مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل های جدید متحده با هدف بازگشایی قطعات از ما بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت

کورتنی سوبرامانیان و دیوید جکسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:32 PM EDT May 16, 2020واشنگتن – رئیس جمه

توسط ABTINNEWS در 29 فروردین 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور دستورالعمل های جدید برای متحده در روز پنج شنبه با هدف کاستن اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و بازگشایی نقاط کشور به ایالات متحده هایش با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید استراتژی ارائه شده به تمام 50 فرمانداران طی یک تماس تلفنی پنجشنبه به تشریح سه فاز رویکرد به معیارهای خاص در گسترده آزمایش برای بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی, تماس, ردیابی و بیمارستان ظرفیت با توجه به کپی نوشته شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

"ما در حال باز کردن همه در یک بار, اما مراقب باشید گام در یک زمان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری روز شنبه.

هر مرحله نیاز به یک دوره 14 روزه از "سیر نزولی" از COVID-19 موارد به منظور به حرکت بر روی مرحله بعدی.

فاز اول نگه می دارد زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل از جمله محدود کردن جمع آوری و به کمتر از 10 نفر کار از خانه و نگه داشتن مدارس بسته شده است. میله باید توقیف باقی می ماند اما مکان های بزرگتر از جمله برخی از رستوران ها سالن های تئاتر و ورزشگاه و کلیساها می تواند تحت عمل "سخت فیزیکی فاصله پروتکل." آمریکایی ها باید همچنان به محدود کردن غیر ضروری سفر.

در طول مرحله دوم در مناطقی که نشان می دهد هیچ نشانه ای از تجدید حیات دانش آموزان می تواند بازگشت به مدرسه ساکنان می توانند رزومه کاری غیر ضروری سفر و میله می تواند عمل با "کاهش ایستاده-اتاق اشغال." دستورالعمل هنوز هم تشویق شرکت ها به عمل telework و آسیب پذیر مردم هنوز هم می تواند تشویق به ماندن در خانه.

مرحله سوم در ادامه به تدریج کاهش محدودیت ها اجازه می دهد مردم آسیب پذیر به بازگشت به تنظیمات اجتماعی در حالی که تمرین فیزیکی فاصله.

مغلوب ساختن پیشی جستن با تاکید بر استراتژی "فرایند تدریجی" با برخی از کشورهای افتتاح زودتر از دیگران. دستورالعمل او اضافه کرد: "تمرکز پناه بالاترین خطر افراد است."

رئیس جمهور گفته است که برخی از کشورها می تواند لغو محدودیت ارسال مردم به کار و باز شدن مدارس قبل از دستورالعمل های جاری با هدف کاهش گسترش coronavirus پایان آوریل 1.

"میخوای عکس های خود را," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران از "باز کردن امریکا دوباره" دستورالعمل ها و معیارهای طی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه بعد از ظهر.

"ما ایستاده سمت راست در کنار شما. و ما میخوایم دریافت به کشور ما باز است و می توانید آن را کار و مردم ما می خواهید برای دریافت کار," او گفت:.

تماس به طول انجامید و نزدیک به دو ساعت و فرمانداران "دریافت دستورالعمل های بسیار خوبی" به گفته یک منبع آشنا با رئیس جمهور.

Ivanka Trump را نیوجرسی سفر: اوباما در Ivanka Trump سفر به نیوجرسی با وجود مشاوره در برابر سفر برای جلوگیری از coronavirus' گسترش

رئیس جمهور و مقامات گفته اند که آن را ضروری است برای احیای اقتصاد است که به ضرب و شتم در ماه گذشته با رکورد تعداد مدعیان بیکاری و شیب سقوط در بازار سهام است.

رئیس جمهور و دستیاران او همچنین تاکید کرد که آنها می خواهند به راه اندازی مجدد اقتصاد "با خیال راحت." یکی از این دستورالعمل آمده است که قبل از هر گونه بازگشایی ایالات و شهرستانها نیاز به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی ظرفیت بیمارستان به جای coronavirus بیماران.

اعلام می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد چندین تماس تلفنی در روز های اخیر با کسب و کار مدیران اجرایی و نمایندگان مجلس برای کمک به تعیین چگونه به راه اندازی مجدد اقتصاد است. رئیس جمهور بود و در ابتدا گفت که ایجاد یک "نیروی کار" به بررسی این که آیا به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل اما به جای نام بیش از 100 رهبران صنعت که گفته خواهد پیوستن به آنچه که کاخ سفید به عنوان "احیای اقتصادی گروه های صنعت." معلوم نیست دقیقا چه نقش آنها خواهد بود.

کار همه را تسخیر': صدها تن در پایتخت دولت در سراسر کشور بیش از coronavirus محدودیت

کاخ سفید نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که 65 سناتور و 32 عضو مجلس نمایندگان را به عنوان بخشی از باز کردن امریکا دوباره کنگره ، رئیس جمهور و اعضای دولت او صحبت کرد و به نمایندگان مجلس روز شنبه برای بحث در مورد برنامه ای برای راه اندازی مجدد اقتصاد و همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از موضوعات از جمله برای کمک به کسب و کارهای کوچک پزشکی زنجیره تامین و سلامت روان.

سناتور. مایک براون R-Ind., گفت: رئیس جمهور مشخص شده نسبتا اساسی دستورالعمل در مورد چگونه کشور را بازگشایی در تماس با سناتور پنج شنبه بعد از ظهر که نشان می دهد تصمیم گیری می شود نه فقط در سطح دولت اما در یک شهرستان-توسط-شهرستان سطح به عنوان به خوبی.

"یک طرف است برای رفتن به یک کمی بیشتر من فکر می کنم مایل به گرفتن برخی از خطر در بازگشایی و یک سمت در حال رفتن به می خواهید مطمئن شوید که وجود دارد قوی تر و اطمینان بیشتر از طریق تست" براون افزود که در حالی که او اذعان تست بیشتر مورد نیاز است, این کشور نباید "تکیه بر آن است 100% شروع به بازگشایی شده است."

مدیران کسب و کار و برخی از مقامات منتخب باید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آنها نباید بازگشایی اقتصاد تا زمانی که وجود دارد این است که بیشتر تست های ملی برای coronavirus به منظور اجازه می دهد کارشناسان برای نظارت بر گسترش ویروس و تشخیص ظهور جدید نقاط داغ.

الیزابت وارن: سناتور ماساچوست می گوید او خواهد بود جو بایدن همسر در حال اجرا در برابر تهمت و اگر خواسته

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن خود از کارشناسان هشدار می دهند که بازگشایی بیش از حد به زودی منجر به بیشتر های در coronavirus موارد فقط در زمانی که این بیماری همه گیر به نظر می رسد ebbing.

مقامات از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد که دوباره باز کردن ملت نیاز به یک ظرفیت عظیم برای تست آهنگ و درمان مردم برای این ویروس با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است استدلال با بیش از فرمانداران که قدرت به منظور بازگشایی و کسب و کار و مقامات دولت روشن ساخته دوشنبه که "باک" متوقف می شود با فرمانداران.

"آنها در حال خاص به هر فرماندار در هر ایالت" یک مقام گفت. "آنها خواهد شد در نظر گرفتن سرب در این است."

برخی از فرمانداران نمایندگان مجلس و منتقدان باید گفت: بازگشایی بیش از حد به زودی منجر به افزایش coronavirus موارد است. مقامات دولت گفت: پیشنهاد دستورالعمل حمایت از پزشکان که مشغول به کار با کاخ سفید coronavirus نیروی کار از جمله وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

Birx به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه وجود دارد نه متحده که کمتر از 1000 موارد و کمتر از 30 مورد جدید در هر روز است.

زندانها: DOJ تیم را بررسی شرایط در coronavirus-گرفتار فدرال زندانها با کمک از بازرس کل

در حالی که برخی از جمهوری خواهان نشان داده اند که آنها آماده برای شروع به بازگشایی این کشور برای کسب و کار دموکرات ابراز نگرانی در مورد نیاز به صورت گسترده و تست قبل از این حرکت.

براون اشاره کرد یک جمهوری خواه ایالت پت Toomey R-Pa. گفت: رئیس جمهور است که هر طرح نیاز به "برنامه" و "یک اندازه متناسب با همه" رویکرد. "رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع گفت:" آره این یک ایده عالی است. که بخشی از آنچه که من غیر روحانی.'"

سناتور. علامت هشداردهنده D-Va., یک عضو کنگره گروه مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ گفت: راه اندازی مجدد این کشور بیش از حد به زودی نیز می تواند صدمه زدن به کسب و کار خود را در دراز مدت.

"عجله اتفاقی دوباره باز کردن خطرات نه تنها بیشتر زندگی را از دست داده بلکه آسیب بیشتری به اقتصاد ما," او گفت:.

در حالی که این دستورالعمل خطاب به فرمانداران گفت: مقامات شهر و شهرستان رهبران همچنین می توانید با استفاده از دستورالعمل ها برای تصمیم گیری در مورد جوامع خود را.

کمک: Christal هایسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن