سوالات ورزشکاران طرفداران می خواهید جواب در مورد سقوط ورزش به عنوان آنها منتظر CIF اعلام

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 12:00 PM EDT ژوئیه 18 سال 2020بازیکنان و مربیان و ورزشکاران باید نشست و

توسط ABTINNEWS در 28 تیر 1399

بازیکنان و مربیان و ورزشکاران باید نشست و منتظر چهار ماه گذشته تعجب آنچه اتفاق می افتد به سقوط high school sports در سال 2020 پس از COVID-19 همه گیر لغو شد فصل بهار است.

CIF است که انتظار می رود به اعلام روز شنبه که آیا وجود خواهد داشت یک سقوط ورزش های نجومی.

اعلام خواهد آمد بر روی پاشنه از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات در روز جمعه که مدارس در استان ها هستند که در یک لیست سازمان دیده بان به دلیل عفونت کروناویروس در حال افزایش هستند و نمی توانند در کلاس های حضوری و به جای آن باید شروع ترم پاییز با آموزش از راه دور.

از جمعه, 33 شهرستانهای بر دولت نظارت لیست. دولت عوامل شاخص های کلیدی برای جامعه گسترش مانند درصد آزمون که دوباره مثبت برای coronavirus از تمام تست های انجام شده و واحد مراقبت های ویژه بیمارستان تخت و ونتیلاتور در دسترس است. در شمال ایالت سکس روسی Siskiyou, Tehama و تثلیث در حال حاضر نمی شوند در میان استان ها است که در لیست هستند.

آموزش و پرورش: چه خواهد شد در سال تحصیلی جدید در Shasta County مدارس?

در Shasta County, تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus نزدیک به چهار برابر در یک ماه 58 از موارد تایید شده در ژوئن 17 به 227 روز جمعه.

در روز سه شنبه شستا متحد دبیرستان سرپرست منطقه جیم Cloney اعلام کرد چهار فاز بهداشتی طرح است که می بیند دانش آموزان با شروع مدرسه در فاز 3.

تحت دولت قانون دانش آموزان از سوم ابتدایی تا دبیرستان و همه کارکنان مدرسه مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره پوشانده اند.

وجود دارد مقدار زیادی از نشانه های مثبت و منفی که می تواند نقطه به ورزش بازگشایی در Shasta County, اما در آنچه مد ؟ در اینجا پنج سوال ورزشکاران, مربیان, داوران, خانواده و طرفداران خواهد بود به دنبال پاسخ داده اند در روز دوشنبه.

را طرفداران اجازه داده می شود در بازی ؟

یکی از نگرانی های اصلی در اطراف ورزشی بازگشایی است که اجازه می دهد طرفداران به ورزشگاه و استادیوم های فوتبال به دلیل نگرانی در مورد بدون علامت COVID-19.

CIF می تواند به دنبال کت و شلوار مانند NBA و MLB و طرفداران ممنوعیت از حضور در بازی ها و مسابقات. جلوگیری از طرفداران و خانواده ها از حضور در بازی ها می تواند مشکلاتی را برای مقامات محلی.

سابق Foothill دبیرستان مدیر ورزشی تروی, Wellington گفت: در ماه ژوئن "من فکر نمی کنم آن را ممکن است برای نگه داشتن طرفداران از بازی" به دلیل عدم امنیت و امکان آن خواهد بود بیش از حد برای پلیس محلی برای به اجرا درآوردن.

را غیر بازی های لیگ بود بازی کرد ؟

در جریان سفرهای جاده ای طولانی و توقف در رستوران با هم تیمی است که همه بخشی از تجربه که در آن پیوند کردن دادگاه رخ می دهد. این سفر ممکن است تبدیل به مقدار کمتر.

یکی از عمده قطعات high school sports است که تیم های سفر در سراسر شهرستان و یا دولت خطوط به صورت دیگر مخالفان. در 2019, Foothill دبیرستان, بازی, Carson City, نوادا و متعدد والیبال و صلیب کشور برنامه های سفر به تورنمنت ها و مسابقات برگزار شده در سراسر کشور.

هدف در نهایت برای برنامه های به بازی در برابر سخت تر از رقبای خارج از لیگ و یا شهرستان است. برنده بیش از رتبه بالاتر مخالفان در نتیجه برنامه های درآمد بالاتر دانه در طول برگشتی که ممکن است با توجه به تیم هایی که انتخاب می کنید به ماندن در خود شهرستان و یا منطقه است.

ورزش در میان همه گیر: دبیرستان, تفریحی, ورزشی مجاز تحت این دستورالعمل ها; تماس با ما ورزشی مجاز نیست

اما سفر در مسافت های طولانی می تواند منجر به گسترش ویروس.

خواهد شد و ورزشکاران قادر به بازی دو ورزش ؟

اگر CIF تصمیم می گیرد به دنبال کالیفرنیا کالج مسیر به فشار همه دو و میدانی به بهار دبیرستان ورزشکاران می تواند مجبور به انتخاب تنها یک ورزش است.

برخی از ورزشکاران در ردینگ بازی های متعدد ورزشی در طول سال. می تواند CIF اجازه می دهد تا ورزشکاران به بازی دو ورزش اگر پاییز زمستان و بهار فصل خوشه هستند با هم ؟

ماکسیم درمانی درمانگر فیزیکی استیو Westlake در ردینگ رفتار دانش آموزان از شرکت Foothill, شستا و U-دبستان. او معتقد است به اندازه کافی وجود دارد ورزشکاران از Shasta County خواهد بود که مایل به سعی کنید بازی دو ورزش.

"انجام دو ورزش هایی مثل بسکتبال و فوتبال یا فوتبال و کشتی خواهد بود فیزیولوژیکی آزمون در یک ورزشکار بدن" Westlake گفت. "این می تواند انجام شود ؟ هر چند, ورزش, ورزشکار در شمال کشور دارم به آن را امتحان کنید. من حمایت از آن ؟ من از بالا, مدرسه دو و میدانی و من تضمین کند من می خواهم یک مقدار زیادی شلوغ."

آیا دولت و یا منطقه ای پلی آف?

خاطرات و بورسیه ساخته شده در طول این دوره از یک دبیرستان فصل در پلی آف. آن است که در آن ورزشکاران به نشان کالج پیشاهنگی آنها می تواند انجام دهد تحت فشار بسیار زیاد و نهایی زمین برای دانشجویان ارشد که ممکن است هرگز بازی های ورزشی سازمان یافته دوباره.

خواهد برگشتی محدود به منطقه ای مسابقات به حد نیاز برای سفر و وجود دارد خواهد بود یک قهرمانی کشور? مسابقات قهرمانی کشور بار بیش از نه ویژگی های یک برنامه از شمال کالیفرنیا تطبیق با یک تیم از جنوب کالیفرنیا.

برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus نداشتن مسابقات قهرمانی کشور می تواند آنچه CIF تصمیم می گیرد در روز دوشنبه.

خواهد شد و بازیکنان و مربیان و مسئولان و طرفداران مجبور به پوشیدن ماسک?

CIF گفت: در ماه ژوئن که ورزشکاران را مجبور به پوشیدن ماسک اما توصیه می شود به توسط مربیان در طول تمرین.

CIF در تصمیم خود روز شنبه به احتمال زیاد خواهد شد به روز رسانی پروتکل های بهداشت در طول تمرین و مسابقه. با تماس های ورزشی مانند فوتبال و کشتی کج می توان آن را سخت تحت فشار به نیروی ورزشکاران به پوشیدن ماسک در هنگام تنفس در حال حاضر دشوار است چرا که از بالا اعمال شود.

ورزشکاران هنوز هم با توجه به گزینه پوشیدن ماسک و اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار.

اگر CIF می کند اجازه می دهد رقابت برای بازگشت در پاییز انتظار طرفداران و بازیکنان و مربیان و مسئولان به پوشیدن ماسک برای محدود کردن گسترش coronavirus.

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن