گروه جمع آوری برای زندگی ماده مارس در مرکز شهر ساحل Vero

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:09 PM EDT Jun 4, 2020ورو بیچ — رئیس پلیس دیوید jeffrey m reed ا

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

ورو بیچ — رئیس پلیس دیوید jeffrey m reed است در حضور و غیاب در یک برنامه ریزی اعتراض در رابطه با موضوع زندگی همراه 14th, خیابان, در پاسخ به, مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یادبود.

افسران گشت و دوچرخه افسران گشت نیز وجود دارد.

"ما در حال رفتن به آنجا در راه حمایت و مطمئن شوید که واکر اگر آنها را انتخاب کنید به راه رفتن (که) پیاده و رانندگان امن هستند" گفت: jeffrey m reed.

سیاه و سفید زندگی می کند ماده ورو بیچ مارس از 1 تا 3 بعد از ظهر برگزار شد تا حد زیادی از طریق رسانه های اجتماعی.

Jeffrey m reed گفت: پلیس صحبت نکرده با سازمان و یا سازمان دهندگان این رویداد است.

بیشتر: اعتراض دوشنبه در جنسن بیچ

این گروه به اشتراک گذاشته Facebook پست جمعه جدا کردن صورت از نظر دخالت پلیس محلی گفت: "ما نه در همه مرتبط و همکاری با اداره پلیس .... و نه ما شده است در تماس با آنها و یا نمایندگان آنها. ما را تایید نمی کند پلیس حتی اگر آنها را انتخاب کنید برای حمایت از ما به دلیل این خواهد بود ضد شهودی به اعتراض ما امیدواریم که به شکل."

این بیانیه در پایان با اطمینان که "این اعتراض کاملا صلح آمیز است."

Jeffrey m reed گفت که او شخصا می خواستم برای حضور در این مراسم و نشان دادن حمایت خود را.

"من فکر می کنم و امیدوارم که جامعه ما می تواند یک نمونه از اعتراض مسالمت آمیز" او گفت:.

در پایین حرکت برای خبرنگار کوری Arwood زنده توییتر خوراک

آنچه در مورد آن

برای 10 روز در سراسر کشور هزاران نفر از مردم به خیابان آمده اند. مینیاپولیس, لوس آنجلس, شیکاگو و آتلانتا در میان بسیاری از شهرستانها وضع حکومت و سعی در سرکوب این تحول باعث فلوید مرگ نابرابری نژادی و خشونت پلیس.

فلوید, 46, یک آفریقایی-آمریکایی مظنون در عبور از پول تقلبی که به پلیس گفت: از لحاظ فیزیکی در برابر افسران بازداشت شده بود توسط پلیس, مارس 25. یک افسر زانو در گردن او در مینیاپولیس خیابان برای حدود 9 دقیقه است. فلوید بعد از آن درگذشت.

تمام چهار افسران درگیر در این حادثه شده است اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس. چهار ماه پس از بازداشت ،

درک چوین که فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به 9 دقیقه بود که قبلا به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. جدید قتل درجه دوم شارژ می گوید که او کشته فلوید "بدون قصد" در این دوره از ارتکاب حمله در درجه سوم با توجه به شکایت اصلاح.

بیشتر: تظاهرات قرعه کشی صدها نفر در ساحل گنجینه مه 31

توماس خط و J. Alexander Kueng که کمک به مهار فلوید و Tou Thao که نزدیک بود دیگر نمی شد در ابتدا عنوان شده است. Lane, 37, Kueng, 26 و Thao, 34, در حال حاضر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

وکیل برای جورج فلوید خانواده بنیامین Crump گفت: دوشنبه مستقل کالبد شکافی "مشخص است که خفگی از فشار پایدار بود علت" فلوید مرگ است.

مسیر برنامه ریزی شده

معترضان به طرح مارس در امتداد دو مسیر هر یک از ابتدا در تئاتر پلازا در 14 خیابان و به ادامه مارس برای حدود دو ساعت است.

مسیر آنها را در جنوب در 14 خیابان به خیابان 18 و بازگشت از شمال در دیکسی بزرگراه.

از آنجا آنها را در شمال حلقه زیر 14 خیابان به خیابان 23 و سپس 15 خیابان جنوبی به 21st Street بازگشت دوباره به تئاتر پلازا.

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن