نامه به سردبیر: 19 ژوئن 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jun 19, 2020است جورج فلوید مرگ در نهایت به اندازه کافی برای ما

توسط ABTINNEWS در 30 خرداد 1399

نظر

است جورج فلوید مرگ در نهایت به اندازه کافی برای ما به بررسی وجدان ما?

دوباره و دوباره و ما شاهد آنچه در آن می تواند به سادگی به یک فرد متولد شده از رنگ است. این بار در یک تصویر خیلی نگران کننده گرافیک است که هر کسی با وجدان نمی باشد اما متزلزل به هسته. ما مشاهده lynching, اما از جهت های مختلف! این بار "طناب" بود زانو از یک پلیس سفید پوست با فشار دادن یک مرد سیاه و گردن در برابر پیاده رو در حالی که درخواست از "من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم" نادیده گرفته شد نه تنها مجرم اما سه نفر دیگر از پلیس دو نفر از آنها را با فشار دادن بر روی پشت خود را. برای بیش از هشت دقیقه این ظلم و ستم به طول انجامید زمان بیشتری حتی نسبت لازم برای پایان دادن به زندگی یک جورج فلوید.

به عنوان بدیهی است که عمدی و وحشتناک این عمل بود که همه ما دارای پتانسیل برای ظلم و ستم اما خوشبختانه مهار خودمان را از رفتن به چنین طول. با این حال ما خویشتن را بهانه ای نیست هر یک از ما که بندر تبعیض نژادی و کسی که به طور فعال یا نه عمدا یا نه بارور اجتماعی/سیاسی زمین که در آن چنین اعمال را در محل.

برای کسانی از ما که همچنان خالی از سکنه می شود این وحشتناک گذشت زمان (و ممکن است آن را طوری ادامه) ما چه خواهد بود پاسخ ؟ ما اساسا چیزی که ما در گذشته انجام خواهد شد و یا ما به بررسی وجدان خود ما را برای انطباق با آنچه که واقعا درست و غلط ؟ ما تقاضا پلیس اصلاحات و موثر قانون برای برابری نژادی توسط سیاستمداران ما و یا به سادگی اجازه می دهد آنها را به انجام هیچ چیز ؟ آیا ما در نهایت تشخیص و مقابله با ریاکارانه کوچک از فرهنگ ما است که به لب ما قانون اساسی و منشور حقوق اما همچنان به چشم پوشی از معنای خود را و امیدوارم که آنها تجسم?

نورمن پین, پورت سنت لوسی

Malkin پشتیبانی از گروه های هدف است که به شکل ملت

ممنون میشم متنوع سیاسی تفسیر ارائه شده توسط ساحل گنجینه روزنامه ها. مهم است به خواندن متفکر واگرا دیدگاه به دلیل آن را به ما می دهد یک درک وسیع تری از مسائل در دست است.

وجود دارد اما مفسران مانند Michelle Malkin که تنها هدف این است که به ارائه platitudes و به حمایت از گروه های که تنها هدف این است که برای بیشتر تقسیم ما در حال حاضر قطبی ملت است. او در ژوئن 7 ستون یک مثال خوب از این گرایش. او در آن بیانگر حمایت او از افتخار پسران, راست نئو-فاشیست سازمان که توجیه خشونت فیزیکی به عنوان وسیله ای برای پیشبرد هدف خود را از "غربی شوونیسم." سیاست های خود را آنقدر شدید است که گروه محافظه کار جوان آمریکایی برای آزادی قطع تمام روابط با افتخار پسران بیان کرد که "... هیچ جایی در جریان اصلی محافظه کاری و یا در YAF برای منکران هولوکاست سفید ملی, خیابان brawlers یا نژادپرستان."

من مصرانه از شما را به تحقیقات این گروه افراطی قبل از آمدن به نتیجه گیری در مورد نقش خود به عنوان در Malkin عبارت "... تنها شهروند سربازان ... ."

ویل کانینگهام ورو بیچ

تعجب: نظر صفحات تا به حال برخی از تعادل

من متوقف خرید گنج در سواحل روزنامه های بسیاری از سال پیش. به تازگی من و همسرم از من خواست به انتخاب کنید تا یک مقاله برای پازل جدول کلمات متقاطع. من شگفت زده شد که به نظر صفحات تا به حال برخی از تعادل است. دو عالی مقالات به نظر می رسد در یکشنبه, ژوئن 7, یکی, کن Carodine دیگر توسط Michelle Malkin.

پس از آن وجود دارد و معمول بود دری وری سخن گفتن, "رای گیری بهترین راه برای تغییر جوامع" توسط Merchon سبز. شهرستانها شده اند تحت کنترل دموکرات ها و ویژه خود بهره لابی برای چند دهه. خیلی بیشتر مورد نیاز است.

جان گالاگر ورو بیچ

چرا هیچ تظاهرات دیوید Dorn?

یک زن 77 ساله با مرد سیاه, دیوید Dorn هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد 24 ساله خشونت سیاه معترضان در سنت لوئیس. Dorn, یک پلیس بازنشسته کاپیتان بود و حفاظت از خود را در فروشگاه. تیرانداز بوده است به اتهام قتل درجه اول. این بود که در تصویری و ارسال شده on Facebook.

چه تفاوت بین دیوید Dorn تراژدی و جورج فلوید فاجعه ؟

جورج فلوید کشته شد سرکش یک افسر پلیس است که با اتهام قتل درجه دوم. فلوید تبدیل به یک قهرمان ملی از انواع و انواع تظاهرات هر دو خشونت آمیز و مسالمت آمیز آغاز شده در ایالات متحده و اروپا است. همه سیاستمداران باید با استفاده از این به عنوان یک رای گرفتن سلاح سیاسی با مجالس ترحیم تماس به defunding پلیس ،

که در آن این اعتراض برای دیوید Dorn? نه سیاه و سفید خود را زندگی ماده?? تنها چیزی که من می تواند شکل است که سیاستمداران سیاه فعالان و Antifa نمی تواند شکل و نحوه انتشار این فاجعه را به نفع خود.

این یک تراژدی است که به خودی خود, پاره کردن امریکا به نفع خود. پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, تغییر قوانین, قرار جدید, قوانین و مقررات در ادارات پلیس.

کجا بودند این همه outcries در شیکاگو, نیویورک, کالیفرنیا, همه حکومت دموکرات قبل از فلوید مرگ و چرا آنها همه آرام در مورد یک قهرمان واقعی بازنشسته اختصاص داده شده افسر پلیس? این افراد باید زانو در شرم نه غم و اندوه.

David C. Reilly, ورو بیچtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن