لی شهرستان به نگه داشتن سواحل باز برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته کلیر وزن گزینه های

پاتریک رایلی و بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 2:55 PM EDT Jun 29, 2020با کروناویروس موارد در ادامه

توسط ABTINNEWS در 9 تیر 1399

با کروناویروس موارد در ادامه به صعود در جنوب غربی فلوریدا و در جای دیگر در دولت های محلی و مقامات دولت دوباره در مواجهه با این سوال که آیا برای حفظ سواحل باز و یا محدود کردن دسترسی جلوتر از چهارم جولای آخر هفته.

برای ماه های جنوب غربی فلوریدا شهرها و استان ها شده اند سرهم بند با قوانین دسترسی به, تلاش برای برقراری تعادل بین مهار گسترش ویروس جلوگیری از اجتماعات بزرگ و تأمین ساکنان تفریحی رسانه ها در طول بیماری همه گیر.

در بار شهر و شهرستان مقامات بسته اند سواحل عمومی به طور کامل محدود ساعت برای جلوگیری از خارج از شهر بازدید کنندگان از ازدحام آنها و موقعيت آنها را به طور کامل.

بیشتر: ذغال سنگ شهرستان ناپل به بحث در مورد ساحل محدودیت در جلسات این هفته

بیشتر: با احتیاط از خارج از شهر جمعیت ذغال سنگ محدود, ساحل, ساعت, پارکینگ در تعطیلات آخر هفته

ذغال سنگ شهرستان در کمیسیون در حال برنامه ریزی برای دیدار صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد نحوه رسیدگی به دسترسی به ساحل در میان مسائل دیگر.

رئیس کمیسیون برت ساندرز گفت: این نشست با county مدیر بیش از آخر هفته به تماس برای جلسه اضطراری بعد از دیدن سواحل شرق جوامع خود را به سواحل و COVID-19 مورد افزایش به طور چشمگیری در سراسر کشور.

"پیدایش این نشست است که در سواحل میامی-Dade بسته شده," او گفت:, و اضافه کرد که آن نیز در واکنش به "افزایش فوق العاده ای" در موارد.

پس از Miami-Dade ساخته شده خود را اعلام روز شنبه, Broward و پالم بیچ شهرستان را به دنبال داشته و نیز خود را نزدیک سواحل برای تعطیلات آخر هفته.

هر دو ساندرز و کمیسر پنی تیلور گفت: ذغال سنگ می تواند تغییر ساحل ساعت و تنها اجازه می دهد تا وسایل نقلیه با شهرستان یا شهر ساحل برچسب برای پارک در شهرستان پارکینگ و تعداد زیادی شبیه به اقدامات مقامات در زمان پیش از آخر هفته روز یادبود.

تیلور گفت: این حرکت می تواند کمک به جلوگیری از beachgoers از سواحل شرق هجوم آوردند به ذغال سنگ سواحل است.

"بنابراین آن را بسیار جذاب برای آمدن به اینجا و اویختن," او گفت:.

اما با وجود آنچه که می تواند یک ساحل مشغول آخر هفته پیش رو, Lee مسئولان شهرستان در روز دوشنبه وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای "در این زمان" نزدیک به پارک ساحل برای تعطیلات آخر هفته.

لی سخنگوی بتسی کلیتون گفت: در یک ایمیل که در شهرستان ایجاد کرده است به نشانه درخواست بازدید کنندگان به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل و به پوشیدن ماسک در همه Lee مکان برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نشانه هایی خواهد بود ارسال شده در همه شهرستان های متعلق به سایت های این هفته, او گفت:.

بیشتر: Lee County, سواحل, پارک, برای بازگشایی عمومی چهارشنبه

بیشتر: کروناویروس در ذغال سنگ شهرستان: آنچه شما نیاز به دانستن در جمعه, ژوئن 29

شهردار ناپل ترزا Heitmann گفت که او کارگردانی شهرستان مدیر پیش از چهارم جولای آخر هفته برای بازگرداندن ساحل پارکینگ مورد نیاز که قبلا در محل.

کسانی که محدودیت های عبارتند از محدود کردن پارکینگ به ناپل و ذغال سنگ شهرستان, ساحل, برچسب و بدون پارکینگ در خیابان های مسکونی. متخلفان را ببینید 200 دلار جریمه Heitmann گفت.

Heitmann گفت: این شهرستان خواهد شد و نظارت بر شهرستان جلسه روز سه شنبه.

"ما همیشه می خواهم به کار با آنها و لازم نیست ساعت های مختلف و یا قوانین," او گفت:.

Heitmann گفت که او بدست بازخورد از ساکنان گفت: این شهر باید تعطیل سواحل برای تعطیلات آخر هفته.

"اکثر ایمیل من اساسا بسته سواحل پایین به خصوص با موارد COVID تا" او گفت:. "آنها به طور عمده در مورد ایمنی است."

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن