NCH قطره دعوی در دادگاه در برابر Leapfrog گروه فقیر ایمنی بیمار نمرات

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:40 PM EDT مارس 19 سال 2020این NCH سیستم بهداشت و درمان کاهش یافته است ط

توسط ABTINNEWS در 31 اردیبهشت 1399

این NCH سیستم بهداشت و درمان کاهش یافته است طرح دعوی در دادگاه در برابر Leapfrog گروه ایمنی بیمار رتبه سازمان برای کیفیت پایین نمرات پاییز گذشته.

شکایت واصل شد در ماه اکتبر پس از جهش به هر دو NCH بیمارستان "D" نمرات برای ایمنی بیمار.

Leapfrog مسائل نمرات دو بار در سال در بهار و پاییز برای 2,600 بیمارستان ها در سراسر کشور. در تازه ترین نمرات در آوریل NCH بیمارستان منتقل شد تا به C کلاس.

پل Hiltz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اخیرا گفته است که NCH گام برای بهبود کیفیت آن معیارهای که افتاده بود کوتاه چگونه در بیماران پاسخ به نظر سنجی در مورد تجارب خود را در NCH. نتایج بالینی خوبی هستند, او گفت:.

"ما خوشحال هستند به قرار گذشته پشت سر ما با اخراج از این طرح دعوی در دادگاه و تمرکز بر روی بهبود تجربه بیمار," Hiltz گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

"کیفیت مراقبت از بیمار بوده است و همیشه خواهد بود ما اولین و مهمترین, اولویت," او گفت:.

قبلی پوشش: جنوب غربی فلوریدا بیمارستان ها در سراسر هیئت مدیره جدید در ایمنی بیمار نمرات. ببینید که به ثمر رساند بالا پایین

به علاوه backstory: NCH بهداشت و درمان سیستم فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر Leapfrog گروه برای 'D' ایمنی بیمار درجه

لی چسب, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Leapfrog گفت او heartened توسط NCH تصمیم.

"در این زمان بحران ملی ما خوشحالیم NCH قادر به تمرکز بر ایمنی بیماران خود را و خود را قهرمانانه نیروی کار" چسباننده در بیانیه ای گفت. "این NCH بیمارستان به تازگی نشان داد که بهبود در ایمنی و ما مشتاقانه منتظر دیدن حتی پیشرفت بیشتر در آینده است. ما آرزو می کنم بهترین بهداشت به NCH و ناپل جامعه است."

در این شکایت در Collier مدار دادگاه NCH گفت: Leapfrog مجازات بیمارستان که آیا شرکت در یک نظرسنجی که داده های مبله توسط بیمارستان در نظرسنجی ها به ندرت حسابرسی برای دقت و صحت.

NCH تا به حال نه در شرکت Leapfrog بررسی در پاییز گذشته قبل از دریافت D نمرات.

برای بیمارستان ها که نمی پر کردن Leapfrog بررسی داده ها با استفاده از فدرال مراکز مدیکر و مدیکید که بدان معنی است که بیمارستان های سطح بندی شده در اندازه های مختلف است که بصورت عمومی NCH گفته بود در شکایت خود.

Leapfrog گفت: این برنامه ریزی برای دفاع از خود استفاده از نظرسنجی و سیستم مدیریت محتوا داده ها برای درجه بندی بیمارستان ها همراه با متمم اول قانون اساسی حقوق به انتشار بیمارستان نمرات برای کمک به مردم مطلع است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب