ناپل اجازه می دهد مجوز موقت برای فضای خرده فروشی و رستوران و صندلی

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:31 PM EDT آوریل 8 سال 2020شهر ناپل برنامه به آن را آسان تر برای فر

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

شهر ناپل برنامه به آن را آسان تر برای فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها را به کسب و کار خود را در خارج به عنوان coronavirus محدودیت سهولت در فلوریدا.

ناپل شورای شهر رای دادند و روز شنبه به آن را ممکن است برای کسب و کار به درخواست برای مصوبات است که اجازه می دهد فروشگاه به برگزاری پیاده رو, فروش جمعه تا یکشنبه تا اواسط ماه ژوئن.

علاوه بر این شورا رای به اجازه می دهد تا رستوران بدون فضای باز ناهار خوری در مالکیت خصوصی به درخواست برای مجوز موقت است که اجازه می دهد موسسات برای خدمت به مشتریان در خارج از منزل.

این شهر در حال کار بر روی آماده سازی نرم افزار برای پیاده رو فروش و موقت مصوبات برای فضای ناهارخوری برای رستوران ها بدون صندلی در فضای باز گفت: ناپل برنامه ریزی مدیر رابین خواننده.

پوشش بیشتر: ذغال سنگ به صدور مجوز موقت برای برخی از رستوران ها به گسترش صندلی در فضای باز

این اقدام در ناپل پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' مارس 29 اجرایی فرمان است که اجازه رستوران ها برای بازگشایی با 25 درصد اشغال یا به صندلی در فضای باز تا زمانی که اجتماعی فاصله مشاهده شده است.

در همان اجرایی سفارش های فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای باز کردن در 25% ظرفیت سازی.

شهردار ناپل ترزا Heitmann گفت: این شهرستان می خواهد به کسب و کارهای کوچک "ابزار برای بقا" در طول این زمان.

"آنها ستون فقرات اقتصاد ما" Heitmann گفت.

Heitmann گفت: ناپل می خواهد برای نشان دادن کسب و کارهای کوچک است که این شهر اهمیت می دهد.

"ما می خواهیم برای آنها وجود داشته باشد," او گفت:. "اگر ما می تواند احتمالا فراموش موقت گزینه های مانند پیاده رو یا فروش در فضای باز تا زمانی که ما قادر به بازگشت به حالت عادی است که آنچه ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان شهر. ما می خواهیم برای کمک به عنوان بسیاری که ممکن است."

Nordstrom بسته است یکی SWFL محل سکونت: Nordstrom است به طور دائم بسته شدن 16 فروشگاه. یکی از آنها در جنوب غربی فلوریدا.

بیشتر: Pandemic کرکره هتل ها در سراسر جنوب غربی فلوریدا

در اوایل این هفته کلیر شهرستان دولت موقت در دسترس ساخته شده با استفاده از مجوز است که می تواند اجازه می دهد برخی از رستوران ها به گسترش مناطق برای صندلی در فضای باز.

مایکل دالبی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر ناپل اتاق بازرگانی گفت: اقدامات مانند کسانی که در ناپل و ذغال سنگ شهرستان در حال مثبت برای کسب و کار در این زمان هنگامی که بسیاری از صنایع متاثر شده اند.

"این نشان می دهد که مقامات منتخب آگاه هستند از اثرات اقتصادی این است که با داشتن و تلاش برای ارائه برخی از کمک به بخش صنعت" او گفت:. "هر یک از این اقدامات مشاهده شده مثبت با جامعه کسب و کار."

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن