دیدار با ساندرا 'Gisselle' هرناندز لورنزو واکر ویژگی های دبیرستان 2020 فارغ التحصیل از تمایز

راشل Fradette ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:27 PM EDT Jun 29, 2020ساندرا 'Gisselle' هرناندزسن: 18مدرسه: لورنزو

توسط ABTINNEWS در 10 تیر 1399

ساندرا 'Gisselle' هرناندز

سن: 18

مدرسه: لورنزو واکر ویژگی های دبیرستان

معدل: 6.3

کالج: جنوب غربی فلوریدا استیت کالج

برنامه ریزی برای مطالعه: پرستاری

باشگاه/فعالیت های:

  • پرستاری باشگاه

س: کسی که خود را بزرگترین الهام ؟

یک: بزرگترین الهام بخش من است ، او همیشه از من حمایت. او را به من احساس بهتر زمانی که من تاکید شد و او می خواهم اطمینان دهم که من بسیار خوب بود. من نگه داشته در حال کار سخت و حفظ نمرات من به او افتخار می کنم. او همیشه جشن من دستاوردهای مهم نیست که چقدر کوچک است. زیرا من هرگز به حل و فصل برای B را در دبیرستان و سخت کار می کرد در دوره های کالج ، من به دست آورده عنوان valedictorian برای او. او اولین کسی بود که به من گفت. من مایل به ادامه به او افتخار که من تبدیل شده اند.

س: کدام یک حافظه شما را به یاد داشته باشید برای همیشه لطفا برای در مورد وقت خود را در دبیرستان ؟

یک: من فکر می کنم حافظه من برای همیشه لطفا برای نگه داشتن بر روی ما بود پپ رالی برای powderpuff. پسر cheerleaders انجام شده برای تیم خود در طول دوران پپ رالی. این همیشه جالب اما ما همیشه هیجان زده به دیدن ما کلاس رقص cheerleaders. سالمندان و تشویق تیم ما و در پایان از عملکرد خود را هر ارشد رفت وسط و شروع به پریدن و تشویق برای ما سال آخر. همه ما شعار, "سالمندان" بود و شیرینی و احمقانه رشته پرواز در همه جا. این یک سنت ارشد در مدرسه ما و آن بخش مورد علاقه من از سال است.

س: چه شما بیشتر به دنبال به جلو به در خود را در فصل بعد?

یک: من می خواهم بگویم من به دنبال به جلو به یادگیری است. پس از من با حضور لورنزو Walker, من بخشی از برنامه های پرستاری. من همیشه لذت می برد یادگیری و یادداشت برداری در مورد شرایط سلامت داروها و درمان است. من هم هیجان زده به عقب بر گردیم به clinicals در یکی دیگر از برنامه های پرستاری. تعامل با بیماران و یادگیری از دیگر پرستاران است که همیشه یک تجربه هیجان انگیز است. این چیزی است که من از دست رفته در طول قرنطینه. من نمی توانم صبر کنید برای درخواست به برنامه پرستاری و بازگشت به یادگیری.

مشاهده لیست کامل از 2020 فارغ التحصیلان تمایز در اینجا.

کلاس 2020 فارغ التحصیلان تمایز پر کردن یک پرسشنامه برای این افتخار است. کلمات کشیده شد و با هم به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Fradette.

راشل Fradette یک خبرنگار آموزش و پرورش برای ناپل اخبار روزانه. او در توییتر دنبال کنید: @Rachel_Fradette ایمیل خود را در rfradette@gannett.com.

لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری در حیاط خلوت خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن