DeSantis می بیند coronavirus مثبت 'ثبات' به عنوان فلوریدا مجموعه دیگری ضبط روزانه مرگ و میر

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه - فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 3:59 PM EDT Jul 16, 2020تالاهاسی – برا

توسط ABTINNEWS در 27 تیر 1399

تالاهاسی – برای دومین بار در این هفته فلوریدا یک رکورد جدید پنج شنبه با گزارش 156 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با اضافی 13,965 موارد یک شبه نیز اثبات دولت دوم-بالاترین افزایش روزانه.

مرگ و میر معینی روز سه شنبه 132 مرگ و میر گزارش شده. به طور کلی coronavirus موارد در حال حاضر رسیده 315,775 در فلوریدا, با 4,677 مرگ و میر.

در حالی که وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که یکی دیگر از 129,408 فلوریدا در زمینه بیکاری در هفته گذشته در جایگاه سوم در کشور وجود دارد افزایش فشار بیشتر به محدود کردن فلوریدا اقتصاد یک گام که Miami-Dade County, مقامات می گویند که آنها می تواند تصویب محلی در هفته های آینده.

امروز در فلوریدا: آنچه شما نیاز به دانستن در دوشنبه, جولای 16

و: Coronavirus فلوریدا: Publix نیاز به ماسک در تمام فروشگاه های خود را شروع جولای 21

شهردار میامی فرانسیس سوارز در میان یک گروه از Miami-Dade County شهرداران که ملاقات با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis این هفته هشدار داد که خاموش کردن سیستم می توان به آینده. او روز پنجشنبه گفت که او با توجه به اقامت در خانه سفارش در محدوده شهرستان میامی در هفته های آینده.

سازندگان: کسب و کار و حتی فقط در بخش هایی از دولت بزرگترین شهرستان خواهد بیشتر مجموعه فلوریدا در حال حاضر مبهوت اقتصاد است.

فلوریدا نرخ بیکاری بود که 14.5 درصد در ماه مه و ژوئن به سطح برنامه ریزی شده است تا جمعه اعلام کرد. DeSantis است که پیش بینی آن را نشان می دهد نشانه هایی از بهبود را می تواند در کوتاه مدت در صورت بسته شدن بافندگی و بیشتر فلوریدا با احتیاط از افزایش ویروس بالغ بر دور ماندن از فروشگاه ها و رستوران ها.

اکثر مرکزی فلوریدا پارک باز در ماه ژوئن به جز والت دیزنی جهان است که به طور کامل باز, پارک ها با محدودیت های این هفته است. نرخ بیکاری در ماه مه رسیده است 31.1% -- سطح بی سابقه ای در Osceola County, که شامل بخشی از دیزنی جهانی.

DeSantis در پنجشنبه پیوست همسرش, Casey DeSantis و رهبران منطقه در Hillsborough County برای بحث در مورد مسائل مربوط به سلامت روانی مرتبط با این بیماری همه گیر. برخی از تم ها اما با تمرکز بر نقش فرد در مدرسه حضور نقش در شناسایی سوء استفاده از دسترسی به مدرسه و سلامت روان و مشاوره.

DeSantis یک فرمان اجرایی را امضا جولای 6, نیاز به مدارس برای بازگشایی در فرد راهنما در ماه آینده.

زیر آتش از بسیاری از معلمان و پدر و مادر و county, مسئولان مدرسه, ترس از بازگشایی دانشگاه DeSantis در تلاش است تا راه رفتن به عقب برخی از بخشنامه را دقیقترین زبان. او اصرار داشت این هفته که ترکیبی حضوری و آموزش آنلاین گزینه های در دسترس خواهد بود برای پدر و مادر را انتخاب کنید. اما او همچنین اذعان کرد که نمرات بحرانی جزئیات هنوز هم نیاز به کار کردن با این برنامه ریزی شده برای اولین بار بعد از مدرسه حدود یک ماه دور در بسیاری از شهرستانهای استان است.

بیشتر: Coronavirus: فلوریدا بازدید از 300000 مورد علامت; مقامات مطبوعاتی پیش رو با باز کردن برنامه

خواه فرماندار گفت که آجر و ملات مورد نیاز "نمی توان دیکته شده" توسط وزارت آموزش و پرورش. اما پنج شنبه, ورودی سنا رئیس جمهور ویلتون سیمپسون, R-Trilby ذکر شده اهمیت در کلاس درس آموزش و پرورش در کمک به دانش آموزان برای رسیدن به تحصیلات دانشگاهی, شرکت در ورزش و حفظ سلامت روانی ،

"ما باید متوجه عواقب ناشی از باز شدن مدارس ما برگشت تا در یک محیط امن مد و سلامت روان اثر آن را بر همه دانش آموزان" سیمپسون گفت. "این بسیار مهم است که ورزش و همه رفاقت...و آموزش مجازی است برای رفتن به یک بخشی از زندگی ما رفتن به جلو....من امیدوارم که ما به عقب بر گردیم به حالت عادی در مقدار مناسب از زمان است."

DeSantis همچنین عنوان چشم انداز دولت بیشتر عقب بازگشایی.

او گفت که به غیر از Miami-Dade و Broward شهرستان های مثبت رای دادن به این ویروس در تست نشان دادن نشانه هایی از "ثبات" پس از افزایش به شدت به بالا نو یک هفته پیش.

بیشتر: 'کانون کانون': افراد جوان مهمانی در ساحل میامی با وجود COVID-19 تهدید

مثبت رای دادن به این ویروس نشان می دهد که چگونه گسترده این بیماری در یک جامعه است. و در کانون میامی-Dade, بیش از یک پنجم نتایج آزمون نشان می دهد کسی که با این ویروس. ایالت گرچه فرماندار گفت: همه چیز در حال بهبود است.

"آنچه که ما دیده ایم در آخرین چهار یا پنج روز است و بیشتر در 11 درصد به 13 درصد محدوده...حداقل این است که یک ثبات" DeSantis گفت. "اگر شما را از Miami-Dade و Broward شما ببینید یک شکاف برای بقیه از دولت است."

در ماه مه و ژوئن دولت رای مثبت – با مقدار کمتر آزمایشات تجویز شده – در حدود 5 ٪ است که DeSantis متکی به بازگشایی اقتصاد در مه. در حالی که DeSantis است پس از مورد انتقاد قرار داده و نه با دقت منعکس کننده چگونه گسترده این ویروس در فلوریدا پس از آن در روز پنج شنبه وی را به عنوان یک هدف او در تلاش است برای به انجام رساندن دوباره.

"من فکر می کنم ما وجود دارد. اما آن را به کار بیشتر" DeSantis گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن