در سه ماهه سوم, مشاغل, چشم انداز می شود گریمر برای Cape Coral فورت مایرز

دیوید Dorsey فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:48 PM EDT Jun 10, 2020استخدام چشم انداز میان کارفرمایان در کی

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

استخدام چشم انداز میان کارفرمایان در کیپ کرال-فورت مایرز مترو منطقه برای سه ماهه سوم در 10 سال اخیر به دلیل coronavirus جهانی همه گیر با توجه به نیروی انسانی گروه بررسی سه ماهه.

از 7,700 کارفرمایان مورد بررسی در سراسر کشور 66 درصد پیش بینی شده استخدام سطوح به بازگشت به قبل از همه گیر سطح از مارس سال 2021 و 42 درصد در ماه آینده.

اما این گزارش نشان می دهد کیپ مرجان-فورت مایرز منطقه بدتر ورود به سه ماهه سوم انداختن به منفی 4 درصد و نسبت به سه ماهه دوم زمانی که خالص اشتغال در چشم انداز بود 18%.

این منطقه یکی از بدترین چشم انداز را برای شغل در کشور با توجه به نیروی انسانی را داده است.

سیستم کابوس: جنوب غربی فلوریدا سهام بیکاری سیستم کابوس

اعداد می توانست بدتر گفت: Christopher وستلی رئیس Lutgert دانشکده کسب و کار در FGCU و استاد اقتصاد.

"اعداد همیشه به پایین در سه ماهه سوم برای جنوب غربی فلوریدا به دلیل فصلی ماهیت نیروی کار" دلقک گفت. "اگر چه آنها در حال رفتن به پایین آنها هنوز در انتظار کمتر استخدام استخدام این سه ماهه سوم نسبت به سه ماهه سوم."

کلمبیا میسوری (27%), لیتل راک آرکانزاس (25%), Providence, رود آیلند (21%) و توسان آریزونا (20%) در میان شهرستانها که در آن نیروی انسانی انتظار می رود کارفرمایان برای افزایش طول دو سال گذشته استخدام.

در فلوریدا تمپا (14%) جکسون (8%) و اورلاندو (6%) همه باید مثبت کار استخدام چشم انداز ورود به سه ماهه سوم آغاز می شود که ژوئیه 1. میامی (منفی 9 درصد) تا به حال بدترین چشم انداز را در کشور بیش از دو برابر به عنوان بد به عنوان Cape Coral-فورت مایرز — اساسا Lee County است.

در اینجا برای کمک به: CareerSource جنوب غربی فلوریدا باز می شود به فرد جویندگان کار برای اولین بار در ماه

و: مراکز حرفه ای کسب و کار, جویندگان کار دنده تا برای بهبود بیماری همه گیر کوروناویروس

"برخی از مناطق تا به حال بسیار مثبت سه ماهه سوم, پیش بینی" دلقک گفت. "من می خواهم استدلال می کنند که تفاوت بین این دو این است که هنگامی که شما نگاه در برخی از شهرهای نزدیک بالا در مقایسه با آنهایی که در پایین است و آنهایی که در پایین به طور کلی کمتر تنوع از آنهایی که در بالا.

"بدیهی است که COVID کرده است منفی تحت تاثیر قرار گردشگری و مهمان نوازی."

نرخ بیکاری به شدت افزایش: جنوب غربی فلوریدا نرخ بیکاری به شدت افزایش در ماه آوریل بیش از ارتفاع از رکود اقتصادی بزرگ

Raquel بورگس که مانیتور کیپ کرال-فورت مایرز آمار نیروی انسانی گفت لرزاند گردشگری و هتلداری, صنعت کمک کرد به زنگ زدن منطقه را به شماره.

"وجود ضروری تر کار" بورگس گفت: از دیگر شهرستانها با مثبت کار استخدام چشم انداز. "بیشتر مراکز توزیع. در کیپ کرال-فورت مایرز شما ببینید بیشتر مهمان نوازی. هتل ها و رستوران ها.

"آن را به عنوان دیده می شود بیشتر از یک مقصد به عنوان مخالف به یک محل با تولید. به طور کلی آن را یک جمعیت های کوچکتر. آن را در پایین لیست فقط به خاطر مهمان نوازی بسیار مهم برای منطقه است."

در وستلی و تحلیل این منطقه تمایل به انجام بهتر در زمان رونق و بدتر در طول زمان از مجسمه نیم تنه در مقایسه با دیگر شهرستانها در سراسر کشور و در فلوریدا.

"ما دریافتیم که در جنوب غربی فلوریدا سوم-ترین های فصلی منطقه در دولت" دلقک گفت. "اشتغال ما واقعا نوسانات قابل توجهی از فصل به فصل. ما انتظار این را به سقوط در سه ماهه سوم. آن را به رفتن به ادامه این راه تا زمانی که ما تنوع بخشیدن به اقتصاد ما. که رفتن به اتفاق می افتد در دراز مدت است.

"اما ایالت فلوریدا به طور کلی به نظر می رسد نسبتا قوی در این گزارش است. شما ببینید جکسون. وجود رشد مثبت پیش بینی. به نظر من این نشان می دهد آنچه گفته ام برای یک مدت زمان طولانی در مورد جنوب غربی فلوریدا. طول بوم ما واقعا رشد می کنند و ما تمایل به بیش از حد گرم. مشکل با آن این است که این مجسمه در می آید و اقتصاد تصحیح ما بیش درست در جنوب غربی فلوریدا."

ریکاردو Noguera شهر کیپ مرجان مدیر توسعه اقتصادی گرفته سهام در این شهر از موقعیت شغلی. او گفت: از آن شده است به عنوان انتظار می رود برای هتل ها و رستوران ها اما خوب جاهای دیگر با بیش از 200 میلیون دلار در پروژه های ساخت و ساز مداوم خاموش Pine Island جاده ها است.

"فروشندگان خودرو نیز شده است ضربه سخت" Noguera گفت. "اما تعمیر خودرو و همچنین به عنوان منطقه صنعتی کسانی که واقعا هرگز از دست رفته به ضرب و شتم. از اندلس کسب و کار پارک Viscaya پارک کسب و کار آنها تمام شده است مشغول است. همه آنها به نظر می رسد از دست رفته به ضرب و شتم از نظر از دست رفته نیست حجم کار.

"من نیز علاقه مند به در به دنبال در خرید و فروش ما به شماره مالیاتی. مردم در کیپ کرال تشویق شد رستوران خود را دارند چرا که ما تا به حال مخاطبان اسیر است. شما را دیدم که Publixes, دارو, فروشگاه, B. J., این باشگاه سام بزرگ-فروشگاه جعبه همه آنها مشغول بودند. مردمی نبودند خروج از شبه جزیره."

اتصال با این خبرنگار: David دورسی (Facebook), @DavidADorsey (توییتر).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن