غرق شده توسط دریای بالتیک پورت سنت لوسی معلم دارای سر بالا پس از رقابت در 'معرض خطر'

Lamaur Stancil Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:54 PM EDT مه 30 سال 2020پورت سنت. لوسی — الکساندر گراهام بل,

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

پورت سنت. لوسی — الکساندر گراهام بل, هوراس مان و پرزیدنت ویلیام مک کینلی به کمک یک پورت سنت لوسی معلم نمره در "معرض خطر" جمعه شب اما دانش و مادام العمر انگیزه برای رقابت در مسابقه نشان می دهد محدود بود به یک شب

"من نا امید شده بود من نمی بهتره اما من راه می رفت با من سر بالا برگزار شد گفت:" آلیسون توماس که سوم به پایان رسید در این قسمت ثبت شده در اواخر فوریه. "این یک تجربه شگفت انگیز است. برخی از مردم می خواهم به بعدی Ken Jennings. هدف من این بود که فقط به نشان می دهد و دیدار با الکس Trebek."

توماس یک مدنیت معلم در اوک امام جواد K-8 مدرسه در پورت سنت لوسی یکی از 15 مربیان انتخاب شده در سراسر کشور برای رقابت در "2020 معرض خطر! معلمان مسابقات" در لس آنجلس. Trebek به چالش کشیده توماس و دیگر شرکت کنندگان با سوالات مطرح شده در علم, فیلم, جغرافیا, موزیکال و رئیس جمهور ایالات متحده.

"وجود دارد یک دسته ادبیات جایی که من احساس کردم از من عمق" توماس گفت.

داستان قبلی: پورت سنت لوسی مدرسه, معلم, رقابت در معرض خطر!' مسابقات پخش مه 29

 بیشتر: DeLaura مدرسه راهنمایی معلم علوم به رقابت در " معرض خطر!'

او خوشحال بود برای دیدن یک دسته برای بدن آب است که بیشتر بود تا کوچه او به عنوان یک سابق معلم جغرافیا. توماس امتیاز به ثمر رساند در سوال در مورد کارائیب و دریاهای سیاه بود اما غرق در "روزانه دو" برای یک سوال در مورد دریای بالتیک, هزینه خود را از $2,000.

دستیابی به مادام العمر هدف از ساخت آن را به "خطر" بود افزایش یافته به سلامتی او دریافت به صورت محلی.

"من شده است شگفت زده چقدر حمایت از من اخذ شده است," توماس گفت. "اما همه ما نیاز به چیزی جدید و یا کسی به ریشه."

توماس تقریبا مسجل یک نقطه در بازی تلویزیون نشان می دهد, نوجوانان, مسابقات منتشر شد اما پس از او زنده استماع است. او سعی میکرد — مصرف آنلاین نرم افزار آزمون پنج بار قبل از اینکه واجد شرایط برای یکی دیگر از مصاحبه حضوری سال گذشته است.

پشتکار تنها یکی از عناصر مورد نیاز برای ساخت آن را به نشان می دهد, توماس گفت.

"حفظ و یادگیری همه چیز را," او توصیه می شود دانش آموزانی که ممکن است همچنین می خواهم به رقابت در نشان می دهد. "پیدا کردن چیزی جالب در حفظ و یادگیری در مورد آن. شما هرگز نمی دانید چه شما ممکن است بدانید که به شما کمک خواهد کرد. من همیشه می خواهید به یادگیری."

Stancil است اخبار خبرنگار TCPalm. تماس با Stancil در 321-987-7179 یا lamaur.stancil@tcpalm.com. توییتر: @TCPalmLStancil

برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار پوشش و ما محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب