مارکو جزیره 'ممنوعیت تفریحی ماری جوانا' فرمان سر به پای صندوق های رای در ماه اوت

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 4:33 PM EDT مه 5 سال 2020مارکو جزیره شورای شهر به اتفاق آرا رای داده سهش

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

مارکو جزیره شورای شهر به اتفاق آرا رای داده سهشنبه به برنامه یک همه پرسی منع تفریحی ماری جوانا برای countywide اولیه انتخابات Aug. 18.

شورا همچنین کارگردانی دادستان شهرستان به پیش نویس قطعنامه ای برای پایان آن در نظر گرفته خواهد شد در جلسه بعدی.

در آوریل 15, شهرستان, فروشنده دریافت شده از ذغال سنگ شهرستان سرپرست دفتر انتخابات یک گواهینامه که 1,275 ثبت شده شهرستان رای دهندگان امضا طومار برای فرمان به منع کشت و تولید و انبارداری, توزیع و فروش ماری جوانا تفریحی.

دولت و قانون فدرال در حال حاضر منع تفریحی ماری جوانا.

ممنوعیت ماری جوانا تفریحی تایید رهبری مارکو جزیره برنامه ریزی عضو هیئت مدیره ادگار "اد" Issler محروم شده از آن تلاش کنف مشتق از محصولات حاوی 0.3% یا کمتر از THC ترکیبی است که به گلدان خود را بالا و ماری جوانا پزشکی.

Issler گفت: عمل سیاسی کمیته به دست آورد "تقریبا دو برابر" میزان امضاهای مورد نیاز برای حرکت فرمان رو به جلو اما که ناظر انتخابات متوقف اعتبار آنها پس از رسیدن به 10 درصد از رای دهندگان ثبت شده.

"من بسیار افتخار از این کمیته و همه کسانی که کمک به جمع آوری امضا از آنجا که بخش عمده ای از آن امضا جمع آوری تجربه انجام شد و در طول این (coronavirus) pandemic," او گفت:.

معاون صندلی Jared Grifoni گفت: این فرمان می تواند عواقب ناخواسته به دلیل آن را "ضعیف پیش نویس."

"هرگز آن را به درستی تعریف می کند چه ماری جوانا پزشکی است که تحت فلوریدا, مجسمه," او گفت:. "این می تواند [...] جلوگیری پزشکی (شاهدانه) بیماران از گرفتن دسترسی به دارو خود را به صورت محلی."

این فرمان همچنین ممنوعیت ماری جوانا تحویل دستگاه های مورد استفاده توسط ماری جوانا پزشکی بیماران با توجه به Grifoni.

در طول زمان خود را در تریبون Issler گفت: ماری جوانا پزشکی تعریف شده است به درستی بر روی فرمان و ماری جوانا تحویل دستگاه ها اجازه داده می شود در صورت استفاده برای اهداف دارویی.

"در خط 30 از فرمان آن می گوید ماری جوانا پزشکی به عنوان تعریف شده در ایالت Florida Statutes,'," او گفت:.

"تا آنجا که از متعلقات آن است که برای استفاده از ماری جوانا پزشکی, [...] اگر کسی بود که با استفاده از آن بسیار متعلقات برای ماری جوانا پزشکی آن اعمال را به این سرزمین و توسعه کد علاوه بر."

Scheril موری پاول وکیل و قانونی فعال گفت: این عقاب است "نارس" به ممنوعیت تفریحی ماری جوانا در سطح شهری اگر از آن شده است قانونی توسط دولت و یا دولت های فدرال.

"اگر آن را در متمم قانون اساسی که قانونی ماری جوانا تفریحی و آن را نمی دهد شهرداری توانایی به ممنوعیت آن خود فرمان خواهد بود و از درجه اعتبار ساقط" او گفت:.

موری پاول به نام هر گونه تلاش برای محدود کردن تفریحی ماری جوانا قبل از قانونی کردن آن یک "غیر رسیده موضوع است." "این بدان معنی است که آنها در حال تلاش برای محدود کردن چیزی (که) حتی نمی وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است."

پاسخ به یک سوال از مشاور Charlette روم شهرستان, وکیل آلن گابریل گفت: قانون اجازه می دهد تا شورای شهر به "معکوس رای" پس از پایان همه پرسی.

"پس از آن اتصال" روم گفت:

مارکو جزیره است که نه تنها شهر در ایالات متحده در تلاش برای منع تفریحی ماری جوانا. پس Michiganders رای به تصویب قانونی تفریحی ماری جوانا در نوامبر سال 2018 حدود 80 درصد از شهرداری ها در دولت تصمیم گرفتند از این امکان تفریحی فروش در جوامع خود.

در نیوجرسی چندین شهر ممنوع تفریحی ماری جوانا قبل از قانونی رهبران اعلام کرد در ماه نوامبر سال گذشته که حقوقی علف هرز بود از رفتن به پای صندوق های رای.

فلوریدا دیوان عالی کشور برگزاری یک جلسه ممکن است 6 در تفریحی ماری جوانا پیشنهاد است که می تواند در سال 2022 رای گیری.

پیشنهاد خواهد اجازه بزرگترها 21 سال یا مسن تر دارای, استفاده, خرید, نمایش و حمل و نقل تا 2.5 اونس ماری جوانا و ماری جوانا لوازم جانبی را برای استفاده شخصی به هر دلیلی.

آن را نیز اجازه می دهد تا ماری جوانا پزشکی مراکز درمانی برای فروش, توزیع یا توزیع و ماری جوانا ماری جوانا لوازم جانبی اگر به وضوح برچسب و در childproof بسته بندی به بزرگسالان است.

دولت مجلس سنا در ماه گذشته ثبت مختصر گفت: قانون جدید امضا شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تقویت استدلال دیوان عالی کشور باید بلوک انتخابات پیشنهاد به دلیل آن را در تضاد با قوانین فدرال است که ماری جوانا غیر قانونی است.

Issler سیاسی اقدام کمیته ثبت مقالات با شهر کارمند جولای 12 سال گذشته به طور رسمی ایجاد شد.

قبل از تشکیل پرونده او به طور فعال مخالف قطعنامه سبز-نورپردازی درمانگاه ماری جوانا پزشکی با صحبت کردن در برابر فرمان در جلسات شورای و ارسال نظرسنجی به هزاران نفر از طریق ایمیل.

در مارس 3, Issler گفت که او هرگز به مفهوم مخالف ماری جوانا پزشکی.

"من شهادت در مقابل شورای شهر که من مخالف بود و به ماری جوانا پزشکی در جزیره مارکو به دلیل [...] ما خواهد بود تنها جایی ذغال سنگ در شهرستان که در آن ماری جوانا پزشکی در دسترس خواهد بود," او گفت:. "من احساس آن استرس بیش از حد در ترافیک."

Issler گفت: عمل سیاسی کمیته فرمان را منع نمی ماری جوانا پزشکی. "که قطار ایستگاه را ترک کرده است."

در ماه اکتبر کلمبیا مراقبت شد اولین درمانگاه ماری جوانا پزشکی برای ارائه مجوز ساخت نرم افزار برای این شهرستان است.

یک هفته بعد یک پیش نویس یک فرمان به ممنوعیت تفریحی ماری جوانا تهیه شده توسط رئیس اریک Brechnitz مرده بود در بدو ورود و پس از آن موفق به جلب حمایت و پشتیبانی از اکثر اعضای شورای شهر.

بعدی شورای شهرستان جلسه برنامه ریزی شده است برای مارس 18.

ثبت نام رای دهندگان علاقه مند درخواست رای-با-ایمیل آرا باید تا آگوست ، 8 به انجام این کار در ذغال سنگ شهرستان ناظر انتخابات' سایت: https://www.colliervotes.com/Vote-by-Mail/Vote-by-Mail-Ballot-Request.

گزارش های اضافی توسط روزنامه نگاران فضل Hauck و مایک دیویس از آمریکا و شبکه جیم ساندرز از سرویس خبری فلوریدا.

عمر رودریگز Ortiz جامعه خبرنگار ناپل اخبار روزانه و مارکو عقاب. او را دنبال کنید در Twitter و Instagram به عنوان @Omar_fromPR و on Facebook. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن