به افزايش تنش اخلاقی."

هشت منابع اضطراب برای پزشکان در طول COVID-19 انجام شده است مشخص شده در یک مقاله منتشر شده در ماه گذشته در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

بیشتر: گارد ملی از بازگشت به ذغال سنگ شهرستان به ارائه رایگان پیاده روی تا COVID-19 تست

رئیس سلامتی افسران در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد در دانشگاه استنفورد کالیفرنیا و دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک انجام شده "گوش دادن تورهای" با ورودی از نزدیک به 70 پزشکان و پرستاران سراسر کشور که منجر به هشت منابع استرس است.

"با توجه به این که موج در بیماران بدحال می توانید از آخرین هفته ماه آن نیز ضروری است که مراقبت های بهداشتی حرفه ای قادر به انجام به پتانسیل کامل خود را بیش از مدت زمان فاصله" دکتر Tait Shanafelt از دانشگاه استنفورد و نویسنده سرب گفت.

یک برنامه ریزی دقیق برای چگونگی بیمارستان ها و سازمان های پزشکی باید قانون برای رسیدگی به نیازهای مراقبت های بهداشتی کارگران در طول این بحران ارائه شده توسط انجمن پزشکی آمریکا.

هشت اضطراب عبارتند از: داشتن کافی تجهیزات حفاظت شخصی دسترسی به تست سریع برای دسترسی به اطلاعات فعلی در مورد این بیماری همراه با نگرانی به طور بالقوه در حال اعزام به کار در جای دیگر در طول همه گیر و داشتن کافی پزشکی پشتیبانی می کند.

دیگر عوامل استرس هستند پزشکان در معرض خطر و عدم قطعیت چگونه خانواده خود را امن نگه داشته و مراقبت توسط خود بیمارستان یا پزشکی سازمان اگر آنها به پزشک آلوده است.

"در همان زمان آنها مقابله با تغییرات اجتماعی و عاطفی عوامل استرس زا مواجه توسط همه مردم به متخصصان مراقبت های بهداشتی بیشتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض شدید حجم کار اخلاقی معضلات و به سرعت در حال تحول تمرین محیط زیست است که تا حد زیادی متفاوت از آنچه که آنها با آن آشنا هستند" Shanafelt گفت.

استرس در خط مقدم

سانچز-Wohlever پزشک مربی در فلوریدای مرکزی گفت: پزشکان نیاز به دیدن بیماران بستری و مرگ تنها به دلیل ملاقات ممنوع است بازدید آنها سخت است.

"این شده است یکی از سخت ترین جنبه های این بیماری همه گیر عاطفی برای ما از آنجا که ما می دانیم که ارتباط و همدلی حیاتی برای شفا از جمله شفا از این ویروس," او گفت:.

او شده است در پزشکی برای 25 سال است و هرگز دیده می شود بسیاری از عبارات از غم و اندوه عمیق همدلی و قبل از اندوه در میان همکاران.

دکتر لری Antonucci, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لی سلامت که در حال حاضر دارای 80 بيمار مبتلا به COVID-19 در آن و بیمارستان مرخص شده 358 بیمارانی که بهبود از این بیماری گفت: این بیماری همه گیر را به چالش کشیده است هر کس در سلامت و پزشکان ایمنی نیست به تلفات آن را گرفته است.

"با این حال بسیاری از پزشکان نظر پزشکی به عنوان تماس های خود را, و آنچه ما دریافتیم این است که زمان هایی از این متحد کردن کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان آنها گرد هم می آیند و تکیه بر هر یک از دیگر," او گفت:. "ما عمیقا افتخار از راه پزشکی ما کارکنان مندرج ماموریت ما در این جهانی بهداشت بحران واقعا همکاری با یکدیگر و دولت برای اطمینان از بیماران مراقبت از آنها نیاز به.

"بله آنها نگرانی در مورد گرفتن coronavirus یا آوردن آن به خانه به خانواده خود را, اما آنها ترجیح می دهند که در محل کار از هر جای دیگری."

بیشتر: فلوریدا بیمارستان ها باید به دنبال تست حکومت قبل از تخلیه COVID-19 بيمار به خانه سالمندان

او گفت: روانی رفاه کارکنان و کادر پزشکی مهم است و بنابراین لی سلامت کنار هم قرار دادن منابع به آنها کمک کند.

"این منابع شامل همه چیز از مراقبت از کودک و معنوی خدمات سلامت روان پشتیبانی و منابع مالی" او گفت:. "ما پزشکان و کارکنان در خط مقدم حفاظت از جامعه ما از coronavirus و اعتقاد ما آن است که وظیفه ما به آنها را با ارائه به عنوان بسیاری از منابع به عنوان ما می تواند احتمالا برای کمک به آنها را در سهولت احساس."

دکتر ربکا برنارد یک پزشک مراقبت های اولیه در استروئ و پزشک سلامتی مربی فعال با فلوریدا انجمن پزشکی گفت: برخی از پزشکان که هرگز تجربه زمینه مسائل مربوط به سلامت روان ممکن است در تلاش برای مقابله با تروما آنها شاهد با COVID-19.

برنارد راه اندازی یک پزشک تنها در Facebook صفحه: از چند ماه پیش است که به سرعت در حال به دست آوردن اعضا در جنوب غربی فلوریدا پس از همه گیر. عضویت در ایستاده بود 229 پزشکان در هفته گذشته.

خصوصی پزشک-تنها در Facebook صفحه تعدیل توسط پزشکی جوامع در هر دو شهرستان Donahue با کلیر جامعه پزشکی گفت.

در سال 2017 به ذغال سنگ و لی پزشکی جوامع نورد پزشک سلامتی با برنامه محرمانه روانی جلسات برای رسیدگی به فرسودگی شغلی است.

با توجه به COVID-19 کلیر جامعه گسترش دسترسی محرمانه روانشناس جلسات به هر ذغال سنگ پزشکان و همسران.

ده مجازی روانی جلسات با یک قرارداد روانشناسی تمرین انجام شد برای پزشکان در ماه مارس و هفت پزشکان انجام جلسات ماه گذشته Donahue گفت. بدون هیچ هزینه ای به پزشکان; جامعه پزشکی را پوشش می دهد هزینه است.

این NCH سیستم بهداشت و درمان کمک کرده $10,000 به برنامه هزینه یک تصمیم ساخته بود که در مدت کوتاهی بعد از پل Hiltz شد رئیس جمهور و مدیر عامل بیمارستان سیستم. وجود دارد نیز از $10,000 سهم از جنوب غربی فلوریدا پزشکان انجمن در سال جاری و سال گذشته با توجه به Donahue.

آن را سخت برای پزشکان برای رسیدن و از آنها بخواهید برای مشاوره و یا دیگر بهداشت روانی کمک برنارد گفت.

"من فکر می کنم پزشکان با احتیاط خوش بینانه است که همه چیز در حال رفتن به گرفتن بهتر است," او گفت:.

حمایت گسترده از جامعه به NCH و کادر درمانی در این بیماری همه گیر از طریق کمک های مالی از ماسک های, وعده های غذایی, کارت های هدیه و گل رفته است یک راه طولانی برای روحیه او گفت:.

"پزشکان در حال استفاده بودن شلاق پسر برای مدت طولانی," او گفت:. "آنچه که ما شاهد در غلیان احساسات حمایت از جامعه داشتن که پاسخ چنین بوده است یک منجی به پزشکان و پرستاران است که آنچه انجام می دهند بسیار ارزشمند است."

علاوه بر تلفات پزشکان در بیمارستان ها صورت مراقبت از بيماران مبتلا به COVID-19 پزشک شیوه را تجربه کرده اند, ضرر و زیان به دلیل تعطیل به دلیل همه گیر و منع از اعمال جراحی الکتیو که به تازگی برداشته با توجه به فلوریدا انجمن پزشکی.

در یک بررسی اخیر در این ارتباط گفت: نزدیک به 100 درصد از پزشکان گفت: شیوه های خود را دیده اند کاهش درآمد و یا آنها انتظار ضرر و زیان مالی با 42 درصد گزارش نیاز به اخراج کارکنان.

انجمن ندارد محدوده حقوق و دستمزد پزشکان در دولت است. آخرین رقم Medscape منتشر شده در این هفته نشان داد که میانگین حقوق سالانه برای پزشکان مراقبت های اولیه در اوایل این سال است $243,000 و برای متخصصان آن است $346,000 با توجه به Medscape. حقوق متفاوت فوق العاده تخصصی و بین پزشکان شاغل در بیمارستان ها و یا در عمل خصوصی است.

بهداشت و درمان شبکه پله تا

امیلی Ptaszek یک هیئت مدیره گواهی روانشناس بالینی و رئیس جمهور/مدیر شبکه بهداشت و درمان گفت: او قابل توجهی از نگرانی های طولانی مدت و مراقبت های بهداشتی حرفه ای در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

"این است که مداوم و طولانی مدت بحران ما نیست و مورد مطالعه قرار گرفته و در عین حال" او گفت: با اشاره به تحقیقات بالینی.

عکس: New England Patriots' J. C. Jackson اهدا وعده های غذایی PPE به NCH کارکنان بیمارستان

بیشتر چه, قبلی راه های تسکین استرس کار از جمله از طریق سفر و رویدادهای اجتماعی دیگر یک گزینه با توجه به اجتماعی فاصله و تکثیر استرس است.

"شما نمی توانید چیزهایی که شما به طور معمول تکیه می کنند برای کمک به" Ptaszek گفت. "هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند این است."

بهداشت و درمان شبکه ارائه یک سری از "مجازی مکالمات" طراحی شده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در سطح ایالت به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد انعطاف پذیری و آماده شدن برای آینده, او گفت:.

وجود خواهد داشت چهار جلسه است که آدرس واکنش اولیه به این بیماری همه گیر انسان ها در پشت ماسک محافظ شخصی راهبردهای مقابله ای و چه بعد از همه گیر. جلسات برگزار می شود در ماه مه و ژوئن.

Ptaszek گفت: مجازی مکالمات یک مکمل به چه جامعه پزشکی ارائه می دهد با روانی جلسات.

مجازی مکالمات کمی اساسی تر و پشتیبانی نظیر و به طور بالقوه ممکن است منجر به برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران برای تحقق آنها نیاز به کمک های حرفه ای مانند آنچه جامعه پزشکی ارائه شده است.

ثبت نام درخواست شده است برای هر جلسه با رفتن به healthcareswfl.org تماس بگیرید و یا 239-658-3000.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن