خاموش ضرب و شتم: حذف کاغذ توالت باعث می شود نمایندگان خیط و پیت کردن با منجر شود ؟

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 30, 2020INDIAN RIVER COUNTY — پ

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

INDIAN RIVER COUNTY — پاک کردن تکه ای از کاغذ توالت به نظر می رسد به یک سرنخ مهم در جست و خیز مربوط به یک سرویس بهداشتی عمومی و یک خودرو به سرقت رفته بازداشت استشهاد متحده است.

مورد بکر احمقانه مقاله رایگان از fetid مدفوع شروع مارس 20 حدود 9:17 p. m. در دیل Wimbrow پارک در 11800 جلوگیری از Roseland جاده در Sebastian.

یک Indian River County sheriff معاون کشف یک خودرو پارک شده بود که گزارش سرقت همان روز از طریق پلیس در تیتوسویل.

بیشتر: COVID-19 تف می فرستد به slammer

محقق جستجو منطقه برای متهمان چک کردن دستشویی های عمومی. چراغ در سرویسهای بهداشتی مجهز نبودند ، معاون حضور خود را اعلام کرد و هیچ پاسخ.

در یک غرفه در اتاق معاون جاسوسی آقایی نشسته در یک کمد با شلوار خود را تا حدی پایین است. دو پیراهن شکسته الکترونیک و موارد دیگر در اطراف او بودند.

"با توجه به این موضوع که در این منطقه به تازگی گزارش سرقت خودرو و او در تلاش برای پنهان کردن خود را در یک تاریکی حمام بدون پاسخ به اطلاعیه اولیه من حفظ بصری مظنون به دست افسر ایمنی اهداف" یک گزارش.

این مرد بعد از شناسایی به عنوان یک زن 46 ساله رو برخی از کاغذ توالت و استفاده از آن به "پاک کردن." او پس از آن نگاه در این مقاله در یک مد به طوری که معاون نیز می توانید ببینید.

بیشتر: زن محروم ودکا با استفاده از خلاء به عنوان سلاح ؟

این محقق با اشاره no "تغییر رنگ ... سازگار با تمیز کردن مدفوع از خود" استشهاد متحده است.

ماده مدفوع, همچنین شناخته شده به عنوان مدفوع, poop, مدفوع و ordure است زباله است که نقل مکان کرد و یا خارج از روده ها پس از هضم مواد غذایی است. آن را به یک شهرت برای بودن ناخوشایند به اندام بویایی و برای اینکه قهوه ای رنگ است.

محققان استنباط مرد تظاهر به استفاده از امکانات "به عنوان یک نیرنگ."

نمایندگان زخم ارتباط انسان ذکر شده به عنوان بی خانمان به سرقت خودرو.

او دستگیر شد و به اتهام grand theft auto و به غلط نام در حالی که بازداشت شده اند.

بیشتر: می خواهم حتی بیشتر "ضرب و شتم" داستان ؟ اینجا را کلیک کنید.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب