COVID-19 ضربه لی ذغال سنگ اولین پاسخ دهندگان. اما PPE استفاده مطابق با اصول بهداشتی نگه می دارد ویروس عمدتا در خلیج

مایکل براون و جیک آلن فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 20, 2020COVID-19 اضافه

توسط ABTINNEWS در 30 تیر 1399

COVID-19 اضافه شده است یک لایه از استرس به اولین پاسخ دهندگان در جنوب غربی فلوریدا.

اگر چه این ویروس می کند نمی رسد که ناشی از کمبود نیروی انسانی در دیگر نقاط کشور برخی از ادارات شده اند ضربه سخت تر از دیگران است.

"این یک سیال وضعیت با اطمینان گفت:" توماس کانینگهام معاون عملیات با ایممکلی کنترل آتش منطقه است. "یکی از چالش های ما است که شما می توانید آزمون ها وجود دارد اما می توان روز قبل از نتایج آیند."

حدود دو هفته پیش خود را در بخش پایین بود 11 آتش نشان در زمانی که آنها آزمایش مثبت یا به طور بالقوه در معرض رمان coronavirus کانینگهام گفت.

بسیاری از آتش نشانان را بازگشت به کار پس از quarantining و تست منفی برای این ویروس; اما یک مورد مثبت می تواند تاثیر زیادی بر نیروی انسانی کانینگهام گفت.

بخش های دیگر در این منطقه نیز گزارش داد اعضای هیات آلوده شدن و قادر به کار از آنجا که از virus.

ناپل آتش نجات بخش پایین بود هفت آتش نشانان دو هفته پیش با بیشترین بازگشت به کار در اوایل این هفته از جولای 13, آتش, رئیس پیت DiMaria.

"ما تا به حال چند آتش نشان که احساس بیمار و فرستاديم تا آنها را برای آزمایش و دو آمد مثبت" DiMaria گفت. "قبل از ما می تواند ما اسلحه در اطراف وضعیت آنها آلوده یکی دیگر از پنج."

لارنس Nisbet رئیس بیشر آتش نشانی و رئیس جمهور از Lee County Fire روسای انجمن برای هشت سال گذشته گفت: جنوب غربی فلوریدا امنیت عمومی ادارات نبوده و آمار به عنوان سخت به عنوان دیگران است.

"شهرستانها مانند جکسون و میامی آنها تا به حال مشکلات" Nisbet گفت.

بیشتر: 'COVID-19 هر کسی می تواند آلوده,' لی شهرستان کمیسر برایان می گوید: Hamman

بیشتر: جدید COVID-19 موبایل تست سایت باز می شود در کیپ کرال

بیشتر: Breaking point: به عنوان COVID-19 مورد افزایش فلوریدا رستوران بسته شدن برای استراحت تابستان'

در اواخر ماه ژوئن تمام جکسون آتش و نجات پرسنل گروه بودند در حال آزمایش برای COVID-19 به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از 214 آتش نشانان به خود شده است.

Nisbet همچنین با اشاره به شهر فینیکس, آریزونا, آتش, بخش پنجم بزرگترین در ایالات متحده بود که احاطه شده توسط آلوده کارکنان به طوری که آتش اتحادیه شد, هشدار به ساکنان وجود دارد برای استفاده از 911 نکنید.

یک بررسی رسمی از لی و ذغال سنگ آتش و ادارات پلیس متوجه شد که بیشتر باید به حال پرسنل آلوده و یا قرار داده و به قرنطینه اما هیچ کدام گزارش اثرات به اندازه کافی شدید به تاثیر عملیات و یا نیروی انسانی.

لهیق اکرس و جنوب دنباله بخش آتش هر گزارش 10 کارکنان که تا به حال آلوده شدن پس از شیوع این بیماری آغاز شده است. خدمات بودند قطع نمی شود در هر دو گروه با عفونت.

بن Abes Lee County EMS رئیس و مدیر ایمنی گفت که پس از COVID-19 آغاز شده و گروه او تا به حال 26 کارکنان تست مثبت است. شده است وجود دارد یک تاثیر قابل توجهی در روز-به-روز عملیات در بخش, او گفت:.

شمال ذغال سنگ کنترل آتش و نجات منطقه تا به حال 10 نفر از کارکنان تست مثبت برای coronavirus از ماه مارس با یک هنوز دوره نقاهت و خارج از محل کار هفته از ماه جولای 13.

Kingman Schuldt رئیس بیشتری ناپل نجات آتش نشانی منطقه گفت: گروه او به اوج خود رسید و با شش آتش نشان در یک بار به دلیل تست مثبت یا بالقوه قرار گرفتن در معرض از زمان شروع این بیماری همه گیر.

ناپل اداره پلیس نداشته افسران تست مثبت برای ویروس اما چند شده اند قرنطینه برای احتیاطی دلیل است.

Karie Partington یک اطلاعات عمومی افسر با ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر خود گفت: گروه در حال حاضر دارای 15 عضو از دفتر به دلیل تست مثبت برای COVID-19 و 59 نفر دیگر در انزوا با توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض.

ویروس است و نه ناشی از هر گونه کمبود نیروی انسانی در کلانتر, Partington گفت.

سن کارلوس پارک آتش و نجات گفت: آنها تا به حال سه نفر از کارکنان ضربه COVID-19.

"همه باید بهبود از بیماری خود را" الکسیس Rothring به وزارت اطلاعات عمومی افسر گفت و افزود: "پاسخ ما نشده است نهفته است."

در کاج جزیره بنیامین Mickuleit رئیس Matlacha/کاج جزیره آتش کنترل منطقه گفت: دو نفر از پرسنل خود شده بود ضربه COVID-19.

"ما در حال حاضر عامل در برنامه عادی عادی پاسخ پرسنل و تجهیزات" Susan M. Lindenmuth روابط عمومی مدیر برای استروئ آتش نجات داد.

Nisbet گفت گروه او بوده است نه آمار نشده است.

"بیشر آتش نجات شده است بسیار خوش شانس نیست که تا به حال هر مثبت یا هر پرسنل در قرنطینه" او گفت:. "خوشبختانه ما تا به حال به تعطیل کردن هر ایستگاه."

اقدامات احتیاطی اضافی در محل

Nisbet گفت: پروتکل های تعیین شده برای دست زدن ممکن است COVID-19 بيمار و استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت شخصی کمک کرده است و نگه داشتن عفونت در میان کارکنان را به حداقل برساند.

ممکن است COVID مربوط به تماس در Lee County, یکی پاسخ خواهد وارد خانه پس از ascertaining اگر فرد به درمان می آمد بیرون. بقیه خدمه Nisbet گفت: باقی مانده در خارج از آماده سازی.

اگر بیمار در شرایط بحرانی بقیه خدمه دون دنده خود را و می رود. اگر بیمار پایدار است و سپس یک پاسخ یا EMS دستگیره وضعیت داخل.

این پروتکل ها نیز کمک به بخش خود را گسترش تجهیزات حفاظت شخصی شناخته شده به عنوان PPEs.

"این که ما بزرگترین چیزی که در حال حاضر" Nisbet گفت. "مطمئن شوید که ما PPEs برای اولویت بالاتر بیماران است."

در Lee County, قرار گرفتن در معرض COVID-19 بیماران کم شده بر اساس دوره تماس Nesbit گفت.

Nisbet گفت: خطر قرار گرفتن در معرض در داخل ایستگاه های که در آن آتش نشانان و اورژانس کارکنان زنده خوردن و جمع بین تماس بیشتر از یک نگرانی است.

"ایستگاه است که بزرگترین نگرانی ما," او گفت:. "این است که خانه ما."

بسیاری از ادارات در این منطقه نیاز به ماسک صورت پوشیده می شود در حالی که در داخل ایستگاه.

"ما واقعا با تاکید بر اجتماعی فاصله داخل ایستگاه و بهداشت خوب" ایممکلی آتش را کانینگهام گفت. "حداقل بر اساس بارگیری در این هفته ما امکانات و دستگاه دریافت مقادیر است. ما افزایش مقدار هوای مورد نیاز است که در تمام, تماس, که آیا آن یک پزشکی تماس بگیرید و یا با یک خودرو تصادف."

بیشتر: SWFL کسب و کارهای کوچک صورت قلمرو ناشناخته با ماسک-پوشیدن الزامات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: COVID-19 در ذغال سنگ شهرستان: آنچه شما نیاز به دانستن در پنج شنبه, جولای 17

Lee County EMS ویژه آلودگی پروتکل های در محل برای آمبولانس مورد استفاده برای حمل و نقل COVID-19 قربانیان.

Abes گفت: Lee County EMS بخشی از برنامه دولت برای حمل و نقل بسیار عفونی بیماری بیماران و آموزش دیده و مجهز به مدیریت آلودگی از تجهیزات و آمبولانس و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی.

"ما با استفاده از اعضای این تیم برای کمک به آموزش بقیه تیم ما با تکیه بر تجربیات خود را از دولت فدرال و دولت فرصت های آموزشی," او گفت:.

Nisbet گفت که Lee County مقامات اورژانس اقامت در تماس از طریق کنفرانس تلفنی به نگه داشتن زبانه ها در وضعیت محلی.

این بیماری همه گیر قرار داده و به بازی تلاش های مشترک با اعضای بهداشتی و پزشکی شعبه و آتش شعبه Lee County, اورژانس مرکز عملیات بسیار شبیه به طول یک طوفان و یا مشابه اورژانس Abes گفت.

وجود دارد یک جلسه برای همه امنیت عمومی آژانس در رابطه با فاجعه شورای مشورتی در مارس 6 و اولین مورد شناسایی شد در لی شهرستان که شب.

در ذغال سنگ شهرستان, کمک های متقابل موافقت نامه در محل هستند و در صورت آتش سوزی ادارات در صورت کمبود نیروی انسانی ادارات نیز های تجهیزات حفاظتی.

"ما رابطه خوبی با ما همسایه قضایی سازمان" DiMaria گفت. "ما با هم کار کرده از روز اول کنار هم قرار دادن برنامه ها به یکدیگر کمک کنند."

استرس اضافی

چالش برانگیز ترین جنبه های این بیماری همه گیر شده است و مدت زمان آن و میزان تغییرات لی اورژانس' Abes گفت.

"هنگامی که ما شروع کردیم ما را تشویق همگان را به فکر می کنم از COVID نه به عنوان یک حداکثر سرعت دویدن, اما به عنوان یک ماراتن" Abes گفت. "توسط ما خواسته آنها را به در نظر گرفتن آن به عنوان بسیاری از ماراتن یکی پس از دیگری. آن را خسته کننده و طاقت فرسا ذهنی و جسمی است."

هر روز اولین پاسخ آنها در مواجهه با خطرات قابل توجهی است که تشویق به جلوگیری از در طول همه گیر Abes گفت.

اولین پاسخ دهندگان درک است که آنها را خطرناک شغل Nisbet گفت: اما هنوز هم وزن آنها را در زمان.

او یک دختر به کار به عنوان یک EMT در ذغال سنگ شهرستان ابراز نگرانی در مورد به طور بالقوه در معرض 18 ماهه کودک پس از پاسخ به تماس با COVID-19 بيمار.

"من گفت:" هی این کار این است که آنچه ما برای امضا'," Nisbet گفت. "من تا به حال هر کسی که گفت:" من نمی توانم در آمده به این دلیل است. هر آتش نشان است که مانند آنها نفرت به خانه."

برای کانینگهام این ایده از یکی از همکاران و یا اعضای خانواده خود بیمار شدن بیشتر استرس زا از برخورد با تاثیر ویروس بر روی نیروی انسانی است.

"نیروی انسانی است چیزی است که ما می تواند خم کمی" کانینگهام گفت. "ما توانایی مراقبت از این مشکلات اما زمانی که کسی از اعضای خانواده بیمار می شود و یا آنها را خود بیمار وجود دارد نه زیادی می توانیم انجام دهیم. که وزن آن سنگین تر از هر چیز دیگری است."

چگونه می تواند کمک به

جنوب غربی فلوریدا ساکنان می تواند کمک کند به گسترش COVID-19 و کاهش استرس در اولین پاسخ دهندگان به سادگی با پیروی از دستورالعمل های از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات امنیت عمومی گفت.

این شامل پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی و هنگامی که در اطراف مردم که نیست زندگی خانواده خود را گوش دادن به متخصصان پزشکی و تمرین های اجتماعی فاصله و بهداشت خوب, مقامات گفت.

"اگر هر چیزی وجود دارد که ما آنها را می خواهید به انجام آن را به شروع به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به حفاظت از خود" DiMaria گفت. "شما هرگز نمی دانید که در حال رفتن به خارج وجود دارد که می تواند ناخواسته گسترش COVID و وجود دارد بدون علامت گسترش در خارج وجود دارد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن