درخواست Catie: می COVID-19 پخش می شود توسط پشه?

Catie Wegman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 9:22 AM EDT Apr 21, 2020پشه ها هیچ غریبه ای به فلوریدا, اما آیند

توسط ABTINNEWS در 2 اردیبهشت 1399

پشه ها هیچ غریبه ای به فلوریدا, اما آینده مرطوب ماه از تابستان تشدید یورش خارش حشرات.

اشکال بدنام است برای کمک در گسترش بیماری ها از جمله Zika مالاریا تب زرد و ویروس نیل غربی. و با روشن پایانی اطراف coronavirus همه گیر باید ساکنان بود ترس از اشکال نیش ؟

COVID-19 Q&A: شما بپرسید. ما پاسخ دهد.

با توجه به جهانی بهداشت, سازمان, شده است وجود دارد هیچ اطلاعات یا شواهد نشان می دهد که COVID-19 می تواند توسط پشه منتقل می شود.

پشه گسترش بیماری توسط تبادل مایعات به داخل جریان خون با توجه به کلینیک کلیولند. غذا و دارو نشان داده است وجود دارد هیچ خطر گسترش coronavirus از طریق خون.

بیشتر: تغییر آب و هوا می تواند اثر گسترش پشه بیماری های منتقله

بیشتر: پورت سنت لوسی مادر بازرگان ایجاد اشکال نیش چیز مکش ابزار

بودن تنفسی ویروس این بیماری گسترش یافته است به طور عمده از طریق قطرات — سرفه یا عطسه بزاق ،

آمریکا پشه انجمن کنترل نیز نشان داده است که برای یک ویروس منتقل می شود به یک فرد از طریق نیش پشه, ویروس باید قادر به تکثیر در داخل اشکال. هیچ شواهد نشان می دهد که می تواند انجام شود یا نه.

می خواهید بیشتر ؟ ما را بررسی کنید کل "از Catie" مجموعه

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید "درخواست هاردکور,," گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در catie.wegman@tcpalm.com یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن