این Broadmoor ALF بیشتر COVID-19-مرگ و میر ناشی از هر گونه تسهیلات زندگی کمک در فلوریدا, با توجه به وزارت امور خارجه داده

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:56 PM EDT مه 1 سال 2020بیشتر مردم دنیا در مورد Broadmoor ALF در

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

بیشتر مردم دنیا در مورد Broadmoor ALF در فورت پیرس از هر گونه تسهیلات زندگی کمک در فلوریدا, با توجه به تازگی منتشر شده داده ها از وزارت بهداشت.

این اولین بار است که دولت منتشر کرده است اطلاعات در مورد مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات.

در میان تمام تسهیلات مراقبت دراز مدت — که شامل هر دو امکانات زندگی کمک و پرستاری در خانه — Broadmoor تا پنجم بیشترین مرگ و میر در کشور با نه همه ساکنان با توجه به وزارت بهداشت ،

سه خانه های پرستاری هر کدام 14 مرگ و میر بیشتر برای هر مراقبت دراز مدت تسهیلات در فلوریدا.

در میان تسهیلات مراقبت دراز مدت با به عنوان بسیاری از و یا مرگ و میر بیشتر از Broadmoor فورت پیرس تسهیلات است که تا کنون کوچکترین در ظرفیت.

دیگر امکانات تمام خانه های سالمندان که بیش از دو برابر مقدار تخت از Broadmoor 55-تخت تسهیلات با توجه به داده ها از فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان.

بیشتر: فورت پیرس را Broadmoor در میان پنج به کمک امکانات زندگی در فلوریدا برای coronavirus موارد

در ساحل گنجینه وجود دارد 17 COVID-19-مربوط به مرگ و میر و 48 فعلی موارد در میان 12 تسهیلات مراقبت دراز مدت با توجه به وزارت بهداشت داده های منتشر شده بعد از ظهر جمعه.

حدود 46 درصد از مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ساحل گنجینه مرتبط به مراقبت طولانی مدت امکانات.

پنج نفر فوت کرده اند تمام ساکنان در HarborChase از ساحل Vero.

دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت در گنج ساحل با حداقل یک مرگ عبارتند از: نخل باغ ورو بیچ یکی از مرگ (resident); Grand اوکس نخل شهر یک مرگ (resident); و تراس در حوب ساند یکی مرگ (resident).

دولت قصد دارد به انتشار اطلاعات در COVID-19-مربوط به مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات هفتگی; ترین coronavirus اطلاعات ارائه شده روزانه است.

این Broadmoor تا 22 فعال coronavirus موارد 17 نفر از آنها ساکنان.

کلینیک کلیولند مارتین شمالی آزمایش تمام ساکنان و کارکنان چهار شنبه و پنج شنبه در Broadmoor با توجه به دولت تشکر. توبی Overdorf R-نخل شهرستان.

سنت لوسی County Health Department قبلا کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد تست.

"من از دولت و وزارت بهداشت بود که هماهنگی این اقدامات" Overdorf روز جمعه گفت.

چهار مورد جدید کشف شد در میان ساکنان Overdorf گفت و از آنها منتقل به Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و موسسه قلب در فورت پیرس و کلینیک کلیولند مارتین سلامت.

دو تا از Lawnwood را 54 تخت ICU در دسترس بودند دوشنبه شب با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان.

سنت لوسی شهرستان در بخش بهداشت و درمان کاهش یافته است به ارائه جزئیات در زمانی که آن را یاد گرفته و از وقوع.

"هنگامی که ما متوجه این مورد شد که پیش از آن در ماه, این چیزی است که آغاز شروع (وزارت بهداشت با پاسخ)," مدیر Clint Sperber گفت: پنج شنبه.

اما آن را تا روز چهارشنبه — پس از این بخش دریافت سوالات از TCPalm در مورد شیوع — آیا Broadmoor در تمامیت آن تست شده است.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب